Įkraunama...
Įkraunama...

Portugalija

fyfa lotuliukas.gif oi negaliu...ot ne dzin tongue.gif man irgi geriau su gerom avialinijom skrist..visdelto atostogos wub.gif o jei dar vyno duoda thumbup.gif

Cia i abi puses 780 lt??? nu kazkaip neitiketina doh.gif
Klausimas - ar ilgai gaudei toki bilieta??
Atsakyti
QUOTE(liūdnasis pelėnas @ 2009 03 09, 10:14)
aš grįžau smile.gif pasiilgote?
Dieve, totaliai man stogą nurovė šita kelionė, gerąja prasme, bėda tik ta, kad va dabar pas juos plius dvidešimt prasideda, o kai buvau, tris dienas gadino lietus sad.gif
Į Obidos kai nuvaziavau, ten smulkus lietus taip pradulkė, kad fotiko nėjo ištraukti ir niekas šokolado gatvejė nepardavinėjo...
kita vertus, nėra to blogo...
parsivežiau ir tokių dramatiškų foto, ir su saule, ir su gražiais debesimis
nu žodžiu
o jau hostelis, neveltui gavęs geriausio pasaulyje hostelio titulą
o jau transporto sistema, irgi iš pradžių stogą nurovė
o jau finnairo patogumas ir gerumas
katinų mažai

Uztat palaidu sunu ant kiekvieno kampo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
na kad ir tų neperdaugiausiai, bent jau Lisabonoje...
Atsakyti
Aš buvau radus su Lufthansa per Frankfurtą arba su AirBaltic per Miuncheną gana nebrangiai į Lisaboną. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 03 09, 14:55)
Aš buvau radus su Lufthansa per Frankfurtą arba su AirBaltic per Miuncheną gana nebrangiai į Lisaboną. 4u.gif


Tikra tiesa - as praeita savaite pirkau su lufthansa is vilniaus per frankfurta i Lisabona uz 606Lt (pirmyn ir atgal) rudeniui. Pirkau tiesiai is lufthansa saito smile.gif
Atsakyti

Tikra tiesa - as praeita savaite pirkau su lufthansa is vilniaus per frankfurta i Lisabona uz 606Lt (pirmyn ir atgal) rudeniui. Pirkau tiesiai is lufthansa saito smile.gif


As irgi radau bilietukus su Lufthansa, tik ne taip pigiai, bet vis tiekdar ganetinai pigiai. Is Vilniaus i Lisabona 869 Lt. Tik neramina vienas dalykas kad persedimas Frankfurte ir tik viena valanda tarpas. Ar imanoma suspeti? Truputi baisu rizikuoti, nes jei nespesi, tai visos atostogos suniui ant uodegos...
Atsakyti
QUOTE(kaimynka82 @ 2009 03 10, 12:32)
Tikra tiesa - as praeita savaite pirkau su lufthansa is vilniaus per frankfurta i Lisabona uz 606Lt (pirmyn ir atgal) rudeniui. Pirkau tiesiai is lufthansa saito  smile.gif
As irgi radau bilietukus su Lufthansa, tik ne taip pigiai, bet vis tiekdar ganetinai pigiai. Is Vilniaus i Lisabona 869 Lt. Tik neramina vienas dalykas kad persedimas Frankfurte ir tik viena valanda tarpas. Ar imanoma suspeti? Truputi baisu rizikuoti, nes jei nespesi, tai visos atostogos suniui ant uodegos...

Jei nespesi todel, kad lektuvas veluoja - tai privalo tau duoti kita skrydi be jokiu papildomu islaidu, o jei del savo kaltes - tai... blogiau...
Mes viena karta nespejome persesti Amsterdame, nes lektuvas is Portugalijos velavo, tai dave 5 zv viesbuti, vakariene, pusrycius ir kita diena parsiradome i Vilniu. Sugaisome daug laiko ir streso buvo irgi pakankamai. Be to, lagaminai turejo atsidurti tiesiai Vilniuje (taip mus informavo), bet mes juos a t s i t i k t i n a i doh.gif radome oro uoste - be jokios prieziuros, numesti... Va tokia tvarkele lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kaimynka82 @ 2009 03 10, 12:32)
Tikra tiesa - as praeita savaite pirkau su lufthansa is vilniaus per frankfurta i Lisabona uz 606Lt (pirmyn ir atgal) rudeniui. Pirkau tiesiai is lufthansa saito  smile.gif
As irgi radau bilietukus su Lufthansa, tik ne taip pigiai, bet vis tiekdar ganetinai pigiai. Is Vilniaus i Lisabona 869 Lt. Tik neramina vienas dalykas kad persedimas Frankfurte ir tik viena valanda tarpas. Ar imanoma suspeti? Truputi baisu rizikuoti, nes jei nespesi, tai visos atostogos suniui ant uodegos...


as nerizikavau pirkti su valandos tarpu: spet gal ir galima, bet lagamina tai vargu, ar spetu pakrauti. kazkoks uzburtas tas frankfurtas - kiek kartu skridau, tiek kartu lagaminas atvaziuodavo is paskos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(asarmi @ 2009 03 10, 20:32)
as nerizikavau pirkti su valandos tarpu: spet gal ir galima, bet lagamina tai vargu, ar spetu pakrauti. kazkoks uzburtas tas frankfurtas - kiek kartu skridau, tiek kartu lagaminas atvaziuodavo is paskos  doh.gif


Bet jei valandos tarpas, o skrydis sujungtas, tai tada, jeigu paveluotu, jums turetu nemokamai kita skrydi surast, ar ne? As skridus pora kartu per Praha su valandos tarpu, viena kart velavo lektuvas, bet spejom laiko, o del lagaminu niekuomet problemu nebudavo, nei Checz Airlines, nei Lufthansoj.
Atsakyti
man dabar skrendant iš Lisabonos buvo Helsinkyje apie 50 minučių persėdimas, tai ir aš spėjau, ir bagažas
nors kita vertus, Helsinkio nėr pats didžiausias oro uostas
bet va man patiko, kad kai jau pradėjo žemėti lėktuvas, ekranuose pradėjo rodyti, kieno kada kokie persėdimai, kokiuose vartuose ir prie kurių vartų lėktuvas švartuosis, o kur kam eiti... kur Vilnius, kur Turku ir t.t.
Atsakyti
As irgi planuoju skristi i Porto, paskutine geguzes savaite... turbut skrisiu su Ryanair su persedimu g.gif
Atsakyti
Naujajame kovo mėnesio ,,Kelionės ir pramogos" žurnale rašoma apie Portugalija. Bet kaip supratau iš turinio tik apie Madeirą. http://www.kelionesi....lt/?page_id=23
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vardė: 12 kovo 2009 - 21:33