Įkraunama...
Įkraunama...

Įvairios pašalpos UK, problemos, sprendimai


QUOTE(liomi @ 2011 01 26, 09:39)
gerai jeigu pagal istatyma priklauso,tam tikroje situacijoje,bet emigrantai patys sudelioja jiems palankias aplinkybes,kad gautu kuo daugiau pasalpu.pasalpos turetu buti tik pilieciams,kaip beveik visame pasaulyje (Lietuvoje taipogi).as nenoriu,kad mano vaikai moketu skolas ,padarytas visu prasalieciu,tinginciu dirbti ir megstanciu sukciauti.
  didzioji dalis emigrantu taip elgiasi,nes jie kaip skeriai,tik nueda ir keliauja kitur.


skujiene,jei jus turejote omeny siuos mano zodzius,tai as neivardinau tautybes emigrantu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2011 01 26, 15:35)
skujiene,jei jus turejote omeny siuos mano zodzius,tai as neivardinau tautybes emigrantu  tongue.gif

4u.gif laba visoms 4u.gif as tokiu gal kvailu klausimu tvarkausi tax credit jau 3menesi tai man mokes atgaline data ar as kazka maisau blush2.gif ax.gif
Atsakyti
[quote=numanreik,2011 01 26, 15:06]
4u.gif laba visoms 4u.gif as tokiu gal kvailu klausimu tvarkausi tax credit jau 3menesi tai man mokes atgaline data ar as kazka maisau blush2.gif ax.gif
[/quo
Sumokes nuo prasymo iteikimo dienos uz tris menesius atgal, ir uz visa laika kiek lauksite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(numanreik @ 2011 01 26, 12:06)
4u.gif laba visoms 4u.gif as tokiu gal kvailu klausimu tvarkausi tax credit jau 3menesi tai man mokes atgaline data ar as kazka maisau blush2.gif  ax.gif


kiek balionu bigsmile.gif thumbup.gif siaip neatsakineju del pasalpu,bet jus tokia maloni siryt thumbup.gif turetu sumoketi nuo tos dienos kada prasete arba vaikutis gime arba aplinkybes pasikeite ,o jei pirma syki claiminat turetu dar atgal 3 menesius sumoketi,siulyciau skambinti ,nes kai juos baksnoji,tada jie geriau dirba biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 26 sausio 2011 - 14:35
liomi kazka sumaisei as nieko nesakiau apie emigrantus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(skujiene @ 2011 01 26, 11:19)


liomi,ne vien tie lietuviai sukciai


unsure.gif bet koks skirtumas ,siandien as gera,nesikandzioju biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes.Ziuriu uzvire diskusija apie emigrantus.O kur ju nera dabar?

siandien gavai is WT laiska kad reikia daugiau informacijos apie vaika.Bet ten praso atsiusti vaiko gimimo liudijima ir kad reikia parasyti CB referens number, bet mum jo is CB nieko neatsiunte.Tai rasyti, kad tvarkomes dokumentus CB, bet dar to munerio neturime? kazi kiek dar laiko uztruks, nes jau taxus tvarkomes nuo lapkricio men., o CB pradejome spalio bet is ju nuo lapkricio men jokiu ziniu, po to kai issiuntem jiem antra forma. tai gal dar palaukti, nes jei paskambinsim tai tikriausiai pasakyk tapati kaip ir viena mama jau rase reikia laukti 26 sav.?
Atsakyti
QUOTE(liniukas01 @ 2011 01 26, 13:58)
ir kad reikia parasyti CB referens number, bet mum jo is CB nieko neatsiunte.Tai rasyti, kad tvarkomes dokumentus CB, bet dar to munerio neturime?

As pildydama skliausteliuose parasau ,kad 'claim still in process',vadinasi,kad uzsipildete,bet dar nemoka.
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2011 01 26, 16:33)
kiek balionu  bigsmile.gif  thumbup.gif siaip neatsakineju del pasalpu,bet jus tokia maloni siryt  thumbup.gif turetu sumoketi nuo tos dienos kada prasete arba vaikutis gime arba aplinkybes pasikeite ,o jei pirma syki claiminat turetu dar atgal 3 menesius sumoketi,siulyciau skambinti ,nes kai juos baksnoji,tada jie geriau dirba  biggrin.gif  mirksiukas.gif

4u.gif 4u.gif 4u.gif va dar keli jums bigsmile.gif aciu uz atsakyma ir dar paklausiu o dar tvarkom ir cb nuo spalio menesio bet jau kai menuo jokiu ziniu ka reiktu daryti tokiu atveju kur teirautis kas vyksta jai kas vyksta ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(numanreik @ 2011 01 26, 14:38)
4u.gif  4u.gif  4u.gif  va dar keli jums bigsmile.gif  aciu uz atsakyma ir dar paklausiu o dar tvarkom ir cb nuo spalio menesio bet jau kai menuo jokiu ziniu ka reiktu daryti tokiu atveju kur teirautis kas vyksta jai kas vyksta ax.gif  biggrin.gif



taip reikia skambinti 0845 3021444 ir sakyti kur cb,tada jie sakys ,kad tarkim dar palaukti,klauskit kiek laukti ir kaip jus galit pagreitinti ,gal ko nors truksta(jiems patinka paslaugumas ir akivaizdu,kad neturite ka slepti,esate maloni mama mirksiukas.gif ).man sutvarke per pora sav uz kudikius,ir jokiu papildomu formu net nesiunte.svarbiausia mandagiai kalbeti,perdetai mandagiai ir gale paprasyti to zmogaus reference number ,tai numeris darbuotojo,pagal kuri jus zinosite su kuo asmeniskai kalbejote.matydami ,kad jus suprante ir galetumete apskusti ateityje,padeje rageli ,jie dazniausiai kompiuteryje paspaudzia mygtuka NEXT,kad sutvarkytu jusu claima biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liomi: 26 sausio 2011 - 17:56
QUOTE(liomi @ 2011 01 26, 19:51)
taip reikia skambinti 0845 3021444 ir sakyti kur cb,tada jie sakys ,kad tarkim dar palaukti,klauskit kiek laukti ir kaip jus galit pagreitinti ,gal ko nors truksta(jiems patinka paslaugumas ir akivaizdu,kad neturite ka slepti,esate maloni mama mirksiukas.gif ).man sutvarke per pora sav uz kudikius,ir jokiu papildomu formu net nesiunte.svarbiausia mandagiai kalbeti,perdetai mandagiai ir gale paprasyti to zmogaus reference number ,tai numeris  darbuotojo,pagal kuri jus zinosite su kuo asmeniskai kalbejote.matydami ,kad jus suprante ir galetumete apskusti ateityje,padeje rageli ,jie dazniausiai kompiuteryje paspaudzia mygtuka NEXT,kad sutvarkytu jusu claima  biggrin.gif

4u.gif nu aciukas jums bet deje turiu viena problema kalbos blush2.gif blink.gif va nemoku anglu sakau gal verteja duotu nes tax credit tai as pasiprasiau ax.gif
Atsakyti
irnesakyk.gif nera uz ka,del vertejo gal paprasykit arba gal drauge ar draugas gali paskambinti budamas salia jusu ir pasakyti,kad sneka on behalf of Vardene Pavardene,nes anglu kalba jos nera labai gera,bet asmenines detales gali pasakyti pati.tada jus pasakytumet savo detales ,o paskiau perduotumet kalbeti zmogui,suprantamciam anglu kalba.taip geriau nei visai neskambinti,arba laukti kol vertejas atsiras.o visu geriausia jei vietoj sm skaitytumet dienrascius online -Telegraph ar bent bulvarini sun mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti