Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralūs aliejai

QUOTE(Eve-line @ 2010 12 02, 17:32)
ne visi zino, kad info is kvapu namu.


šiaip tai reiktų tokiu atveju nurodyti, iš kur paimta informacija wink.gif
Atsakyti
Sky_diver, Eve-line mergaitem po 4u.gif

pastebejimas - nekokia mederatoria turim, iesko slieku po ledu unsure.gif
Atsakyti
visos moka tik bumbet nepatenkintos, o reta tik pagirti ir geru zodziu paminet. dziaukites, kad dar yra zmoniu, kurie nepatingi ir duoda nemazai naudingos informacijos. aciu bambooce uz puikias pastangas thumbup.gif
Atsakyti
Labai saunu, kad vienoje vietoje sukelta pagrindine informacija, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jur&ta @ 2010 12 02, 15:39)
O as esu lb dekinga, kad radau daugumos alieju aprasymus 1 vietoje. Aciu temos autoriai  smile.gif

daugumos? bigsmile.gif (Retorinis klausimas)

QUOTE(Eve-line @ 2010 12 02, 17:32)
labai puiku, kad autore ikele alieju aprasymus i pirma vieta, ir pagal odos tipus. ne visi zino, kad info is kvapu namu. o cia viskas vienoj vietos - saunu.
tai jei jus neskaitot pirmos zinutes, tai neskaitykit, o kitiems pravercia.

jei paskaitytumėt senas temas, pastebėtumėt, kad tie klausimai apie tuos pačius aliejus eina ratu. Jei ta dauguma skaitytų pirmas žinutes, klausimai nesikartotų po n kartų mirksiukas.gif

QUOTE(bambooce @ 2010 12 02, 18:04)
pastebejimas - nekokia mederatoria turim, iesko slieku po ledu  unsure.gif

kas ieško, tas randa wink.gif
tas temos užvedimas atrodo grandiozinis darbas pagal kai kurias cool.gif

grįžtam prie temos.

šiandien buvau ale Kvapų namuose Klaipėdoj. Reikėjo mažam vaikui sviesto/aliejaus nuo šalčio. Ėjau nusiteikus pirkt nilinį sviestmedį. Bet pardavėja mane perkalbėjo, pasakė, kad jis vaikui netiks, bet neprisimenu dėl ko, ar per sunkus, ar per agresyvus vaiko odelei, bijau nusišnekėt, bet lyg minėjo amino rūgštis (?)
pirkau kitokį spec vaikam, sakė tinka ir veidui, ir kūnui, aliejų mišinys
Atsakyti
Sveikos 4u.gif As alieju naudojimo srity esu dar galima sakyt naujoke.Nors prisiskaicius tiek gero apie aliejus pameginau ir as pasitepliot.Turejau palmiu aliejaus tai pameginau uzsitept.Karotino jis vadinasi ir labai oranzinis ax.gif Bet kai pasitepiau mano misriai odai labai tiko-visai neriebina.Pamaisau dabar su simondsiju aliejumi ir ilasinau ylang-ylang bei levandu et aliejuku.Fantastika bigsmile.gif Ir spalva grazi kaip svelniai idegus ir neriebina o dar ir skaniai kvepia.Is Naturata svetaines uzsisakiau persiku branduoliu alieju.Pabandysiu pamaisyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 12 02, 21:58)

šiandien buvau ale Kvapų namuose Klaipėdoj.

Kokia čia parduotuvė Klaipėdoj? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raselita @ 2010 12 02, 22:27)
Kokia čia parduotuvė Klaipėdoj?  ax.gif


Ale kvapu namai. lotuliukas.gif
Atsakyti
SVEIKUTES norejau paklasti gal kuri zinot kur isigyti naturalaus arbatmedzio aliejaus, bet ne eterinio? cia perskaiciau kita tema apie armatmedzio nauda ir ten parasyta kad eterini galima vartoti tik isoriskai, o as noriu ir naudojamo maistui gal zinot kur isigyt ar pardej kokioj ar e-pardej?
Atsakyti
QUOTE(faustina @ 2010 12 02, 23:39)
Sveikos 4u.gif As alieju naudojimo srity esu dar galima sakyt naujoke.Nors prisiskaicius tiek gero apie aliejus pameginau ir as pasitepliot.Turejau palmiu aliejaus tai pameginau uzsitept.Karotino jis vadinasi ir labai oranzinis ax.gif


is kur pirkot ta palmiu alieju?
Atsakyti
as biski ne i tema, bet visai nieko apie tuos aliejus nenutuokiu angel_sadangel.gif
o ar tinka koks aliejus akiu makiazui valyt, ar cia as jau is kitos operos? blink.gif lotuliukas.gif Kazkaip pagalvojau, kad butu gerai jei ir makiaza nuvalytu, ir blakstienas tuo paciu pamaitintu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(SaiMita @ 2010 12 03, 14:59)
as biski ne i tema, bet visai nieko apie tuos aliejus nenutuokiu  angel_sadangel.gif
o ar tinka koks aliejus akiu makiazui valyt, ar cia as jau is kitos operos?  blink.gif  lotuliukas.gif  Kazkaip pagalvojau, kad butu gerai jei ir makiaza nuvalytu, ir blakstienas tuo paciu pamaitintu  bigsmile.gif

Jei tik noras yra, tai prašom biggrin.gif Valykite ir džiaukitės biggrin.gif
Atsakyti