Įkraunama...
Įkraunama...

Prakeikimai ir užkalbėjimai 2

QUOTE(Leksa @ 2012 10 12, 12:51)
garantiją duodu tik tokią, kad tais 2500Lt nesibaigs, o reikės dar daug daugiau duot. Su sukčiais susidūrėt ir tiek. Jei būtų bent kažkiek sąžininga, nesakytų jokios sumos, o duotut tiek, kiek pati norit/galit. O čia sukčiai lengvatikių ieško (o kas liūdniausia, ir randa)
ne, tai nromali daugmaž visam pasaulyje egzistuojanti tradicija kažką įteikti lankomam asmeniui. Šiuo atveju tai buvo kiaušinis, nes jis jai patiko, galvojo, kad ir jums patiks, kad prasmingas, kad tokio tikrai neturit. Va ir visa paslaptis.



hm... g.gif labai idomi tada situacija, nes ja patare zmogus, kuri pazystu gal ir neseniai, bet labai siltai bendravom unsure.gif ir ji su ja labai daug metu bendrauja, valosi kanalus, gydosi nevaisinguma ir tt...as gyvenu UK o jos abi is Latvijos ir sitas zmogus skrenda rytoj atostogu ir turetu mano pinigus jai nuvezti verysad.gif negi tikrai abi susimokiusios doh.gif nezinau, taip nesinoretu tuo tiketi doh.gif Mane ne juokais isgazdino ir dabar tik apie tai ir galvoju...o jeigu tikrai kazkas padaryta ir baigsis, taip kaip ji ir sake verysad.gif ka patartumete daryti? Aciu uz patarimus ir nuomones 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etaira: 12 spalio 2012 - 18:48
QUOTE(Etaira @ 2012 10 12, 20:44)
hm... g.gif  labai idomi tada situacija, nes ja patare zmogus, kuri pazystu gal ir neseniai, bet labai siltai bendravom  unsure.gif  ir ji su ja labai daug metu bendrauja, valosi kanalus, gydosi nevaisinguma ir tt...as gyvenu UK o jos abi is Latvijos ir sitas zmogus skrenda rytoj atostogu ir turetu mano pinigus jai nuvezti  verysad.gif negi tikrai abi susimokiusios  doh.gif nezinau, taip nesinoretu tuo tiketi  doh.gif Mane ne juokais isgazdino ir dabar tik apie tai ir galvoju...o jeigu tikrai kazkas padaryta ir baigsis, taip kaip ji ir sake  verysad.gif ka patartumete daryti? Aciu uz patarimus ir nuomones 4u.gif

o jus jau pinigus jai idavet nuvezt, atsipeikekit, ka jus darot, ar jus naivi ar jus ji uzhipnotizavo, nu pagaliau galva i siena kad atsipeiketumet
Atsakyti
QUOTE(Etaira @ 2012 10 12, 18:44)

arba susimokiusios, arba ir ji pati tokia pat auka, kuri kiša pinigus šarlatanei.
Patarti nieko nepatarsiu, darykit kaip norit. Man tik keista, kaip šiais laikais vis dar atsiranda lengvatikių, kurie ir visus turtus atiduoda už kažkokius "išvalymus" ir pan.
Aš tik galiu patarti, kaip galit įsitikint, kad jus apgaudinėja. Nagi suraskit kokio mirusio žmogaus nuotrauką (tik nelabai seno) ir paprašykit, kad tipo prie progos norit ir apie šį labai jums artimą žmogų sužinoti, nes jam irgi nesiseka ir t.t. Pamatysit, kaip jūsų "geradarė" pradės skiest apie nužiūrėjimus ir gresiamas ligas ir kitas blogybes, kurios nutiks, jei nieko nesiimsit. O juk to negali būti, nes žmogus miręs! Štai jums ir bus įrodymas, kad pinigus nori išviliot.

P.S. jei maldos ir visokie "nukėrėjimai" padėtų, tai medicinos mokyklos seniai būtų buvę performuotos į "abra-kadabra mokymo centrus" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GITALE @ 2012 10 12, 21:11)
o jus jau pinigus jai idavet nuvezt, atsipeikekit, ka jus darot, ar jus naivi ar jus ji uzhipnotizavo, nu pagaliau galva i siena kad atsipeiketumet



QUOTE(Leksa @ 2012 10 12, 21:18)
arba susimokiusios, arba ir ji pati tokia pat auka, kuri kiša pinigus šarlatanei.
Patarti nieko nepatarsiu, darykit kaip norit. Man tik keista, kaip šiais laikais vis dar atsiranda lengvatikių, kurie ir visus turtus atiduoda už kažkokius "išvalymus" ir pan.
Aš tik galiu patarti, kaip galit įsitikint, kad jus apgaudinėja. Nagi suraskit kokio mirusio žmogaus nuotrauką (tik nelabai seno) ir paprašykit, kad tipo prie progos norit ir apie šį labai jums artimą žmogų sužinoti, nes jam irgi nesiseka ir t.t. Pamatysit, kaip jūsų "geradarė" pradės skiest apie nužiūrėjimus ir gresiamas ligas ir kitas blogybes, kurios nutiks, jei nieko nesiimsit. O juk to negali būti, nes žmogus miręs! Štai jums ir bus įrodymas, kad pinigus nori išviliot.

P.S. jei maldos ir visokie "nukėrėjimai" padėtų, tai medicinos mokyklos seniai būtų buvę performuotos į "abra-kadabra mokymo centrus"  mirksiukas.gif


Aciu Jums labai uz komentara! nea pinigu neperdaviau, taip ir pasakiau, kad nesitikejau tokios sumos ir, kad neturiu dabar. Pasakiau, kad nieko nedarytu ir viska atidedam smile.gif del foto Leksa, tikrai super mintis! gaila, kad nedasiprotejau doh.gif Dabar jau suprastu, kad kazkas nito, jei vel i ja kreipciausi schmoll.gif nors prigaut ja ziauriai noreciau, bent vien del to, kad paciai ramiau butu ir, kad kitiem akis atvert. Nuosirdziausiai aciu, kad paprotinot drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(plutone @ 2012 10 12, 11:08)
Ant kiausinio parasyta "Kristos voskres" ir " Zacatjevskyj zenskyj monastyr"- gal lietuviskai isversti butu geriau ne "vaisingumo" bet "pradejimo"?  Kiausinis matosi, kad pagamintas profesionaliai- ne kazkieno rankomis,o fabrikiniu budu. Ar tai kokia rusiu moteru tradicija iteikineti tokius kiausinius?- nesuprantu- gal kas galetu informuoti? Gal cia tiesiog kulturinis nensusipratimas? Ir ka man reiketu daryti tokiu atveju?

Tai tiesiog dovana. Nusiraminkit. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 10 12, 19:18)

P.S. jei maldos ir visokie "nukėrėjimai" padėtų, tai medicinos mokyklos seniai būtų buvę performuotos į "abra-kadabra mokymo centrus"  mirksiukas.gif


Maldos ir padeda. Ir butent kai meldiesi PATS. Nera buve, kad man Dievas nepadetu, kai to tikrai gyvenime reikejo.
Yra ivykes kaip vadinu ir mazytis stebuklas. Mano pitbulis sia vasara surado musu triusi paleista pasibegiot (nors pries tai diena jo nerado ir net neieskojo) Triusis buvo visas" isdarkytas, isvoliotas purve ir pan". Pasakiau sesei, kad negalima jo taip palikt, kad jeigu neimanoma isgelbet, tai reikia bent leisti jam ne letai, bet greitai numirti uzmigdant. Sesuo isveze pas veterinara, o as likau su jos vaiku ir meldziausi meldziausi...Ir ka, parveze gyva sveika tik susivelusi... gyvunas patyre soka , bet nebuvo suzalotas, o tai yra lygu stebuklui, nes pitbulio jega yra labai stipri. Net zaizdamas jis viska lauzo ir traisko. Jei bega pro sali aplauzo geliu lapus, jeigu uzlipa ant bambukinio virbalo, tas virbalas suluzta akimirksniu ,o jeigu kanors kandzioja ar pesioja, tai is to daikto lieka tik skutai...
Papildyta:
QUOTE(Etaira @ 2012 10 12, 19:37)
Aciu Jums labai uz komentara! nea pinigu neperdaviau, taip ir pasakiau, kad nesitikejau tokios sumos ir, kad neturiu dabar. Pasakiau, kad nieko nedarytu ir viska atidedam  smile.gif  del foto Leksa, tikrai super mintis! gaila, kad nedasiprotejau  doh.gif Dabar jau suprastu, kad kazkas nito, jei vel i ja kreipciausi  schmoll.gif  nors prigaut ja ziauriai noreciau, bent vien del to, kad paciai ramiau butu ir, kad kitiem akis atvert. Nuosirdziausiai aciu, kad paprotinot  drinks_cheers.gif


Reikia vengti tokiu zmoniu, o ne prigavet. O kas butu jeigu ji netycia pataikytu ar kaipnors is tavo pacios elgsenos suprastu, kad zmogus mires? Taigi imtumet tiketi...

Tie kas turi dovana ar sugebejimu niekada nesipelno is nelaimiu, nes gebejimai niekam neduodami veltui...

O kad jusu gyvenime juodas periodas, tai galiu pasakyti, kad net ir tai preis. Niekas, absoliuciai niekas nesitesia amzinai. Visatoje viskas vyksta cikliskai: ziema, pavasaris vasara... seja- derlius, audra-giedra. Yra metas liudesiui ir metas dziaugsmui, metas ramybei ir metas atsinaujinimui 4u.gif Kartokit kas ryta" kiekviena diena mano gyvenimas visoses srityse vis gereja, taip ir yra"
Kur jusu demesys, ten ir jus, ten ir jusu gyvenimas. Susikoncentruokit i tai, ka dar turit ir ka galit tureti (nebutinai materialia prasme, draugai, sveikata, o gal darbas, o gal dar kazkas)
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2012 10 14, 15:08)
Maldos ir padeda. Ir butent kai meldiesi PATS.  Nera buve, kad man Dievas nepadetu, kai to tikrai gyvenime reikejo.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Nuosirdi, asmeniska malda turi daug didesne gelbejimo jega, nei visokiu sarlatanu prakeikimu nuemimai uz tukstancius litu. doh.gif
Mano gyvenime stebuklai vyko irgi po dvasinio apsivalymo. Ir stebuklai didesni, nei koks pitbulio pavoliotas triusiukas biggrin.gif
Sakykim, negalejau pastoti. Niekaip. Daktarai tyre ir mane, ir vyra, abu sveiki, o vaiku nebuvo. Galvojau apie isivaikinima, nes tais laikais dirbtinio apvaisinimo net nebuvo. Daug meldziausi. Vaziavau i stebuklingas vietas, kur apsireiksdavo Marija, ir ka-ivyko stebuklas: naturaliai pastojau ir pagimdziau sveika sunu thumbup.gif Ir maza to, siai dienai esu daugiavaike mama thumbup.gif
Skausmingai issiskyriau. Tikrai galvojau, kad esu prakeikta, nuziureta. Lankiausi pas burejas. Buvo ju tarpe ir tokiu, kurios norejo "nuimti prakeikima" uz pinigus. Gerai, kad laiku pasimaise viena bobulyte bureja, pasakiusi, kad saziningi burejai neuzdarbiauja ant zmoniu nelaimiu, padeda is sirdies. O dar geriau padeda pats zmogus-baznycioje ir su malda. Kaip ji patare-taip padariau, daug meldziausi. Nuosirdziai. Ir stebuklas ivyko: atradau ne tik dvasios ramybe, bet gavau ir antra sutuoktini, visai negerianti, nerukanti, labai mylinti vaikus, seimynini zmogu, darbstu ir atsakinga. Ir tai gavau as-moteris nejauna, su vaikais, neliekna, neypatingo grozio... Kai jaunos ir grazuoles manekenes vyru negauna, o as gavau ir nuostabu. wub.gif
Sia vasara vel susiduriau su stebuklu: labai sirgau. Ziauriai. Kas trecia diena vaziuodavau i Santariskiu reanimacija doh.gif Galvojau, kad kojas uzversiu ir vaikus naslaiciais paliksiu, nes gydytojai ligu nerado. Vos gyva vaziavau i stebuklingas vietas, daug ir nuosirdziai meldziausi ir...pasveikau thumbup.gif Gal ne tiek pasveikau, kiek stebuklas tai, jog daktarai rado pagaliau liga ir eme ja gydyti thumbup.gif

Taip kad, moterys, neleiskit pinigu neaiskiems sarlatanams. Padeti sau galite tikrai ir pacios 4u.gif
Atsakyti
Pritariu Senai pažįstamai,puikus pavyzdys. Tik rodė laidą per tv3-Akistata, kaip aiškiaregė Ala išviliojo tūkstančius pilinigų iš aukų. Bet pagrindinis šarlatanų įrankis-baimės diegimas. Ateina žmogelis išbalansuotas,tai kur nesudigs visokios primestos baimės sėklos.
Tikrai, reikėtų daugiau informacijos žmonėms apie tokius veikėjus bei pasekmes. Aišku,galima vartyti, kad toks tokį pritraukė ar pan. filosofijas, bet ir protingos vištos įsidilgina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arpos: 14 spalio 2012 - 18:25
Kaip tik vakar ziurejau tos laidos kartojima smile.gif ten tai sumeles doh.gif tai musiske dar kukliai uzsiprase ax.gif aciu dar karta uz nuomones drinks_cheers.gif
Atsakyti
noreciau dar papildyti Etairos problema,is savo patirties.
panasia situacija turejau su uzklydusia cigone.ji man pasisiule galinti padeti
panaikinti kazkokius jai matomus prakeikimus,pavydus.
as toliau nebesiklausiau nes aisku kad ji nores atlygio.
ir jai pasakiau-nereikia man tokiu paslaugu,kas keikia ar pavydi cia to problemos ne mano.
ir kad jus butumet mate kaip ta cigone sutriko,ima sakute ima dangteli ir vel deda ir vel ima(as jai daviau pietus ,nes prase pavalgyt)ir staigiai dingo is kambario.

persas isvada kad nereik pasiduot tokiu pagalbininku itakai.
jei pavyks ilysti nebeatsikratysi tokiu pagalbininku.
Atsakyti
Sveikos merginos,

esu tokioj keistokoj situacijoje.
Pries pusę metų mano suzadėtinis ir draugė mane labai įskaudino. Maniau, kad jie abu nuskendo, mane išdavė (na, rūbai ant kranto, o jei uz pusantro kilometro nuo upės), tačiau viskas baigėsi laimingai. Aš kai pamačiau juos abu sveikus ir gyvus, buvau apimta pykčio, stipraus. Rėkiau, verkiau, tos kelios valandos paieškos su narais ir šunimis buvo visiškai paveikę. Zodžiu, tada aš tai merginai palinkėjau blogo. Nepamenu ką ir kaip ten tiksliai, tačiau ji sakė, kad palinkėjau labai daug blogo.

Dabar, pradėjus pusmečiui, ta mergina pasakė, kad aš ją tą dieną prakeikiau, ji tik prieš savaitę nusiėmusi prakeikimą.

Tai turiu kelis klausimus, ar tai įmanoma?
Jokių seansų ar kažko nedariau ir net neplanavau, net nepamenu kas buvo pasakyta, ir vistiek galėjau ją užkeikti?

Ir antra, jei taip iš tiesų buvo, ar dabar įmanoma, kad tas a la prakeikimas grįš man?
Atsakyti
Ataraxias, tavo emocijos absoliučiai žmogiškos ir natūtralios. Prakeikimas - tavo ir tos merginos fantazija. Jeigu ji taip galvoja - tuo blogiau jai, tegul patuština piniginę mokėdama babcėms už "prakeikimo nuėmimą". Kuo netikėsi, tas tavęs ir neveiks. Svarbu nepasiduoti. Net ir galvojant pagal "kosminio teisingumo" principus, nuskriausta buvai tu, "prakeikimas", t.y. tavo blogos emocijos, buvo atoveiksmis į tai. Pagal tą pačią logiką, jeigu į visą šitą bus dar vienas atoveiksmis (tau nepalankus), į jį atsiras dar vienas, ir taip iki begalybės smile.gif Žodžiu, mažiau prisigalvok nesąmonių ir gyvenk toliau.
Atsakyti