Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

QUOTE(Aušružė @ 2011 01 07, 13:11)
Laba diena
noriu patyrusiu moteru konsultacijos ax.gif
Gal galit kas pareiksti savo nuomone.
jau beveik metai lankomes pas JP. Siaip tikrai esu patenkinta ir neabejoju jos kompetencija, bet man kazkaip viskas labai keistai.
Gydomes tik konstituciniu - pradzioje C200, galiausiai iki 10 M priejom calciumcarbonicum. Paskutini syki pakeite i Phosfora 1M. Bet situacija ta, kad siais metais (kai jau tikejausi po visos vasaros vaistu vartojimo kazkokio pagerejimo) neisikapstom is ligu. Praktiskai gal nuo spalio vidurio sveikos buvom kokia savaite, ir tai po antibu ir namie. Isejom i darzeli ir vel sloga, jau menuo nesibaigianti. tai daugiau, tai maziau, tai kosti retai, tai dazniau, tai naktimis. Dabar vel jauciu lyg begtu kazkas gerkle vaikui.
Nors JP zadejo, kad turetume siek tiek pailseti tarp ligu, bet rezultatas atvirkstinis. Mes jose nuolat...
greitai seimoje atsiras kudikis, baisiai bijau kad nuo pirmu dienu jau gausim gera doze uzkrato verysad.gif
gal kas is savo patirties, ar siaip pakomentuotu...tiesiog jau pradejau metytis ir blaskytis doh.gif

Musu didzioji panasiai: nei serganti, nei sveika, bet o taciau atkreipiau demesi i ligos paumejimus (kol homeopatas nepasake irgi buvau didelej nevilty): kai nera motyvacijos eit i darzeli labai greit islenda sloga, du kartai nueje buvo iki bronchu: 1 kartas kai drauge pastume i duris ir vos neprakirto kaktos (3 diena po ivykio prasidejo sloga su kosuliu), 2 kartas kai grupiokas uzmyne ant kojos iki pirstuko luzio (2 dienoj po ivykio vel sloga su kosuliu), nuo vakar sloga, nes baigesi visos sventes, greitai nieko nenusimato... pagal homeopato aiskinima: organizmas sitaip kovoja su psichologinem problemom. Kosmosas, bet musu situacija tokia. "perkracius" pernykscius ivykius, motyvacija lieka kaip pateisinimas, nes per visas epidemijas nesirgo, o gimus sesei (mama namuose, demesio stoka) prasidejo ligos.


Kiek laiko galima vartot calcarea carbonica? kol isdygs visi dantys? daryti pertrauka?
Atsakyti
QUOTE(nikofija @ 2011 01 07, 13:29)
Zakarauskienė- dermatovenerologė-homeopatė.

http://www.technolog...straipsnis-6171


Mes pas ją lankėmės, kai mūsų 4 mėn. mažiukei ant rankytės atsirado 1 cm skersmens šiurkštus plotelis (kadangi didčkė jau buvo prasirgusi atopiniu dermatitu ir gavusi hormonų, tai nusprendėm, kol mažei neįsisiūbavo, pradėti gydyti homeopatiniais, kad neprieitume iki baisiosios chemijos). Homeopatė apžiūrėjusi ir išklausinėjusi prikibo prie žarnyno (mažoji valgė tik MP ir tuštinosi tik 1 kartą per savaitę), skyrė lašiukų žarnynui sureguliuoti. Pradėjo tuštintis kasdien kaip laikrodukas, bet bėrimo plotas ne tik mažėjo, bet sparčiai didėjo. Pakeitėm lašiukus kitais, tačiau, mažiukę bėrė toliau, išplito į veiduką, o rankytė pradėjo šlapiuoti - atsivėrė žaizda. doh.gif
Skambinau homeopatei ir sakiau, kad mums vaistukai visai nepadeda, ji liepė laukti. Ant veiduko pradėjo darytis šašai ir jau nedaug trūko, kad ir jie nusiluptų ir pradėtų šlapiuoti. Daugiau laukti nelaikė nervai, mečiau į šoną tuos žirniukus ir nulėkėm pas alergologę į klinikas. Susakė, kad tai atopinis dermatitas (kai tuo tarpu homeopatė klausiama nesugebėjo įvardyti diagnozės), o kadangi mažė valgo tik mano pieną, tai alergizuoja produktai, kuriuos aš valgau, o ji gauna per MP. Skyrė Zyrtec'ą gerti, bet aš jo nedaviau ir sumąsčiau paeksperimentuoti - savaitę laiko nevalgiau nė kruopelytės, nė lašelio produkto, kuris pripažįstamas kaip dažnai alergizuojantis (kiaušiniai, pienas, varškė, kviečiai ir viskas iš kvietinių miltų, grikiai, žuvis, riešutai, šokoladas, veršiena, vištiena, citrusiniai). Po savaitės mažiukės odelė liko raudona, bet visai išnyko šiurkštumas, užsitraukė žaizdelė ant rankytės. Po antros tokios dietinės savaitės odelė tapo gražutė sveikutė. Dar iš alergologės sužinojau, kad labai alergizuoja Calcigran, geležies papildai (ne patys elementai, o į juos įeinantys visokie priedai).
Taigi, mums šios homeopatės gydymas buvo visai ne į temą... Gal jūsų patirtis bus kitokia... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ruduoke @ 2011 01 07, 10:36)
sveikos...ateinu vel doh.gif mano maziui sloga kaip ir pagydem, db koseja retai bet poslapiai suniukas doh.gif nors gyd sako as prisigalvoju, nes ana paklause, gerkle paziurejo ir nieko nemate, o as girdziu, jis pakosti per diena gal 10-15 kartu, bet slapiai....nzn, gal bronchali heel paduot po ketvirti g.gif


Siūlyčiau ant nugarytės uždėti šiltą virtos bulvės kompresiuką ir palaikyti apie 20 min., kad greičiau atšoktų visi kosuliukai. Dar mums suveikdavo garinimas su druska (jei turit elektrinį aparatą), druskytė kutendavo gerklytę ir greičiau viską iškosėdavo.
Dar juokinkit, švelniai pastuksenkit nugarytę paguldžius vaikutį, kad išsikosėtų (mums labai patikdavo šokinėjimai ant lovų rolleyes.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lydekaite: 07 sausio 2011 - 14:31
QUOTE(Lotynė @ 2011 01 06, 20:08)
Oi turiu šia tema ax.gif

Mano mazgiui Chamomilla 6 reikdavo 5-6 kart per dieną, kad naktį miegotų ramiai. Tik sumažindavau iki 1 karto (duodavau vakare, kad veikimas būtų būtent nakčiai) ir iš kart baigdavosi  ramus miegas. Dabar jau supratau, kad reikėjo pereidinėt "ant" C30 potencijos 1 kart vakare ir būtų buvę gerai.
Ca carb tinka geriau, jei kartu yra pilvuko pūtimas.


Kiek buvo vaikui laiko? nes maniškiui metukai tuoj, chamomilla neveikia naktinio miego, gal sakau potencija per maža g.gif Duodu dabar po 4 žirnius x 3d.
Norėčiau pabandyt ir Ca carb duot, nes alergiukas yra ir pilvuką vis papučia g.gif kaži ar galima juos abu vienu metu?



Jūs gal man papasakokit geriau, kaip turi atrodyti normali, "neserganti" gerklė doh.gif nes aš jau nesuprantu... kiek žiūriu, mano mažojo gerklės lankas visad smarkiai raudonas doh.gif vis karts nuo karto pakosėja, tempos nėra, slogos nėra... galvoju, gal jau man paranoja ir tokia gerklė turi būti doh.gif
Ką galėčiau duoti profilaktiškai? Mercurios iod.fl.? Beladonnos kaip ir nereikėtų? ar gal verta Mercurius kompleksiuką nusipirkt?
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2011 01 07, 15:51)
Kiek buvo vaikui laiko? nes maniškiui metukai tuoj, chamomilla neveikia naktinio miego, gal sakau potencija per maža  g.gif  Duodu dabar po 4 žirnius x 3d.
Norėčiau pabandyt ir Ca carb duot, nes alergiukas yra ir pilvuką vis papučia g.gif  kaži ar galima juos abu vienu metu?

mums skyre abu vienu metu, taip ir naudojam mirksiukas.gif bet nei viena, nei kita del miego neveikia schmoll.gif jeigu skauda, tai ir nemiegam arba miegam su (.) dantyse blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vakare.lt @ 2011 01 07, 15:58)
mums skyre abu vienu metu, taip ir naudojam  mirksiukas.gif bet nei viena, nei kita del miego neveikia  schmoll.gif jeigu skauda, tai ir nemiegam arba miegam su (.) dantyse  blush2.gif



mes miegam su tuo pačiu "gėriu" dantyse lotuliukas.gif baigiu nusibaigt jau doh.gif Ne į temą aišku - pasiūliau mišinio, galvojau bus gal sočiau, geriau miegos, tai šveitė tą butelaitį su dideliu trenksmu į kitą kambario galą doh.gif

bandysiu tuo kokteiliuku (chamomillos ir ca car) pagirdyt, kaip M sako - su homeopatiniais vaistais juk vaiko nenunuodysiu lotuliukas.gif eisim trečiadienį pas M, žiūrėsim ką čia mums paskirs nuo tų nemigo naktų.... aišku homeopatas kaltins dantų dygimą doh.gif
Atsakyti
nu va, maniskis ir per miegus sukoseja, bet ne slapiai koseja per miegus...anam ten giliau kazkur, trachejoj, nes gerklej nieko nesimato...
Atsakyti
QUOTE(Ruduoke @ 2011 01 07, 16:31)
nu va, maniskis ir per miegus sukoseja, bet ne slapiai koseja per miegus...anam ten giliau kazkur, trachejoj, nes gerklej nieko nesimato...



Jei daugiausia kosulys puola antroje nakties pusėje - mums labai padeda Kalium Carbonicum 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aušružė @ 2011 01 07, 12:11)
Laba diena
noriu patyrusiu moteru konsultacijos ax.gif
Gal galit kas pareiksti savo nuomone.
jau beveik metai lankomes pas JP. Siaip tikrai esu patenkinta ir neabejoju jos kompetencija, bet man kazkaip viskas labai keistai.
Gydomes tik konstituciniu - pradzioje C200, galiausiai iki 10 M priejom calciumcarbonicum. Paskutini syki pakeite i Phosfora 1M. Bet situacija ta, kad siais metais (kai jau tikejausi po visos vasaros vaistu vartojimo kazkokio pagerejimo) neisikapstom is ligu. Praktiskai gal nuo spalio vidurio sveikos buvom kokia savaite, ir tai po antibu ir namie. Isejom i darzeli ir vel sloga, jau menuo nesibaigianti. tai daugiau, tai maziau, tai kosti retai, tai dazniau, tai naktimis. Dabar vel jauciu lyg begtu kazkas gerkle vaikui.
Nors JP zadejo, kad turetume siek tiek pailseti tarp ligu, bet rezultatas atvirkstinis. Mes jose nuolat...
greitai seimoje atsiras kudikis, baisiai bijau kad nuo pirmu dienu jau gausim gera doze uzkrato verysad.gif
gal kas is savo patirties, ar siaip pakomentuotu...tiesiog jau pradejau metytis ir blaskytis doh.gif


Daržui pirmas sezonas? Jeigu taip, patariu pačiai mėgint susiorientuot, kokie žirniai jai tinkamiausi tokiem ūminiam susirgimam.
Dar tie emociniai dalykai vaikams labai būdingi (ir mamos emocijos).
Beje, pakeisti homeopato pabandymui irgi nepamaišys 4u.gif Man asmeniškai tokie dalykai padėjo (nors galiausiai vėl apsilankėm pas pirmąją).

Universalaus sprendimo nėra 4u.gif

QUOTE(vakare.lt @ 2011 01 07, 14:00)

Kiek laiko galima vartot calcarea carbonica? kol isdygs visi dantys? daryti pertrauka?


Su pertraukom galit mėgint, jeigu pavyksta (pvz. savaitę)

QUOTE(Renna @ 2011 01 07, 14:51)
Kiek buvo vaikui laiko? nes maniškiui metukai tuoj, chamomilla neveikia naktinio miego, gal sakau potencija per maža  g.gif  Duodu dabar po 4 žirnius x 3d.
Norėčiau pabandyt ir Ca carb duot, nes alergiukas yra ir pilvuką vis papučia g.gif  kaži ar galima juos abu vienu metu?
Jūs gal man papasakokit geriau, kaip turi atrodyti normali, "neserganti" gerklė  doh.gif  nes aš jau nesuprantu... kiek žiūriu, mano mažojo gerklės lankas visad smarkiai raudonas  doh.gif vis karts nuo karto pakosėja, tempos nėra, slogos nėra... galvoju, gal jau man paranoja ir tokia gerklė turi būti  doh.gif
Ką galėčiau duoti profilaktiškai? Mercurios iod.fl.? Beladonnos kaip ir nereikėtų? ar gal verta Mercurius kompleksiuką nusipirkt?


Alergijai polinkį turi?
Atsakyti
Sveikos merginos. 4u.gif Noriu jusu paklausti,kur jus perkat hemeopatinius vaistus?ar yra visose vaistinese ar yra spec. kokios?mes gyvenam siauliuose...
Atsakyti
QUOTE(Renna @ 2011 01 07, 16:12)
mes miegam su tuo pačiu "gėriu" dantyse  lotuliukas.gif baigiu nusibaigt jau  doh.gif Ne į temą aišku - pasiūliau mišinio, galvojau bus gal sočiau, geriau miegos, tai šveitė tą butelaitį su dideliu trenksmu į kitą kambario galą  doh.gif

bandysiu tuo kokteiliuku (chamomillos ir ca car) pagirdyt, kaip M sako - su homeopatiniais vaistais juk vaiko nenunuodysiu  lotuliukas.gif eisim trečiadienį pas M, žiūrėsim ką čia mums paskirs nuo tų nemigo naktų.... aišku homeopatas kaltins dantų dygimą  doh.gif

Aš buvau pasidarius mišinuką chamomilos, aconitum ir coffeos c30, tai duodavau vakarais, naktimis kai neramus būdavo, dantys visiems maniškiams labai skausmingai augo, jei šitas nepadėdavo, tai kartais labai efektyviai suveikdavo colosynthis c30, bet jį duodavau, kai naktį rėkdamas prabunda ir jaučias, kad pilvuką pučia ar atsirūgsta, na dar turėjau kai nemačija nieks belladonos c200 (kraštutiniu atveju), tai užtekdavo paprastai, na profilaktiškai dieną duodavau kalcio komplekso, dar kai dantukai dyksta ir neramus dieną duodu magnesia phos. d6, raminančiai veikia, tai paskutinis mažylis su homeopatija sąlyginai lengvai išsiaugino dantukus.
Atsakyti
QUOTE(sriukis @ 2011 01 07, 16:57)
Sveikos merginos. 4u.gif Noriu jusu paklausti,kur jus perkat hemeopatinius vaistus?ar yra visose vaistinese ar yra spec. kokios?mes gyvenam siauliuose...


Šiauliuose yra tik kompleksai, kurie yra visose vaistinėse. Vienkomponenčių aukštesnių potencijų nėra kur nusipirkti. Buvo žadėję Valerijonas vežti iš Kauno ,turint receptą. Bet seniai nesidomėjau, tad nežinau ar pradėjo ax.gif .
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti