Įkraunama...
Įkraunama...

Portugalija

QUOTE(Dagilis @ 2009 03 04, 14:40)
hihihi.gif apie zuvi as nekalbejau, kazkas kitas rase, bet nesvarbu.

Siaip tai jo, tai ju menke - dziovinta menke, labai labai suri, tai ja pora dienu turi mirkyti pries paruosdamas. Jie pradejo ja valgyti tokia sunkmeciu, kai badas siaute, nes dziovinta gerai issilaikydavo, tai iki siol ir valgo.
Man tai labai idomu marketuose - visur yra atskiras bacaliau skyrius, kur ja su tokiais pjuklais pjausto, geras unikalus vaizdas. Asmeniskai ji man  schmoll.gif, bet daug kam visai nieko.

Tik juokiausi, kai perskaiciau kazkieno komentara, kad portugalai neva valgo tik gera, jurine zuvi  biggrin.gif - ar zinote, kiek jurine cia kainuoja? Kilogramiukas apie 25 - 50 euru, tai retas kuris iperka. O visa ju zuvis - tai tokia pat, kaip ir lasisa - uzauginta fermose, seriama antibiotikais, kad gerai augtu, tai tiek ten to ir sveikumo. Tokia siu laiku realybe  cool.gif

smile.gif esmeniskai man tai patinka is zuvies kaip padaro is bakaliau .vadinasi bakaliau abras. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(virgante @ 2009 03 04, 15:45)
smile.gif esmeniskai man tai patinka is zuvies kaip padaro is bakaliau .vadinasi bakaliau abras. thumbup.gif

Gal cia ta, kur ant grilio buna tokia paskrudinta? Jei taip, tai ta man irgi pati valgomiausia is kitu rusiu. Nelabai patinka kur bakaliau grietineles padaze - com nata schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2009 03 04, 18:27)
Gal cia ta, kur ant grilio buna tokia paskrudinta? Jei taip, tai ta man irgi pati valgomiausia is kitu rusiu. Nelabai patinka kur bakaliau grietineles padaze - com nata  schmoll.gif

smile.gif ne ne tokia o su bulvyciu traskuciais smulkiais. smile.gif
Atsakyti
ziuriu liudnojo "pelėsio" fronte nera ir forumas uzmiges biggrin.gif

Perskaiciau paskutinius 20psl

Ana vasara keliavom Portugalijoj, bet per lenku agentura..tai skrydziais nereikejo rupintis..apkeliavom visus P ir ESP pietus..Lisabonai skyrem tik diena, tai norim dabar vasaros gale sugrist..bet jau savaitei ax.gif

Klausimas - kokiuose tinklapiuose zvejojat bilietus i Portugalija????

Maciau pelenas isskrides su Finnair - bet, kad bilietai zmogui po 1400 doh.gif dar skaiciau, kad Ryanairu galima pasiekt Lisabona biggrin.gif bet kad man ten isvis nemeta Lisabonos aerouosto g.gif

Kai ne kart pati nepirkus lektuvo bilietu, tai miskas labai tankus lotuliukas.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Herėja: 08 kovo 2009 - 23:06
QUOTE(Herėja @ 2009 03 08, 23:01)
ziuriu liudnojo "pelėsio" fronte nera ir forumas uzmiges  biggrin.gif

Perskaiciau paskutinius 20psl

Ana vasara keliavom Portugalijoj, bet per lenku agentura..tai skrydziais nereikejo rupintis..apkeliavom visus P ir ESP pietus..Lisabonai skyrem tik diena, tai norim dabar vasaros gale sugrist..bet jau savaitei  ax.gif

Klausimas - kokiuose tinklapiuose zvejojat bilietus i Portugalija????

Maciau pelenas isskrides su Finnair - bet, kad bilietai zmogui po 1400  doh.gif dar skaiciau, kad Ryanairu galima pasiekt Lisabona  biggrin.gif bet kad man ten isvis nemeta Lisabonos aerouosto  g.gif

Kai ne kart pati nepirkus lektuvo bilietu, tai miskas labai tankus  lotuliukas.gif

Aciu  4u.gif

Pigiau nuskristi į Portugaliją galima su Ryanair. Skrendama iki Frankfurto, o iš jo į Portą. Na o iš Porto nesunku,kad ir su traukiniu ar auto ir Lisaboną pasiekti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Herėja @ 2009 03 08, 23:01)
skaiciau, kad Ryanairu galima pasiekt Lisabona  biggrin.gif bet kad man ten isvis nemeta Lisabonos aerouosto  g.gif 
Ryanair'as neskraidina į Lisaboną. ax.gif
QUOTE(regal @ 2009 03 09, 01:09)
Pigiau nuskristi į Portugaliją galima su Ryanair. Skrendama iki Frankfurto, o iš jo į Portą. Na o iš Porto nesunku,kad ir su traukiniu ar auto ir Lisaboną pasiekti mirksiukas.gif
Arba galima iš Frankfurto skristi į Faro ir iš ten važiuoti į Lisaboną. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2009 03 09, 02:09)
Pigiau nuskristi į Portugaliją galima su Ryanair. Skrendama iki Frankfurto, o iš jo į Portą. Na o iš Porto nesunku,kad ir su traukiniu ar auto ir Lisaboną pasiekti mirksiukas.gif


4u.gif
Gaila, kad Rynair tik is Kauno cool.gif
Ar nesigaus tas ant to, kai cia iki Kauno, poto nuo Porto..

O tai is Vilniaus oro uosto iki Frankfurto kokiam tinklapy pigiai bilietus ziuret?

Gal yra pvz is kokios Rygos tiesioginis i Lisabona?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Herėja: 09 kovo 2009 - 08:36
aš grįžau smile.gif pasiilgote?
Dieve, totaliai man stogą nurovė šita kelionė, gerąja prasme, bėda tik ta, kad va dabar pas juos plius dvidešimt prasideda, o kai buvau, tris dienas gadino lietus sad.gif
Į Obidos kai nuvaziavau, ten smulkus lietus taip pradulkė, kad fotiko nėjo ištraukti ir niekas šokolado gatvejė nepardavinėjo...
kita vertus, nėra to blogo...
parsivežiau ir tokių dramatiškų foto, ir su saule, ir su gražiais debesimis
nu žodžiu
o jau hostelis, neveltui gavęs geriausio pasaulyje hostelio titulą
o jau transporto sistema, irgi iš pradžių stogą nurovė
o jau finnairo patogumas ir gerumas
katinų mažai
Atsakyti
QUOTE(Herėja @ 2009 03 09, 08:35)
O tai is Vilniaus oro uosto iki Frankfurto kokiam tinklapy pigiai bilietus ziuret?
O kas iš to, kad iš Vilniaus į Frankfurtą nuskrisit? Į Hahn'o oro uostą, berods, tik Ryanair'as ir skraidina. Vadinasi iki jo (Hahn oro uosto) reikės atvažiuoti. Įtariu, išeis brangiau, negu iki Kauno... blush2.gif
QUOTE(Herėja @ 2009 03 09, 08:35)
Gal yra pvz is kokios Rygos tiesioginis i Lisabona?
Ryanair'as į Lisaboną iš viso neskraidina.
Nebent klausiat apie kitas oro linijas. Tokiu atveju reikėtų žiūrėti, kokios oro linijos skraidina iš Rygos, o tada ieškoti tų oro linijų tinklalapiuose... doh.gif

QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 03 09, 09:14)
aš grįžau smile.gif pasiilgote?
Nerealiai. thumbup.gif
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 03 09, 09:14)
...totaliai man stogą nurovė šita kelionė...
Nieko tokio, ir su nurautu stogu tinki... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 03 09, 09:14)
katinų mažai
Bet juk parvežei kelis išsiilgusioms forumietėms, ar ne? lotuliukas.gif

Sveika sugrįžus. Laukiam įspūdžių...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo safarikids: 09 kovo 2009 - 09:23
kokius du
na gal tris, gal dėl lietaus jie tupėjo kur nors..
Atsakyti
QUOTE(safarikids @ 2009 03 09, 10:19)
O kas iš to, kad iš Vilniaus į Frankfurtą nuskrisit? Į Hahn'o oro uostą, berods, tik Ryanair'as ir skraidina. Vadinasi iki jo (Hahn oro uosto) reikės atvažiuoti. Įtariu, išeis brangiau, negu iki Kauno...  blush2.gif
Ryanair'as į Lisaboną iš viso neskraidina.
Nebent klausiat apie kitas oro linijas. Tokiu atveju reikėtų žiūrėti, kokios oro linijos skraidina iš Rygos, o tada ieškoti tų oro linijų tinklalapiuose...  doh.gif



Pasiziurejau Riga airport flight map - tai toliausias i vakarus taskas Barselona doh.gif
Jokios Portugalijos schmoll.gif
Jergau, kodel ta Portugalija tokia nemylima verysad.gif Noretus patogesnio skrydzio nei su Ryanair (t.y. plius ki kauno ir poto dar plius nuo Porto iki Lisboa)

Pelėne, prašom kurt keliones fororeportaza mirksiukas.gif Primink tu su Finnair skridai ax.gif iš ???? ir kiek kainavo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Herėja: 09 kovo 2009 - 10:37
skridau su finnairu, per Helsinkį
kianavo apie 780 lt, bet tą pačią dieną vis dėlto nuskrenda, ir nereikia iš Kauno... tiesiai į Lisaboną, aptarnavimas jų superinis, nuo Helsinkio skrido airbusas, maistas karštas ir vynas
negalvokit, kad aš kokia fyfa, bet puikios oro linijos
monitoriuose rodo skrydžio informaciją, pakilimus beigi nusileidimus
Atsakyti