Įkraunama...
Įkraunama...

Ar esat maiste radusios kirmėlių?

Apklausa: Ar paskutiniu metu radote kirmelių pirktuose produktuose? (169 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Pas mane kandys sugebėjo įsiveisti net į labai aštrius čili pipirus smile.gif Aš dabar neturiu makaronų ir kruopų atsargų, mažiau patogu, bet kandys nebesiveisė. Bet paskui pamačiau prieskoniuose. Kokia nesąmonė, prieskonių tai nesunaudosi iškart, ten pasistatai ir pasiimi po truputį, kiek reikia. Negi dabar ir prieskonių nebegalima turėti?
Atsakyti
maistinės kandys prasibrauna į uždariausius maišelius, dėžutes... Naujame name šviežiuose produktuose sugebėjo apsigyventi per pusmetį...
Atsakyti
Kaštonų reiktų prisidėti į spintas. Efektyviai kandis išbaido. Kai dabar tokia žiema- manu jog jų dar galima rasti po medžiais.
Atsakyti
o Viespatie as kaip prisimenu,,galvojau tada sakes!Na viena diena savo dukrytei isviriau manu koses ir ji pradejo ta kose su saukstu varinet maisyt ir t.t. as sakau nustok juk su maistu niekas istaip nedaro,tai ji sako:bet kad cia juda gyvunelis!
as galvoju koks dar guvunelis(fantazija)tai pasiziuriu akurat juda kazkokios baltos kirmelytes! Jetau kaip as tada ta kose drebiau i tulika,viska is to stalciaus ismeciau isdezinfekavau,kone 3 dienas ten rausiaus tai galvoju aciu dievui ka ji tos koses nevalge o tik pamaise! lotuliukas.gif
karsta.gif karsta.gif karsta.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Kvietkutea*: 07 vasario 2012 - 11:46
QUOTE(*Kvietkutea* @ 2012 02 07, 12:45)
o Viespatie as kaip prisimenu,,galvojau tada sakes!Na viena diena savo dukrytei isviriau manu koses ir ji pradejo ta kose su saukstu varinet maisyt ir t.t. as sakau nustok juk su maistu niekas istaip nedaro,tai ji sako:bet kad cia juda gyvunelis!
as galvoju koks dar guvunelis(fantazija)tai pasiziuriu akurat juda kazkokios baltos kirmelytes! Jetau kaip as tada ta kose drebiau i tulika,viska is to stalciaus ismeciau isdezinfekavau,kone 3 dienas ten rausiaus tai galvoju aciu dievui ka ji tos koses nevalge o tik pamaise! lotuliukas.gif
karsta.gif  karsta.gif  karsta.gif


o tai kaip verdant jos nežuvo? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2012 02 07, 13:59)
o tai kaip verdant jos nežuvo? biggrin.gif

gal iš baimės atrodė, kad juda? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MeiLLi @ 2012 02 07, 13:59)
o tai kaip verdant jos nežuvo? biggrin.gif

visiska nesamone. Verdant turejo zuti, o tuomet nebutu judeje. Ir beja...o verdant ir maisant nesimate tu judanciu gyvuneliu???
Atsakyti
nu zinokit tikrai nezinau kaip jos ten papuole blink.gif blink.gif net man paciai keista buvo is kur blink.gif blink.gif nezinau tikrai blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Kvietkutea*: 07 vasario 2012 - 14:28
Esu konditeriniame grybuke radus balta kirmele,dar po siai dienai negaliu ju valgyti doh.gif
Atsakyti
Teko rasti ryžiuose. Išvirtuose. Kai suvalgiau pusę lėkštės, pastebėjau keletą mažų baltų kirmėlyčių. Na, jau buvo nebegyvos, ir neaišku, ar žuvo beverdant, ar jau buvo pirkta su jomis. Bet taip drėbiau lauk tuos ryžius.. Po to gal metus negalėjau net žiūrėti į juos.
Atsakyti
Radau..Arbatoje.. doh.gif tai gerai kad pamačiau.. unsure.gif
Atsakyti
Fui... Niekada nesu radus unsure.gif
Atsakyti