Įkraunama...
Įkraunama...

Taupančiųjų savaitės meniu - 6

Sveikos,

praeita savaite nesusirasiau meniu,nes abu vaikai sirgo,tai namie chaosas doh.gif
is pagrindiniu patiekalu gaminau: plova, grybus su svogunais ir grietine su bulvem, snicelius, mesos-darzoviu troskini,kepiau sausainius daugiau kazkaip neprisimenu doh.gif ,ir apsipirkimo normalaus nebuvo doh.gif per savaite isleidau apie 100 lt gal kiek daugiau.

Sia savaite vel saziningai pradedu rasytis. Kaip tik susirasysiu ka per savaitgali valgem kol nepamirsau doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Ir musu praeitos savaites meniukas:
Pirmadienis:
Pusryciai: kava, brandintos virtos bulves su padaziuku, marinuotu agurkeliu
Pietus: MB kotletai su brandintom virtom bulvem, man vistienos kepsnys su ryziais ir daug salotu (sveciuose)
Vakariene: virtos bulves, farso pirsteliai patroskinti svogunu, grietines padaze, kopustu salotos su actu ir aliejum, obuoliu-slyvu kompotas.

Antradienis:
Pusryciai: kava, man duona su margarinu
Pietus - MB brandinti pirsteliai su virtom bulvem ir raugintu agurku, man darzoviu sriuba (bulves, morka, poras, raug. agurkas, kopustas, farso kukuliai, tomatai)
Vakariene - ta pati sriuba, MB dar keptos bulves (kubeliais), obuoliu-slyvu kompotas.

Treciadienis:
Pusryciai - kava, man sumustinis
Pietus - MB sumustiniai su slapenke, as valgiau brandinta sriuba, keptu varskeciu su razinom
Vakariene - MB brandinta sriuba ir vistienos kepsneliai (mesa nuo ketvircio, kiausinis, krakmolas, prieskoniai), valgem su ryziais ir cukiniju-papriku misraine

Ketvirtadienis:
Pusryciai - kava, as dar sumustini
Pietus - varskeciai, man dar surelis (pavaisino)
Vakariene - grybai su svogunais ir grietine, virtos bulves, kefyras
Naktipieciai – MB zuvies konservas, arbata, sokoladas

Penktadienis:
Pusryciai - kava
Pietus - MB brandinti grybai su bulvem, man bandele, riesutai
Vakariene - padariau silkes puse su svogunais ir actu, o puse su svogunais, poru ir majonezu. Valgem su virtom bulvem.Dar isviriau kieulienos kauliuku,valgem su krienais ar garstyciom.Ir kaip visada vakare arbata desertui sureliai.

Sestadienis:
Pusryciai – kava
Pietus – as kaime, MB namie kiausiniu kepesi
Vakariene – man saltiena(mama dave) su duona, MB brandintos pakeptos bulves su kiausiniu, saltiena. Desra, arbata

Sekmadienis:
Pusryciai – kava,sumustiniai su desra
Pietus – MB kepe menkes ikrus su svogunais, valgem su virtom bulvem ir zirneliu,svoguno, majonezo salotom. Dar po kepta blauzdele.Desertui - pyragas
Vakariene – MB ikrai su duona, pyragas,o paskui kepiau vaflius, arbata

Pirkta:
Traskuciai – 1,09 pyrageliai – 2,38 duona-1,13 (jokiu E ,akcija) farsas – 6,41 alkoholis – 21 aliejus – 4,19 kefyras – 1,55 varske – 2,78 riebalu misinys – 0,95 spageciai – 1,09 grietine – 1,79 virta desra - 1,39 sokoladas – 1,99 rauginti kopustai – 1,74 saldainiai – 1,09 silke – 4,73 duona – 1,85 kiaulienos kaulai sriubai – 2,09 sureliai 2 – 0,78 grietine – 1,79 saldyti menkiu ikrai – 5,99 kons. zirneliai – 2,39 keptos blauzdeles – 3,96 pyragas – 6,31 viso: 80,46 nemazai g.gif reiks mazint, pasitaupyt truputi sventems. Sia savaite maziau reiks ka pirkti, nes pilnas saldytuvas yra, dar sio to is kaimo parsiveziau:bulviu, morku, lasiniu, raug. agurku, kopusta thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 11 28, 21:12)
Milk, skaniai skamba apkepėlė su jautiena ir jautiena apsukta šaldytos tešlos juostelėm, gal galima plačiau? jau reikia payvairinimo.

Ačiū 4u.gif Apkepėlė su jautiena- vyro šedevras iš to, ką rado namie biggrin.gif Kadangi dažnai valgom panašiai, tai vienodas maistas baisiai atsibodo, tai tą kartą jis tiesiog apkepino/patroškino maltą jautieną, vėliau sudėjo šaldytų daržovių pakelį, o kaip viskas jau buvo gatava, viską apipylė tarkuotu sūriu. Kadangi sunaudojo visą pakelį sūrio (ten berods 200 ar 250 g), tai gavosi kaip užkepėle, ir , turiu pripažinti, buvo skanu biggrin.gif
Su juostelėm tai iš maltos mėsos, svogūno, prieskonių, kiaušinio ir trupučio krakmolo (na, sudėtis panaši kaip kotletams) pasidariau kukuliukus , prieš tai atsišildžiau pusę pakelio šaldytos tešlos, supjausčiau ją plonomis juostelėmis ir vėliau tomis juostelėmis apsukau kukuliukus (vienam kukuliui viena juostelė). Viską kepiau orkaitėje maždaug pusvalandį.

QUOTE(medlink @ 2010 11 29, 11:31)
Milk daug jautienos valgot  thumbup.gif  man ji brangoka vis atrodo ar ne?  g.gif Bet labai skanu ax.gif

Mes valgom TIK paukštieną ir jautieną, na, dar kartais triušieną (vieną kartą hihihi.gif) Nevalgom kiaulienos (nebent retsykiai šonkauliukus kepam). Jautieną paprastai perku maltą (neturiu mėsmalės), o brangumas nėr bais didelis, aišku, brangiau už kokį naminį faršą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(denite @ 2010 11 29, 16:30)
cukiniju-papriku misraine


Šviežių daržovių ar iš stiklainiuko? ax.gif Turiu kelias cukinijas, nebesugalvoju, ką mandriau pasidaryt hihihi.gif
Atsakyti
Sveikos hi.gif

mano praėjusios savaitės pusinis meniukas ax.gif ax.gif

PIRMADIENIS
pusryčiai: avižinė košė, likęs kugelis
pietūs: barščiai su grybais, vištienos plovas
vakarienė: garinta lašiša su duona

ANTRADIENIS
pusryčiai: čirviniai blynai su uogiene
pietūs: grietinėje troškinta vištiena, bulvių košė, marinuoti agurkai
vakarienė: kakava, šokoladinis pyragas

TREČIADIENIS
pusryčiai: bulviniai piršteliai su grietine
pietūs: kepta jūros lydeka
vakarienė: išvažiavom į svečius

Svečiavomės pas MB tėvus

SEKMADIENIS
pusryčiai: sumuštiniai su dešra
pietūs ir vakarienė: burokėlių lapelių sriuba, orkaitėje troškinti saldžiarūgščiai kalakutienos kąsneliai su alyvuogėm, užkepti ant bulvių

MAISTUI išleidom apie 100lt, bet čia su lauktuvėm ir įvairiais pagardais svečiuose ax.gif
bet parsivežėm vėl gausybę įvairiausių lauktuvių - ir mėsytės, ir daržovių bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
labas vakarėlis 4u.gif 4u.gif
ačiū SilRa už nuorodėlę 4u.gif 4u.gif 4u.gif
taip jūsų ieškojau...pasiilgau nežmoniškai tų savaitinių meniu, kur galima nukosėti vieną kitą idėją(o kartais ir visą savaitės meniu galima nusirašyt) mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Prisijungiu ir aš į Jūsų būrį. ar priimsit paklydėlę? blush2.gif
Atsakyti
murzilkaa, sveika sugrįžusi mirksiukas.gif
Atsakyti
vo bigsmile.gif , žmonės renkasi biggrin.gif
Papildyta:
Miargai, reikia duonos recepto, noriu namie pabandyt iškepti orkaitėje, nes duonkepė nusimato tik Velykom B)
Atsakyti
Labas labas 4u.gif

Praėjusią savaitę maniu nerašiau, o maistui išleidom beveik 60 Lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2010 11 30, 09:35)
miargai, reikia duonos recepto, noriu namie pabandyt iškepti orkaitėje, nes duonkepė nusimato tik Velykom cool.gif

galiu pasiūlyti pačios dar nebandytą, tik iš Lino Samėno knygos nurašytą baltos duonos receptuką. planuoju pati pabandyti, nes pasirodė nesunkus toks ax.gif jei domina - švilptelėk mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, norim ir mes jungtis, labai liux temele thumbup.gif
Musu savaites meniu beveik nesiskirdavo.Dazniausiai meniu sudarinedavau ne pagal patiekalus, o pagal produktus, pvz.
mesa
darzoves
zuvis
makaronai ar kruopos
vistiena
Pagal siuos produktus ir galvodavau patiekalus.Savaitgaliais kartu su MB kazka mastydavom.
Atsakyti
QUOTE(murzilkaa @ 2010 11 29, 23:22)

Prisijungiu ir aš į Jūsų būrį. ar priimsit paklydėlę?  blush2.gif

o kur gi dėsimės lotuliukas.gif sweika pargrįžus 4u.gif

QUOTE(elenuxus @ 2010 11 30, 12:20)
Sveikos, norim ir mes jungtis, labai liux temele  thumbup.gif

junkis 4u.gif
tingėjau kelias dienas, meniu , ai toks bus nekoks, nors likusiom dienom žadu taisytis
Atsakyti