Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

QUOTE(Kapish @ 2010 12 06, 13:39)
drinks_cheers.gif  iš vis nelabai patariama per tas dienas sportuoti, tuo labiau jeigu tau taip blogai negalvok, bent jau šiandien apie jokį sportą  4u.gif

taip ir padarysiu verysad.gif ,nors nervuoja taip noriu hanteliukus savo isbandyti ir nigaliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 06, 13:41)
taip ir padarysiu verysad.gif ,nors nervuoja taip noriu hanteliukus savo isbandyti ir nigaliu biggrin.gif


biggrin.gif biggrin.gif aš tai sakiau pasiimsiu po kokių kruopų vieną kg ir sportuosiu biggrin.gif vakar dar be jų sportavau, bet šiandien jau 6d. tai reikėtų blush2.gif
Atsakyti
bet kaip su tom kruopom nepatogu doh.gif ,mane tai nervintu biggrin.gif
as kol hanteliu neturejau,tai sportuodavau tae bo ,nes ten nenaudoja jie hanteliuku,bet ten daug sunkiau nei JM buvo,o as pradejau nuo ten doh.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 06, 13:47)
bet kaip su tom kruopom nepatogu doh.gif ,mane tai nervintu biggrin.gif
as kol hanteliu neturejau,tai sportuodavau tae bo ,nes ten nenaudoja jie hanteliuku,bet ten daug sunkiau  nei JM buvo,o as pradejau nuo ten doh.gif



tai aš geriau sportuosiu ten kur lengviau blush2.gif biggrin.gif biggrin.gif
nusipirkt man juos reiks, gal iš egipto kokius gražius parsivešiu lotuliukas.gif vakar žiūrėjau nusipirkt, kainos tai kosminės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 12 06, 13:50)
tai aš geriau sportuosiu ten kur lengviau  blush2.gif  biggrin.gif  biggrin.gif 
nusipirkt man juos reiks, gal iš egipto kokius gražius parsivešiu  lotuliukas.gif  vakar žiūrėjau nusipirkt, kainos tai kosminės  unsure.gif

Ermitaze paziurek ten pigiausias variantas mirksiukas.gif ,dar maximoj pigu
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 06, 13:51)
Ermitaze paziurek ten pigiausias variantas mirksiukas.gif ,dar maximoj pigu



reikės wink.gif
bet rimtai, valgiau buljoną ir nieko nepavalgiau, ką dabar valgyt tai net nežinau lotuliukas.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 12 06, 13:54)
reikės wink.gif
bet rimtai, valgiau buljoną ir nieko nepavalgiau, ką dabar valgyt tai net nežinau  lotuliukas.gif  schmoll.gif

nekimsk tos chemijos schmoll.gif ,geriau kokios sriubytes isivirk unsure.gif
Atsakyti
niu va as po JM ir dar tempimo pratimu padariau smile.gif tai jau gerai jauciuosi, tik kad mintys vien apie maista sukasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 06, 13:58)
nekimsk tos chemijos schmoll.gif ,geriau kokios sriubytes isivirk unsure.gif



valgau dabar dešrelę su kopūstais, nieko kito neradau greito namuose, o tuoj išeit reiks doh.gif tikiuos dantistas taip priverš mano kabes, kad ilgai valgyt negalėsiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
http://www.sveikadie.../sveika-mityba/
va cia neblogas puslapiukas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 12 06, 14:02)
valgau dabar dešrelę su kopūstais, nieko kito neradau greito namuose, o tuoj išeit reiks  doh.gif  tikiuos dantistas taip priverš mano kabes, kad ilgai valgyt negalėsiu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

o as tyngiu gamintis pietus siandien doh.gif ,liksiu nevalgiusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 06, 14:13)
o as tyngiu gamintis pietus siandien doh.gif ,liksiu nevalgiusi biggrin.gif



kai tikrai norėsi - netingėsi biggrin.gif
Atsakyti