Įkraunama...
Įkraunama...

Portugalija

QUOTE(almaklp @ 2009 01 27, 15:04)
Aciu uz informacija.  Vykstame is Klaipedos smile.gif link Paryziaus, po to Santjago de Compostela ir Portugalija jau musu smile.gif
Na prisgooglinusi esu labai daug, taciau kai kas nors papasakoja gyvai savo ispudzius - lengviau apsisprest ka lankyti...nes vietu - tai tikrai labai labai graziu ten ir labai labai daug  unsure.gif Juolab, kad pacioje Portugalijoje nenorime uztrukt ilgiau kaip 8 (+2) paras. Zinau, kad tai mazai...bet laikas spaudzia smile.gif nes griztant dar norime Gibraltara ir Ispanija aplankyt.

Mano kelione prasidejo nuo Frakfurto i Satnjaga de Compostela, paskui nuo Porto, aplankant ir kitus miestukus (tiesiog nepamenu pavadinimu Coimbra,), Lisabonos, zemyn iki Algarves pakrantes, nes galutinis musu taskas buvo Malaga, tai pakeliui aplankem ir Gibraltara.
Atsakyti
ai, žinokit, neištvėriau - užsisakiau centre (Baixoje) hosteltje vienvietį kambarį
šitoje va gatvėje:
http://www.golisbon....ua-augusta.html
blush2.gif blush2.gif
kainuos 880 lt - 8 naktys
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 01 28, 12:57)
ai, žinokit, neištvėriau - užsisakiau centre (Baixoje) hosteltje vienvietį kambarį
šitoje va gatvėje:
http://www.golisbon....ua-augusta.html
blush2.gif  blush2.gif
kainuos 880 lt - 8 naktys

tai jus Lisbon mieste? atrodo kiek brangokai, nors kas liecia pacia sostine tai nezinau. Aisku, visada yra geriau gyventi ten kur visko daugiausiai galima pamatyti. Bet apie Portugalija yra kiek kitaip negu Lietuvoje - centre turetu buti pigiausi butai (del viesbuciu nezinau), nes tik centre, paciame surmulyje butus gali ipirkti mazai pajamu turintys zmones ir bevei niekas ten nenori gyventi. Idomu ane?
Atsakyti
aš Lisabonoje, man blogai tai, kad aš viena, o tų vienviečių tai ne itin fontaniškas pasirinkimas
aišku, galėjau tame pačiame hostelyje ir šešiaviečiame gyventi, bet kažkaip...
http://www.hostelwor...se-Lisbon-15588
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 01 28, 17:11)
aš Lisabonoje, man blogai tai, kad aš viena, o tų vienviečių tai ne itin fontaniškas pasirinkimas
aišku, galėjau tame pačiame hostelyje ir šešiaviečiame gyventi, bet kažkaip...
http://www.hostelwor...se-Lisbon-15588

su kažkokiais nepažįstamais dalintis kambariu tai pat nenorėčiau schmoll.gif
Atsakyti
taigi aš vienvietyje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 02 02, 10:09)
taigi aš vienvietyje  blush2.gif


Lauksim įspūdžių 4u.gif
Atsakyti
Grizau praeita savaite is keliones. Lisabonoje antradieni buvo +18 laipsniu, vaiksciojau tik su megztuku. Siaip labai apipelijes, pasenes miestas, bet kazka turi uzburiancio, man labai patiko. Tik Mb keike gristas gatves:) Zmones labai mieli ir visur padejo, net nesuprantu, kodel ispanai tokios neigiamos nuomones apie juos. Bent jau Lisabonoje tikrai nera taip pigu kaip sakoma.
Tai va, pasibastem po naktine Lisabona, aplankem kelias baznyteles, Triunfo arka, boksta, dar vaziavm i Sintra, Cascais turtingu portugalu pilaiciu ziureti, Estoril, pakrante grizom ir kita diena dar i Cabo da Roca uzvaziavom. Juokemes, nes rukas ziaurus buvo ir visiskai nieko nesimate. Tai tik prie lentutes isiamzinom, akd ten buvom, nes nei juros, nei uolu matyt nebuvo biggrin.gif
Zodziu, patiko labai, tikiuosi, kad dar grishiu saldumynu privalgyt ir ko nemaciau pamatyti smile.gif
Beje, paciam Lisabonos centre matem lietuviskai uzrasiuka, maloniai nustebino smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo po_stalu: 05 vasario 2009 - 22:25
ak....
aš vakar nusipirkau knygelę apie Lisaboną... tai užmigau su ja rankose... ax.gif
įdomu, kokie orai kovo pirmomis dienomis... nors man tik kad nelytų, nes pafotkinti norėčiau
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 02 06, 12:34)
ak....
aš vakar nusipirkau knygelę apie Lisaboną... tai užmigau su ja rankose...  ax.gif
įdomu, kokie orai kovo pirmomis dienomis... nors man tik kad nelytų, nes pafotkinti norėčiau


Aš irgi turiu knygą apie Lisaboną, gal ir nuvyksiu kada nors. Dabar aktyviai baiginėju dantų protezavimą. ax.gif
Atsakyti
man tikriausiai bus pertrauka, nes langus keisiu sad.gif o bilietai tai pirkti prieš 4 mėnesius buvo, kai dar riebios karvės aplinkui ganėsi...
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 02 06, 12:34)
įdomu, kokie orai kovo pirmomis dienomis... nors man tik kad nelytų, nes pafotkinti norėčiau

aš pernai buvau kovo pradžioje, nepasakysiu kiek šilumos, bet tikrai nelijo. Nors važiuojant nuo Lisabonos piečiau matem tik tamsius debesis.
Atsakyti