Įkraunama...
Įkraunama...

Prakeikimai ir užkalbėjimai 2

QUOTE(vaižgantė @ 2010 12 04, 17:59)
Niekaip nesuprantu, ką tikros katalikės veikia šioje temoje. KB Didžiajame Katekizme apie prakeikimus ir užkalbėjimus nešnekama.  ax.gif
Krikšto prasmę suvokiu, bet kitaip nei katalikai. Tik tai nėra susiję su šia tema.



Vaižgante, jūs ne nusišnekate, bet "pezate": " Katekizme apie prakeikimus ir užkalbėjimus nešnekama".

Iš katalikų bažnyčios katekizmo:
"Nr. 2116 Reikia atmesti visas būrimo formas, kuriomis siekiama šauktis šėtono ar demonų pagalbos, kalbinti mirusius arba užsiiminėti kitokiais veiksmais, klaidingai manant, jog jie „atidengs“ ateitį. Horoskopų patarimai,
astrologija, būrimas iš rankos (chiromantija), pranašingų ženklų ir likimų aiškinimas, aiškiaregystė, mediumų paslaugos tik maskuoja norą valdyti laiką, istoriją, galiausiai ir žmones, o drauge padaryti sau palankias paslaptingas
jėgas. Visa tai nesiderina su vien Dievui privaloma garbe ir mylinčio Dievą baimės kupina, vien Jam priklausoma mūsų pagarba.

Nr. 2117 Bet kokia magija ar žyniavimas, kuriais norima sau pajungti slaptingas jėgas, kad jos tarnautų, ir įgyti antgamtinės galios kitiems žmonėms – nors tai būtų daroma ir gydymo sumetimais, yra sunkus nusižengimas
prieš religingumo dorybę. Kai tokius veiksmus lydi noras pakenkti kitiems ar kai ieškoma demonų pagalbos, reikia juos dar labiau smerkti. Amuletų nešiojimas taip pat yra peiktinas. Ateities būrimas ir magija dažnai persipina
su spiritizmu. Todėl Bažnyčia įspėja tikinčiuosius jo saugotis. Vadinamos tradicinės medicinos priemonių vartojimo nereikia painioti nei su blogųjų jėgų šaukimusi, nei su naudojimusi kitų žmonių lengvatikybe."
Atsakyti
Is Biblijos "Pirmojo laisko korintieciams", cituoju:

"Dovanų įvairovė ir vienybė

4 [i1]Esama skirtingų malonės dovanų, tačiau ta pati Dvasia. 5 Esama skirtingų tarnysčių, tačiau tas pats Viešpats. 6 Ir esama skirtingų darbų, tačiau tas pats Dievas, kuris visa veikia visur kur. 7 Kiekvienam suteikiama Dvasios apraiška bendram labui. 8 Antai vienam Dvasia suteikia išminties žodį, kitam ta pati Dvasia – pažinimą, 9 kitam – tikėjimą toje pačioje Dvasioje, kitam – gydymo dovaną toje vienoje Dvasioje, 10 kitam – stebuklingus darbus, kitam – pranašavimą, kitam – dvasių atpažinimą, kitam – įvairių kalbų dovaną, kitam – kalbų aiškinimą. 11 Ir visa tai veikia ta pati Dvasia, kuri dalija kiekvienam atskirai, kaip jai patinka."

P.s. nesutikciau, kad bet koks salytis su Dvasia, kaip pries tai pamineta komentuotojos, jau sarlatanizmas ir pan.. Esme, kad stebuklai galimi ir del piktu dvasiu, ir gali atsirasti kaip Dievo malone ar apvaizda.. 4u.gif Esme - saltinis.. O Baznycia bet koki jaucianti "placiau" iskart nuraso, kaip piktu dvasiu apsesta.. Deja, ne visada taip yra, ir cia musu Baznycios problema..
Atsakyti
QUOTE(merfise @ 2012 09 06, 14:33)
Is Biblijos "Pirmojo laisko korintieciams", cituoju:

"Dovanų įvairovė ir vienybė

4 [i1]Esama skirtingų malonės dovanų, tačiau ta pati Dvasia. 5 Esama skirtingų tarnysčių, tačiau tas pats Viešpats. 6 Ir esama skirtingų darbų, tačiau tas pats Dievas, kuris visa veikia visur kur. 7 Kiekvienam suteikiama Dvasios apraiška bendram labui. 8 Antai vienam Dvasia suteikia išminties žodį, kitam ta pati Dvasia – pažinimą, 9 kitam – tikėjimą toje pačioje Dvasioje, kitam – gydymo dovaną toje vienoje Dvasioje, 10 kitam – stebuklingus darbus, kitam – pranašavimą, kitam – dvasių atpažinimą, kitam – įvairių kalbų dovaną, kitam – kalbų aiškinimą. 11 Ir visa tai veikia ta pati Dvasia, kuri dalija kiekvienam atskirai, kaip jai patinka."

P.s. nesutikciau, kad bet koks salytis su Dvasia, kaip pries tai pamineta komentuotojos, jau sarlatanizmas ir pan.. Esme, kad stebuklai galimi ir del piktu dvasiu, ir gali atsirasti kaip Dievo malone ar apvaizda.. 4u.gif Esme - saltinis.. O Baznycia bet koki jaucianti "placiau" iskart nuraso, kaip piktu dvasiu apsesta.. Deja, ne visada taip yra, ir cia musu Baznycios problema..


Prasmingas komentaras. Esme tame, kad mes betkokius "uzrasus" daznai esame iprate suprasti ir aiskinti pazodziui, o is to atsiranda ribotas supratimas.
Atsakyti
sveikos
uzsirasiau pries dvi savaites pas bureja sergeju aludario g.na lb laukiau susitikimo,sian 14.00val nueinu pas ji,isdeliojam kortas ir jis man sako nieko negaliu pasakyyti sakau kode sako kad mano vyrui kazkas kazka padare naudodamas juodaja magija
issigandau ,liepe uzsirasyti kitam kartui,atsinesti su savim vandeni ir druska
db isvis bijau,tiketi ar ne,kazka daryt ar ne??
gal kazkam tai buvo
Atsakyti
QUOTE(Lukauzd @ 2012 09 17, 20:46)
sveikos
uzsirasiau pries dvi savaites pas bureja sergeju aludario g.na lb laukiau susitikimo,sian 14.00val nueinu pas ji,isdeliojam kortas ir jis man sako nieko negaliu pasakyyti  sakau kode  sako kad mano vyrui kazkas kazka padare naudodamas juodaja magija     
issigandau ,liepe uzsirasyti kitam kartui,atsinesti su savim vandeni ir druska
db isvis bijau,tiketi ar ne,kazka daryt ar ne??
gal kazkam tai buvo

pardon uz smalsuma, o kiek kainuoja vizitas pas ji? rolleyes.gif
Atsakyti
Reikalinga jusu nuomone- is vienos pazystamos ruses gavau dovanu keramikini kiausini. jo niekada neprasiau, ji nusprende pati man atvezti-sake is Rusijos- is vaisingumo vienuolyno. as problemu su vaisingumu neturiu ir nieko su ja apie jokius vaikus ar planavima nesu kalbejusi. Tas kiausinis- tai velykinis su rusisku uzrasu "kristus prisikele" ir " moteru vaisingumo vienuolynas". esu pasimetusi. bandziau ieskoti internete- tokio vienuolyno neradau. nenoreciau, kad tai butu pikto linkinti dovana. kaip man reiketu elgti sioje situacijoj?
Atsakyti
QUOTE(plutone @ 2012 10 11, 22:17)
Reikalinga jusu nuomone- is vienos pazystamos ruses gavau dovanu keramikini kiausini. jo niekada neprasiau, ji nusprende pati man atvezti-sake is Rusijos- is vaisingumo vienuolyno. as problemu su vaisingumu neturiu ir nieko su ja apie jokius vaikus ar planavima nesu kalbejusi. Tas kiausinis- tai velykinis su rusisku uzrasu "kristus prisikele" ir " moteru vaisingumo vienuolynas". esu pasimetusi. bandziau ieskoti internete- tokio vienuolyno neradau. nenoreciau, kad tai butu pikto linkinti dovana. kaip man reiketu elgti sioje situacijoj?

Nėra vaisingumo vienuolynų. rolleyes.gif Kaip tiksliai jis vadinasi? ax.gif
Atsakyti
Labas vakaras supermamos! Noreciau paprasyti jusu nuomoniu. Situacija tokia:juodas periodas gyvenime, pazystama rekomendavo moteri, kuri paziurejus musu seimos nuotrauka pasake, kad ant musu uzdeta vestuvine porca ir siaip visokie negerumai yra. Sake reikia visa tai nuimti ir isvalyti "radavyje kanali". Jeigu nieko nedarysim, prognozuoja tokius dalykus,kaip vyrui issivystys sizofrenija, o vaikui prasides epilepsijos priepuoliai. Zinoma issigandau. Ji imasi viska sutvarkyti, bet mane neramina jos paskaiciuota suma uz darba 2500 Lt. Mum tai dideli pinigai! Tuo labiau,kad jos nemacius,bendraujame internetu bei telefonu. Siaip atrodo labai protinga moteris. Kaip ir nesinori visko skaiciuoti pinigais,bet ar tai is tiesu tiek kainuoja ir kur garantija,kad tai pades. As situose reikaluose visiskai zalia,niekada tuo nesidomejau ir su tuo nesusiduriau. Ka manote apie tai?ar tai normali kaina uz tokias paslaugas?
Atsakyti
Ant kiausinio parasyta "Kristos voskres" ir " Zacatjevskyj zenskyj monastyr"- gal lietuviskai isversti butu geriau ne "vaisingumo" bet "pradejimo"? Kiausinis matosi, kad pagamintas profesionaliai- ne kazkieno rankomis,o fabrikiniu budu. Ar tai kokia rusiu moteru tradicija iteikineti tokius kiausinius?- nesuprantu- gal kas galetu informuoti? Gal cia tiesiog kulturinis nensusipratimas? Ir ka man reiketu daryti tokiu atveju?
Atsakyti
QUOTE(Etaira @ 2012 10 11, 23:11)

garantiją duodu tik tokią, kad tais 2500Lt nesibaigs, o reikės dar daug daugiau duot. Su sukčiais susidūrėt ir tiek. Jei būtų bent kažkiek sąžininga, nesakytų jokios sumos, o duotut tiek, kiek pati norit/galit. O čia sukčiai lengvatikių ieško (o kas liūdniausia, ir randa)

QUOTE(plutone @ 2012 10 12, 09:08)
Ar tai kokia rusiu moteru tradicija iteikineti tokius kiausinius?-

ne, tai nromali daugmaž visam pasaulyje egzistuojanti tradicija kažką įteikti lankomam asmeniui. Šiuo atveju tai buvo kiaušinis, nes jis jai patiko, galvojo, kad ir jums patiks, kad prasmingas, kad tokio tikrai neturit. Va ir visa paslaptis.
Atsakyti
Aciu Leksa. As gavusi nieko blogo ir negalvojau, kol neisgirdau neigiamu atsiliepimu is artimu zmoniu. Geros dienos.
Atsakyti
o kuo jie motyvavo, kad bloga dovana? Kad kiaušinis? Kad rusė padovanojo ar, kad iš vienuolyno? Šiaip, smalsu... g.gif
Atsakyti