Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

QUOTE(Kapish @ 2010 12 06, 17:43)
mano nuomone tai geriau palauk kol nebeskaudės tau to pilvo visiškai... O pasportuot galėsi vėliau už tas dienas kurias nesportavai  smile.gif

ziuresiu kaip ryt jausiuos ,jei geriau tai bandysiu trouble zone,kur mazai suoliuku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 06, 17:47)
ziuresiu kaip ryt jausiuos ,jei geriau tai bandysiu trouble zone,kur mazai suoliuku smile.gif



nu žiūrėk mirksiukas.gif beje, mano vardas irgi Samanta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kapish @ 2010 12 06, 17:49)
nu žiūrėk  mirksiukas.gif  beje, mano vardas irgi Samanta  biggrin.gif

tai Labas ,Samanta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 12 06, 17:50)
tai Labas ,Samanta biggrin.gif


biggrin.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
ramuma,. tik Samantos plepa tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 06, 18:28)
ramuma,. tik Samantos plepa tongue.gif



biggrin.gif , aš tai darbe, "dirbu" lotuliukas.gif
Atsakyti
Na va,katik parsibeldziau namo,siandien jau jokiu sportu,nes klaidziojau po miesta 2.5 val,nezinau kiek km prasukau,skauda kojytes,issidrebsiu ant sofutes isijungsiu Sex and the city 2 sezona ir relax'as happy.gif Rytoj is namu niekur nekisiu nosies tai jau pagaliau pradesiu zones cool.gif
Atsakyti
Padariau 1lvl. JM, 8min. abs ir tempimo pratimus. Dar peškute iš darbo parėjau biggrin.gif

Tai vis ne taip ant dūšios dabar tas suvalgytas maistas stovi lotuliukas.gif
Atsakyti
Šiandien taip tingėjau sportuot doh.gif Jau vėlai vakare tik prisiverčiau, bet vistiek pasportavau, kuo labai džiaugiuosi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(chérie @ 2010 12 06, 23:40)
Šiandien taip tingėjau sportuot doh.gif Jau vėlai vakare tik prisiverčiau, bet vistiek pasportavau, kuo labai džiaugiuosi thumbup.gif

niu saunuole, kad pasportavai 4u.gif
Atsakyti
unsure.gif unsure.gif
Kur visos? ar jau atšalo sportai? g.gif
Atsakyti
sveikos mielosios group.gif

as jau is kelioniu, sestadieni turejau apsivalgyma baliu, ka sau leidau, nu tik per baliu, kitus laikus valgiau normaliai, laikiausi. valgau pagal valandas griestai, nepamazinu, nu lyg svoris pajudejo zemyn.

siandien sportai , nezinau, po dvieju dienu nesportavimu sunku bus vel pasisportinti, griebsiu zones siandien. isgeriu kava ir pirmyn doh.gif


saulegraza
neatsalo, tik iseigines baiges, vakar tik gryzau, visa vakara dariau valgyt, mesytes, bulvytes ir tt. po to jau i lovyte.

rezultatai nuo pradziu, 4 savaites.
po krutine -4
lemuo -4
pilvo apacia -4
sonai -6
klubai -5
kojos -4
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 07 gruodžio 2010 - 09:01