Įkraunama...
Įkraunama...

Akušeris-ginekologas T.Biržietis

Kai sužinojau, kad laukiuosi, nutariau registruotis Kauno klinikose, juolab, kad pati ten dirbu. Paskambinau ir užsiregistravau, truputį buvo nesmagu, kad papuoliau pas vyrą, bet vėliau labai džiaugiausi, ne dėl to, kad gydytojas vyras, bet kad rūpestinas, nuoširdus, dėmesingas medikas. Nuo pirmų vizitų jaučiau gydytojo globą, rūpestį tiek mano sveikata, tiek kūdikio. Apie visus pokyčius mano organizme gydytojas aiškino detaliai, konsultuodavo dėl kiekvieno iškilusio klausimėlio. Net nedvejojau, kad gimdysiu šio ginekologo priežiūroje. Viskas pavyko puikiai, gimdymas buvo lengvas, vaikelis sveikas, mama laiminga. Po pirmo gimdymo turėjau daug siūlių, kadangi daug buvo plyšymų, o šis be jokio plyšimuko. Akušeris - ginekologas Tomas Biržietis- tikras savo darbo profesionalas, negaili savo asmeninio laiko, savo jėgų, su juo malonu bendraut, žodžiu, apie jį vien tik geri ir labai geri prisiminimai. Mano kūdikėliui jau 7 mėn., po gimdymo dar nebuvau pas ginekologą, bet jei prisiruošiu, tai apsilankysiu tik pas šį gydytoją.
Atsakyti
Pritariu, kad jis labai malonus, nors pas ji negimdziau. Teko KMUK paguleti del gresiancio, tai susipazinau smile.gif
Atsakyti
Man teko gimdyti pas šį gydytoją. Važiavau į klinikas visai nesitarusi gimdyti ir tikrai likau labai patenkinta. Šis gydytojas tikrai labai rūpestingas ir atidus. Viską aiškina ir labai rūpinasi ne tik pačia mamyte ir vaikučio sveikata. Apie jį tik labai labai geri atsiliepimai ir didžiulė padėka iš mano pusės, kad mano gimdymas taip gerai baigėsi 4u.gif
Atsakyti
Esu be galo dėkinga šiam gydytojui. Nežinau ar gali buti geriau, begalinis rūpestis tiek mano sveikata, tiek mažylio. Esu Iš Klaipėdos ir žinau kad tik šio gydytojo dėka ir savo apsisprendimu vykti gimdyti i Kauna, šiandiena turiu savo suneli kuriam jau beveik trys menesiai smile.gif
Bendraudama su Juo nejaučiau jokios įtampos. Žinojau, kad esu gerose rankose.
Jai gimdysiu antra mažyli tikrai nekil abejonių pas ką... Tai medikas iš didžiosios raidės. Su didžiausia pagarba galiu pasakyti Jam AČIŪ 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(snickers @ 2006 02 06, 18:32)
Pritariu, kad jis labai malonus, nors pas ji negimdziau. Teko KMUK paguleti del gresiancio, tai susipazinau smile.gif

patarčiau gimdyti tik pas Jį ax.gif
Atsakyti
Del gyd.T.Biržiečio taip pat labai geri atsiliepimai. Kagandi pati esu iš Kaišiadorių, o čia su gydytojais situacija labai sunki, tai net neabejojau kad teks gimdyti Kaune, bet kad ir teks ten lankytis tikrai nemaniau. O viskas prasidejo nuo to kai sužinojau kad laukiuosi.Nuejau į polikliniką pas moterų gydytoją, kad patvirtintų nėštumą, bet talonų nebuvo. Tai sakau palauksiu. Nes turiu tik vieną inkstą, o be to dar dvi gimdas. Tai buvo įdomu kurioj gimdoj pradejo vystytis mano kleckutis smile.gif Nerimavau nes mano sveikata nera viena is puikiausiu. Kai sulaukiau savo eiles. Tai pirmiausiai buvau apskausta kad neturiu talono, kai pasakiau kad nescia, sako ateisi po menesio. Isavadino visaip. Tada sako: Ar del to iz zenijais kad nescia? (Galvoju dar gražiau,mes jau su vyru treti metai gyvenam) Ne gana to, sako kvaila tu kad cia nori vaiko, neisnesiosi, ka galvojai kad pastojai ir t.t. Na kitaip sakant supratau, kad nenori prisiimti visai atsakomybes. Ir siulo visai kita varianta. Na asaros kaupesi akyse. Galvojau viskas, kad as daugiau pas tave k... eiciau. Paprasiau siuntimo i klinikas.Parejau namo pasiskambinau ir uzsiregistravauį klinikas. Pas ką buvo nesvarbu.Bet žinojau kad bus tikrai geriau negu čia. Ir taip kitą savaitę jau važiavau į Kauną. Esu buvusi tikrai ne pas vieną gydytoją, bet tokio malonaus kaip gyd.T.Biržietis dar neteko sutikti. Papasakojau visą situaciją ir jis labai nustebo, kad iš viso taip būna. Tada mane apžiūrėjo, patikrino ir nuvedė ant teliko pažiūrėti ir ten pirmą kartą pamačiau savo mažą kukuliuką smile.gif Mums jau buvo 7 savaitės. Gydytojas pats nieko neprižadėjo, kad viskas bus gerai. Bet sakė bus labai laimingas jeigu šis vaikutis atkeliaus į šį pasaulį. Ir taip aš jau nėščia 6 mėn. Aš pirmą kartą girdėjau, kad įėjus pas gydytoją galima smagiai pasijuokti. Kad kiekvienai moteriai jis skiria tiek laiko, išklauso ir viską paaiškina. Dar nesitariau su gydytoju, bet gymdyti taip pat norėčiau pas jį. O be to supratau, kad gydytojai vyrai tikrai šimtą kartų jautresni.
Būtų geriausio gydytojo rinkimai. Tikrai savo balsą atiduočiau už jį thumbup.gif
Atsakyti
Aš taip pat tik geriausiais žodžiais galiu atsiliepti apie daktarą T.Biržietį. Pas jį gimdžiau nesusitarusi, nes vaikiukas sugalvojo gimti anksčiau, ir nusižiūrėtuose GN mane pasiuntė į Klinikas. Buvo nemažas stresas, bet jis labai nuoširdžiai bendravo, viską maloniai aiškindavo. Po gimdymo porą kartų atėjo mūsų su mažiuku lankyti, nors skyrius buvo ne jo.
Daktaras tikrai pasirodė kompetetingas, ir jei tektų gimdyti darsyk, tikrai norėčiau pas jį smile.gif
Atsakyti
Sakykite, o kaip su cezario pjūviu ? Ar jis tvarkingai sutvarko pjūvį ? blush2.gif
Atsakyti
apie gydytoja T.Birzieti galiu pasakyt tik labai siltus zodzius ax.gif tokiu gydytoju reik paieskot! buvau nutarusi gimdyt klinikose,taciau tvirtai nusprendziau su niekuo nesitart doh.gif taip ir ivyko,kad nuvaziavau gimdyt su nubegusiais vandenim paaiskejo kad vaikelis pernesiotas verysad.gif taigi tik gyd. rupestingumo deka nereikejo cezario pagimdziau sveika suneli! dar dideli aciu turiu pasakyt akuserei Birutei tai savo srities zinove,jos deka neplysau ir pagimdziau lengvai!
jei dar sugalvosiu gimdyt tai tik pas siuos zmones! ir jums to linkiu papulti pas juos mirksiukas.gif !
Atsakyti
As taip pat lankiausi pas ji ir gimdziau.Tik kiaulyste desnis pakiso koja,taip isejo,kad cezari dare ne jis,o kitas gyd.,nes staigiai vandenys nubego...Taciau visada jauciau parama is jo,apziureti atejo,net savaitgali,kai nedirbo. Net po metu po gimdymo gavau SMS su naujuju metu sveikinumu(gal del to,kad naujuosius praleidau ligonineje del gresiancio,neisleido namo nors albai norejau).Labai noreciau susitikti,vel pakalbeti,parodyti savo sunu,koks uzaugo...
Atsakyti
as taip pat patenkinta 100% thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif o dar tokie sutapimai biggrin.gif is anksto zinojom kad vaikiuko vardas bus Tomas smile.gif ir gydytojas pasirodo Tomas lotuliukas.gif tikiuosi ir mano sunelis bus puikus zmogus smile.gif
Atsakyti
Nors pas T.Birzieti negimdziau, bet galiu pasakyti, kad be galo malonus zmogus. Siuo metu laukiuosi, ir kazkuri sestadieni ryte kraujuoti pradejau, tai nuvaziavau i Klinikas, ta diena kaip tik dirbo T.Birzietis. Paziurejo, padare ultragarsa, viska paaiskino, nuotraukyte padare. Va ir dabar, skaitau mamyciu atsiliepimus, kadangi paciai jau gimdymas ne uz kalnu, ir neapsisprendziu pas ka.. Gali buti, kad tarsiuos su siuo gydytoju 4u.gif
Papildyta:
Kas gimdete, gal galite parasyti orientacines gimdymo kainas? Kiek gydytojui duoda, kiek akuserei?
Atsakyti
Na pries tai rasiau dar budama nestuke.gif Dabar as jau mama. Gydytojas mane priziurejo visa nestuma.Pas ji ir gimdziau.Kadangi sirgau nesciuju cholestaze (sutrikusi kepenu funkcija) teko gimdyti anksciau, nes su kiekviena diena didejo rizika vaikeliui.Na kadangi as labai nenorejau cezario operacijos, apie kuria buvo galvojama jau nestumo pradzioje, gydytojas ivertines situacija leido gimdyti paciai.Na gimdymas truko ilgokai, bet prsiminimai tikrai geri.Nes su gydytoju gali pasikalbeti,pajuokauti.Tiesiog viso gimdymo (ir netik) metu jauciau, kad jis yra ne tik gydytojas, jis yra ZMOGUS.Ir ne kiek nepergyvenau, kas bus ir kaip bus.Tiesiog jauciausi saugiai, nes juo pasitikejau.Ir stai turiu sveika ir grazu suneli. O kazkas nestumo pradzioje net siule nutraukti nestuma, nes sake kad su mano sveikata nera galimybiu isnesioti.
Po gimdymo atejo aplankyti, net ne darbo valandom, nes labai nerimavo kai pasakiau kad man prasidejo alergija (tikriausiai nuo epiduro) O palatos kaimyne pagalvojo, kad cia siaip draugelis atejo. Poto pati istempusi ausis klausesi kokius patarimus dave.
Tai pats sauniausias gydytojas koki esu sutikusi. Kai planuosim kita vaikeli, butinai jei bus galimybe vel oreciau buti priziurima gyd.Tomo Birziecio. Tokiam gydytojui norisi paliketi SEKMES.
Atsakyti