Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 6

Sveikos mergytės 4u.gif na ir aš pirmą kartą pasidalinsiu savuoju savaitės meniu ax.gif Trumpai apie mano šeimą...ji nedidelė tik aš ir MB mirksiukas.gif normalių pusryčių nevalgome, nes anksti į darbus, tačiau kasdien turiu kažką įdėti MB į darbą pietums, pati pavalgau kas pakliūva. Didžiausias gaminimas - vakarienė g.gif

PIRMADIENIS:
MB į darbą - dešrelės tešloje,
Vakarienė - kotletukai su sūriu, bulvių koše ir burokėliais.

ANTRADIENIS:
MB į darbą - likę kotletukai
Vakarienė - troškinti kopūstai su rukytom dešrelės ir bulvės.

TREŠIADIENIS:
MB į darbą - čeburėkai
Vakarienė - makaronai su dešrelėm.

KETVIRTADIENIS:
MB į darbą - sumuštiniai
Vakarienė - užkepti koldūnai.

PENKTADIENIS:
MB į darbą - sumuštiniai
Vakarienė - agurkienė, sumuštinukai.

ŠEŠTADIENIS:
Vėlyvi pusryčiai - likusi agurkienė
Pietūs + Vakarienė - čenakai

SEKMADIENIS:
Pusryčiai - kiaušinienė
Pietūs - koldūnai
Vakarienė - čenakai, kopūstų salotos+sumuštinukai su rukyta šonine.


Savaitės išlaidos apie 90 Lt bigsmile.gif
Atsakyti
pryviet mergynos user posted image

SilRa, kur perki lašišą?


QUOTE(bjaurybe @ 2010 11 30, 10:35)
Miargai, reikia duonos recepto, noriu namie pabandyt iškepti orkaitėje, nes duonkepė nusimato tik Velykom cool.gif

aš va ilgai vis mastau ar verta investuoti į duonkepę ir keptis duoną/batoną pačiai g.gif ar skaniai ta duona gaunas ir kiek laiko stovi g.gif nes jau bl atsiprašant nervai nelaiko, kai kas savaitę nuėjus į pardę kiekvieną kart randu savo mėgiamo batono vis naują kainą doh.gif ir aišku, kad didesnę nei buvusi, jau ir taip viskas brangsta nežmoniškai, tai čia dar ir pagrindiniai produktai žmonėms reikalingiausi user posted image
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 11 29, 12:03)
pas mus kike mačiau parduotuvėse tai šonkauliukai virš 10 lt kg. man brangu, reiks lenkuos pasižiūrėt


pas mus spec mesos parduotuveje sonkauliukai ( gana mesingi) 6 lt uz kg .... reik pasiziuret kiek ciestoje kainuoja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristyyynyte: 30 lapkričio 2010 - 15:04
QUOTE(MERENGE @ 2010 11 30, 14:42)
pryviet mergynos user posted image

SilRa, kur perki lašišą?
aš va ilgai vis mastau ar verta investuoti į duonkepę ir keptis duoną/batoną pačiai g.gif  ar skaniai ta duona gaunas ir kiek laiko stovi g.gif nes jau bl atsiprašant nervai nelaiko, kai kas savaitę nuėjus į pardę kiekvieną kart randu savo mėgiamo batono vis naują kainą doh.gif ir aišku, kad didesnę nei buvusi, jau ir taip viskas brangsta nežmoniškai, tai čia dar ir pagrindiniai produktai žmonėms reikalingiausi user posted image

Žinok aš jau beveik susikaupiau duonos kepimui. Pradžioj orkaitėj bandysiu, jei patiks - zysiu, kad duonkepės reikia biggrin.gif
Davai užsiperkam ko reikia ir bandom bigsmile.gif
Atsakyti
Vyras vakar kaip tik duonkepe siule, bet viska susipirkus ar nebus brangiau nei kepaliuks... g.gif
Atsakyti
QUOTE(G.Jurgita @ 2010 11 30, 16:08)
Žinok aš jau beveik susikaupiau duonos kepimui.  Pradžioj orkaitėj bandysiu, jei patiks - zysiu, kad duonkepės reikia biggrin.gif
Davai užsiperkam ko reikia ir bandom  bigsmile.gif

SIANDIEN KEPIAU-liuks gavos
Atsakyti
QUOTE(MERENGE @ 2010 11 30, 14:42)
SilRa, kur perki lašišą?

gaunu iš tų, kurie parveža ją tiesiai iš Norvegijos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SilRa @ 2010 11 30, 21:19)
gaunu iš tų, kurie parveža ją tiesiai iš Norvegijos ax.gif



O gal jiems ir daugiau klientu reikia? Maza ka... blush2.gif Labai megstu sita zuvi,bet tas jos brangumas g.gif
Atsakyti
QUOTE(CESARIA @ 2010 12 01, 09:55)
O gal jiems ir daugiau klientu reikia? Maza ka...  blush2.gif  Labai megstu sita zuvi,bet tas jos brangumas  g.gif

ax.gif tai mano giminaičiai, jie dirba prie tos žuvies Norvegijos fabrike ir grįždami prieš Kalėdas ir Velykas parveža kaip lauktuves ax.gif
Atsakyti
[quote=SilRa,2010 12 01, 10:39]
ax.gif tai mano giminaičiai, jie dirba prie tos žuvies Norvegijos fabrike ir grįždami prieš Kalėdas ir Velykas parveža kaip lauktuves ax.gif


Žiūriu čia ne aš viena laukiu ant kalėdų skanios lašišos iš Norvegijos biggrin.gif . Man skaniausia karšto rūkimo lašiša su bulvių koše ir baltu padažiuku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulyte DD @ 2010 12 01, 11:48)
Žiūriu čia ne aš viena laukiu ant kalėdų skanios lašišos iš Norvegijos  biggrin.gif . Man skaniausia karšto rūkimo lašiša su bulvių koše ir baltu padažiuku biggrin.gif

aš mėgstu garintą arba orkaitėje folijoje keptą lašišą ax.gif ir pati pasisūdau - labai skanūs sumuštinukai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(G.Jurgita @ 2010 11 30, 15:08)
Žinok aš jau beveik susikaupiau duonos kepimui.  Pradžioj orkaitėj bandysiu, jei patiks - zysiu, kad duonkepės reikia biggrin.gif
Davai užsiperkam ko reikia ir bandom  bigsmile.gif

Duonos savikaina priklausys nuo to, kokių priedų į ją dėsit, pvz. saulėgrąžų, moliūgų, sezamų ar džiovintų vaisių ir t.t. Duona be nieko tikrai daug nekainuos,o jai iškepti duonkepė nesunaudoja net vienos kilovatvalandės.
O receptukų daugybę galima rasti čia ir visus receptus galima išbandyti ir orkaitėje, tik pačioms reikės minkyt ir kildint tešlą.
Atsakyti