Įkraunama...
Įkraunama...

Migdymas naudojant Ferberio metodą

QUOTE(Getter @ 2006 02 06, 20:09)
As tai isvis pries sviesos isjungima ir duru uzdaryma... schmoll.gif
Maniskis iki siol uzmiega su pravirom durim ir koridoriuje palikta sviesa...Uzmiega per 5 - 10 min, tada viskas isjungiama ir uzdaroma  smile.gif

Pas mūs panaši situaciją su vyresneją dukrelębuvo ,nes užmigdavo tik su įjungtą švėsą ir butinai pravirom durim,o kai užmiėga po 10min. tai išjungiamą švėsą,tik kai serga tai ijungiam naktinį švėstuvą vaikišką kad nebutų baisu jai,o Fėrbėrio mėtodą niekada nėrėikėjo nauduot nes kai paguldėm į jos lovytę jai buvo 6mėn. taigi kuo puikiausiai mėguojo visą naktį ,o su mažilę nelabai dabar išėina viska pakartoti nes maitinau iki 1.3men.taigi mėgojo su manim tai į savo lovytę nelabai nori eiti kolkas g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Niekada nemigdyčiau vaiko tokiu būdu schmoll.gif
Kam to reikia, kad vaikas visam gyvenimui bijotų eit miegot...
Manau kad viską galima išsprest gražiuoju, jei ne dabar tai kiek ūgtelėjus tikrai ši problema išsispres..
Atsakyti
Mes savo mazyli, kai jis buvo 10 men ismokem miegot viena (atpratinom nuo uzmigimo zindant) man daugiau priimtinu budu-mes ji guldydavom i jo lovele ir salia, savo lovoj likdavo guleti tetis, kuris jokiu budu neimdavo jo lauk is lovos. Ispradziu vaikas reke, nes mamos reikejo, paskui priprato, po keliu dienu jau taip pat galejau uzmigdyt ir as. O po menesio vaika tiesiog paguldydavom i lovele, labanakt ir viskas-pats uzmigdavo. Bet su buteliuku pieno bigsmile.gif Ir iki siol nepastebejau jokiu baimiu-jis visai tamsos nebijo, ir duru palikti atviru taip pat nereikia, nors miega jis jau savo atskiram kambary...
Atsakyti
Aš taip pat manau, kad kiekvienas vaikas individualus. Jautriam vaikui toks migdymas gali likti visam gyvenimui. doh.gif Svarbiausia, kad vaikas jaustų tėvų meilę ir rūpinimąsi. Tai nebijos ir užmigti. Mano sūnui dar tik 4 mėn. tai miega kai pavargsta. Jei nieko neskauda, nėra diskomforto "lūžta" ten kur gulėjo. Tenka ir pasūpuot, ir šalia pagulėt, ir lopšinę padainuot.
Atsakyti
Mano sūnelis tai nuo pusės metų užmiega vienas. būna kad ne iš karto, tenka užeiti kartą, kitą, nuraminti, paglostyti galvelę - ir vėl išeit. tačiau jis neklykia ir neisterikuoja, manau, kad jam patinka migdytis pačiam, nes jeinori, mamą ar tėtį visada prisišaukia ax.gif

o dėl Ferberio metodo - nebandžiau, nes man atrodo gana makabriška. esu per jautri blush2.gif BET: turiu draugę, kuri jį sėkmingai pritaikė savo 8mėn kūdikiui, kuriam dabar 1,5m, ir jis labai gerai pats užsimigdo.
Atsakyti
kazkaip is tiesų tai nelabai aš matau prasmės taip migdyti. bent man taip kaip mums dabar sekasi yra pakankamai gerai. Vaikučio lovele stovi šalia musų lovos pristumta, mes atsigulam, "paplepam", užgesinam šviesą, aš jį pasiguldau ant keliukų ant pagalvėlės, pasupuoju 3 minutes ir jis jau miega. Matau kaip jam gera, silta ir saugu. paglostau jo veidelį, pabučiuoju, matau kad jis ramus. Nemanau kad taip elgdamasi pakenksiu jam, bet rikdydama nebūčiau tuo tikra. Po to dar kokiam "sugrizime" per TV3 pasakotu, kaip jam baisu buvo kaip tevai palikdavo viena ir jis nusiklykes užmigdavo... Brr... g.gif blink.gif
Žodžiu man Ferberio metodas nepriimtinas.
Atsakyti
Mano mergyte nuo pat pirmuju savo dieneliu miegojo savo lovyteje.Su miegu jokiu problemu nebudavo.as pati maitinau tik tris savaites,bet i savo lova neguldydavau,o beto nera labai saugu,gali prispaust ir net nejaust.Kai paaugo,tada jau buvo didesnes problemeles,biski parekdavo ir uzmigdavo.Buvo laikotarpis,kai teko ir ant ranku paimt ir supuot ir dainuot,nes pati kitaip neuzmigdavo.O dabar kazkaip ir vel pati uzmiega,as net stebiuosi,idejau zaisliuku i lovele,apsikabina ir uzmiega.Anksciau ir raudona sviesele palikdavom,bet kad paziurejau,kad ji visai tamsos nebijo,tai dabar ir nejungiam,tik duris ne uzdarom,bet priveriam.Tiesa ji miega musu kambary,kadangi butukas 2 kamabriu,tiksliau vienas su virtuve ir miegamasis.Bet ateity,gali but problemeliu,kai reikes vienai miegot kambary.
Atsakyti
niu metodika tai idomi. nezinau ar praktikoj tektu taikyt.
siaip maniske pas mums lovoj ner miegojus - va cia as kategoriskai pries, bet uzmiega tai pati, su supimais mes neprasidejom, merlukas salia ir miega vaikas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simuko: 10 vasario 2006 - 11:57
O aš ir dabar savo vaikį ant rankų prieš miegą pasūpuoju, jis išgeria pieną, palaikau truputį ir guldau į lovytę.Bo jeigu iškart į lovytę kiščiau tai jis kokias tris valandas migdytųsi,išlipęs po namus blūdinėtų...Ir nemanau, kad visiem vaikam galima vienodus metodus taikyti, nes kiekvienas vaikas kitoks...Pvz. jei man kas lieptų ant pilvo migdytis, tai aš irgi niekaip neužmgčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
o maniske labai daznai pas mus lovoj miega, nors jos lovele- salia. as visai ne pries mirksiukas.gif bet jai kazkaip uzeina tas noras tai pas mus, tai pas save, nors jau kelios naktys pati atsikelia ir sako: einu i savo lovyte arba uzmiega joje, o nakti isirobscia pas mus. vienas prof.(pats turi 7 vaikus) yra pasakes savo knygoj: tai, kaip ir kur vaikai miega, yra visiskai nesvarbu, jei tai yra gerai ir patogu visiem seimos nariam. man si mintis tai labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Man toks metodas taip pat nepriimtinas.Kazkaip man cia sadizmu kvepia... protest.gif Aisku,yra vaiku,kurie labai lengvai uzmiega,tai gal ir gerai tada juos taip palikti.Nes tu desimties minuciu ir nereiktu laukt,kol galesi ieit i kambari.Bet jei vaikas klykia,o tu i laikrodi ziuri ir skaiciuoji minutes?Man nesunku savo vaikus pamigdyt ir svelnesniais budais.Zinoma,norisi,kad greiciau uzmigtu ir lengviau.Nes gi kada vaikai miega,mamoms atokvepis clap.gif.Ne visam gyvenimui gi esam taip ,,pasmerktos''O jei norisi kazka dresuot,tai gal geriau suniukus,o ne vaikiukus?
Atsakyti
Aš irgi stoju į šio metodo priešininkų greats gun_bandana.gif Kaip kažkuri čia teisingai pastebėjo, tik vyras tokį metodą galėjo sugalvoti..
Iš asmeninės patirties galiu pasakyti, kad viskam ateina savas laikas: kažkada galvojau, kad bus labai sunku pripratinti dukrytę užmigti be papuko ir juo labiau be mamos ... bet nuo 6 mėn. vis reguliariai pamėgindavom migdyti su tėčiu, taičau jei pradėdavo graudintis iš karto nutraukdavom ekperimentą. Kol dukrytė įsiverks nelaukdavom specialiai, kad paskui nesusiformuotų supratimas, kad galima viską pasiekti verkimu. Žodžiu - 6 mėn. eksperimentavom nesekmingai, 7 men. - nesekmingai, 8 mėn. - nesekmingai, 9 mėn. nesekmingai, 10 mėn. - vieną vakarą dukrytė be jokių graudinimųsi ir ašarų saldžiai užmigo su tėtuku (vyras tiesiog gulėjo šalia jos). Nuo tada migdymasis tėtuko ir dukrytės ritualas. Panašiai buvo ir su naktiniu maitinimu. Beje užmiega labai greitai per ~ 10 min. tamsoje.
Žodžiu laikausi nuostatos, kad verksmas nėra gera būsena ir jeigu įmanoma reikia tvarkytis taip, kad jo pavyktų išvengti. Žinoma, tai ne visuomet įmanoma, ypač kai tai susiję su ožiukų problema, bet čia manau visiškai išskirtinis atvejis reikalaujantis atskiros diskusijos smile.gif .
Atsakyti