Įkraunama...
Įkraunama...

Portugalija

QUOTE(Florestina @ 2009 02 17, 17:25)
Mano sesuo buvo Madride kovo mėn- tai magnolijos jau žydėjo, o Lisabonoj taigi dar šilčiau. doh.gif
Neužmiršk, kad Portugalija - ant vandenyno kranto lotuliukas.gif , taigi ten labai vėjuota, o tai reiškia, kad nebūtinai karščiau nei Ispanijoje. biggrin.gif
QUOTE(MAMICY @ 2009 02 18, 10:13)
man dar neatsake zinantys, ar yra realus skirtumas tarp portugalijos siaures (porto) ir portugalijos pietu... 
Dažniausiai duodami patarimai lotuliukas.gif : netingėk pasiskaityti temą.
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 02 18, 10:39)
o patarinėjančios "elektroninės bobos" aš neturiu
Tai, žinok, tos "patariančios bobos" vežtis ir neapsimoka, nes "patarianti boba" dažnai kalba nesąmones.
Mes vežėmės iš Lietuvos, bet kai "patarianti bota" vis liepdavo važiuoti per pievas arba tiesiai į namą, tai mes ją saugiai paslėpėm lagamine ir buvom pačios sau "patariančios bobos". biggrin.gif thumbup.gif Tarp kitko - labai neprastos "patariančios bobos" bigsmile.gif , ta prasme - neprastai patarinėjom. biggrin.gif
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 02 18, 10:39)
tai aš viena visiškai važiuoju, mergina, gyvensiu 7 dienas Lisabonoje, tai pabijojau kažkaip, nusprendžiau apsiriboti objektais, pasiekiamais viešuoju transportu.
O kodėl viena keliauji? Tau taip labiau patinka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo safarikids: 18 vasario 2009 - 14:10
viena keliauju, nes man labiau patinka iš vis keliauti, negu nekeliauti, kai artimas žmogus klaikiai užsiknisęs su savo projektais, o kitiems artimiems tik vasarą
tai aišku, mieliau važiuočiau dviese, negu viena, bet kad nesigauna, net draugų tokių nėra, visiems krizė, maži kūdikiai, tas anas...
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2009 02 18, 14:09)
Neužmiršk, kad Portugalija - ant vandenyno kranto  lotuliukas.gif , taigi ten labai vėjuota, o tai reiškia, kad nebūtinai karščiau nei Ispanijoje.  biggrin.gif 


Tai manai, kad nežinau, kad Portugalija prie jūros. blink.gif Juk VU geografiją net 6 metus studijavau.
Londonas irgi arti jūros, bet jau kovo pabaigoj sodai priemiesčiuose žydi, nes šilčiau nei LT. Čia irgi sesuo pasakojo.
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2009 02 18, 14:09)
Dažniausiai duodami patarimai  lotuliukas.gif : netingėk pasiskaityti temą. 

ujej kokie mes jautrus cool.gif


o del "bobos", tai jums matyt nepasiseke su ja. man paciai yra teke pora kart Vilniuje vaziuoti su "bobos" pagalba (tiksliau man "diedas" pasitaike), tai pirma kart viskas buvo super - per pati centra nuvede labai aiskiai ten kur reik (zodziu tiek atsipalaidave nuvaziavom, kad kai reikejo dar karta ten pat vaziuoti, net neprisiminem kur vaziavom), o va antra kart tuo paciu adresu, bet jau kito "diedo" pagalba vaziavom, tai teko "dieda" isjungti (nezinojo nauju keliu, vis liepdavo pries eisma vaziuoti, be proto uzsispyres buvo). zodziu teko "dieda" jungti lauk ir pas gyvus diedus pagalbos klausti...
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 02 18, 14:14)
viena keliauju, nes man labiau patinka iš vis keliauti, negu nekeliauti, kai artimas žmogus klaikiai užsiknisęs su savo projektais, o kitiems artimiems tik vasarą
tai aišku, mieliau važiuočiau dviese, negu viena, bet kad nesigauna, net draugų tokių nėra, visiems krizė, maži kūdikiai, tas anas...
Kai kitą kartą ką nors planuosi ir pritrūksi kompanjono, peržiūrėk galimybę keliauti su "nepažįstama boba iš SM'o". lotuliukas.gif
QUOTE(Florestina @ 2009 02 18, 14:24)
Tai manai, kad nežinau, kad Portugalija prie jūros.  blink.gif
Prie VANDENYNO ir prie jūros.
QUOTE(Florestina @ 2009 02 18, 14:24)
Juk VU geografiją net 6 metus studijavau.
Ania?.. Nejaugi?.. lotuliukas.gif
QUOTE(Florestina @ 2009 02 18, 14:24)
Londonas irgi arti jūros, bet jau kovo pabaigoj sodai priemiesčiuose žydi, nes šilčiau nei LT. Čia irgi sesuo pasakojo.
Nu ir?.. g.gif
QUOTE(MAMICY @ 2009 02 18, 14:30)
ujej kokie mes jautrus  cool.gif 
Jūs "jautrūs"? bigsmile.gif O man pasirodė, kad "tingūs"... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(MAMICY @ 2009 02 18, 14:30)
o del "bobos", tai jums matyt nepasiseke su ja.
Visai gali būti. Man tik toj kelionėj teko laimė tuo prietaisėliu naudotis. Į sekančią nebesivešim. O ko jau nerasim, kaip nors "tarptautine pirštukų kalba" išsiaiškinsim... lotuliukas.gif
Atsakyti
būtinai parašysiu nepažįstamai bobai iš SM lotuliukas.gif
šį kartą tai buvo taip, tipo, liko 15 minučių, kol baigsis stebuklingas finnair pasiūlymas į Lisaboną, ei giminės, ką daryti, giminės sako, mes miegam, ir tu eik miegoti
tai nuėjau, prieš tai dar bilietus paėmiau
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 02 18, 14:43)
būtinai parašysiu nepažįstamai bobai iš SM  lotuliukas.gif
boba perduoda, kad tikisi, jog tuo metu jos nebus užpuolusios krizės, maži vaikai, didelis darbai ir pan... biggrin.gif
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 02 18, 14:43)
šį kartą tai buvo taip, tipo, liko 15 minučių, kol baigsis stebuklingas finnair pasiūlymas į Lisaboną, ei giminės, ką daryti, giminės sako, mes miegam, ir tu eik miegoti
tai nuėjau, prieš tai dar bilietus paėmiau
O jau buvau išsigandusi, kad nuėjai miegot be tų bilietų biggrin.gif
Mes sugalvojom, susitarėm, nusipirkom bilietus likus berods 2 savaitėm iki kelionės. lotuliukas.gif Maždaug: "varom?", "varom!"...
Gera kelionė buvo... thumbup.gif

O stebuklingas pasiūlymas - tai kiek, jeigu ne paslaptis, ar man irgi eiti temos paskaityti? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2009 02 18, 14:53)
O stebuklingas pasiūlymas - tai kiek, jeigu ne paslaptis, ar man irgi eiti temos paskaityti?  doh.gif

va va, zinosi kaip kitus siuntineti lotuliukas.gif

zinok atsakymo i mano klausima neradau temoj, nes ja jau baigiu mintinai ismokti... klausimas ne ar isvis skiriasi. bet kiek skiriasi siluma/gamtos vaizdeliai kovo pradzioj...

siaip jei idomu, tai mes nupirkom bilietus uz 220 zmogui kaunas-frakfurtas-porto ir atgal. be ciumodanu, be priority boarding'o... zinau kas yra pirke toki pati bilieta uz 140 lt praieta lapkriti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMICY: 18 vasario 2009 - 14:59
mano toks nestebuklingas, kai Mamicy kainas pažiūriu, bet užtat prabangus smile.gif
770 lt pirmyn atgal į Lisaboną su Finnair
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 02 18, 15:10)
mano toks nestebuklingas, kai Mamicy kainas pažiūriu, bet užtat prabangus smile.gif
770 lt pirmyn atgal į Lisaboną su Finnair

bet tau nereiks persesti ir nereiks nakvoti frankfurte wink.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 02 18, 15:13)
bet tau nereiks persesti ir nereiks nakvoti frankfurte wink.gif


Bet man rodos su Finairu persėdimas Helsinkyje yra. g.gif
Atsakyti
ne, persėdimas Helsinkyje, bet be nakvynės ir su maitinimu visuose keturiuose segmentuose ax.gif essen.gif
Atsakyti