Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

jetau kokie visų fainuoliai kalėdiniai gardumynai..mergytės, gal kuri turite parduoti meduoliukams formytes,noriu jų išsikepti.. parašykite į až..būsiu labai dėkinga..
Atsakyti
QUOTE(vivir @ 2010 12 14, 17:45)
O sakduma, tai kiekvienas pagal svae pritaiko  mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif taip taip, tik as norejau perspeti, kad tiksliai laikantis recepto, gaunasi saldus saldus smile.gif


QUOTE(avietia @ 2010 12 14, 18:01)
su degintu cukrum pagal cypciuka tai labaio terliones daug ir laiko daug atima smile.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(Casual @ 2010 12 14, 18:01)
Gali ir manishkius pabandyt. man-skanus- kitokiu net nebandau. tik ishkepe buna minkstoki bet vestant sukieteja.


aciu, reiks maza porcijyte bandyt,jei Nerytes isbrokuosiu biggrin.gif

QUOTE(Nerytė @ 2010 12 14, 21:08)
idomu ar maniskiu pomidorais neapmetysi  biggrin.gif


labai labai tikiuosi kad trecias syis nemeluos bigsmile.gif

QUOTE(irenairsavi @ 2010 12 14, 21:21)
o ypac namukui, manau, reikia kietesniu sienu  g.gif rytoj gal suklijuosiu ir pasirodysiu savo "pirmagimi" smile.gif


as namui kepsiu sienas pagal Bea recepta, manau bus labai gerai ax.gif
Atsakyti
gal kuri zinot kodel man taip sunkiai klijuojasi sienos? g.gif doh.gif sonine ir sudauzyt sugebejau, tai reiks darytis siek tiek papildomos teslos blush2.gif netycia nukrito ant grindu doh.gif
atrodo toks tirstas tas glajus..... g.gif bet labai vargstu klijuojant unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mulatux @ 2010 12 13, 21:08)
jei darysiu tik su aguonom,be razinu ir migdolu(nes ne visi jas megsta),ar nelabai sugadinsiu bendra skoni?


Ne, tikrai nesugadinsite skonio mirksiukas.gif As taip pat darau be razinu, nes MB ju nepernesa.
Skanaus vyniotinio! 4u.gif
Atsakyti
Cia mano meduoliai rolleyes.gif (man 13)

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karolina12: 14 gruodžio 2010 - 22:09
QUOTE(Karolina12 @ 2010 12 14, 23:08)
Cia mano meduoliai  rolleyes.gif (man 13)

user posted image

Na tu saunuole thumbup.gif Puiku 4u.gif Mama labai dziaugiasi tavim smile.gif
Atsakyti
sios dienos dalis mano darbo - dar nepapuostos katarinkos ax.gif
user posted image user posted image

user posted image user posted image

biski sleivi,bet papuosiu baltu glajumi,gal dar kokiais pabarstukais,perrisiu raudona juostele ir bus aceit kaledine dovana kiekvienam biggrin.gif

QUOTE(Renata123 @ 2010 12 14, 22:58)
Ne, tikrai nesugadinsite skonio  mirksiukas.gif As taip pat darau be razinu, nes MB ju nepernesa.
Skanaus vyniotinio!  4u.gif

saunumelis thumbup.gif
aciu.skanaus ir jums smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mimuke @ 2010 12 14, 22:51)
gal kuri zinot kodel man taip sunkiai klijuojasi sienos?  g.gif  doh.gif sonine ir sudauzyt sugebejau, tai reiks darytis siek tiek papildomos teslos  blush2.gif netycia nukrito ant grindu  doh.gif
atrodo toks tirstas tas glajus..... g.gif bet labai vargstu klijuojant unsure.gif



nezinau kaip daro profesionales, bet pas mane tai paprastai - statau siena ir is karto ja paremiu pvz su puodeliu, o jau tada pilu glaju smile.gif
rytoj nuiminesiu puodelius ir dekoruosiu du namukus. vaikai nori kuo spalvingesniu, o man vien balto glajaus kur ne kur -butu pats grazumas..... na bet lygiuosimes i vaiku norus biggrin.gif siuo metu vaizdelis toks:
user posted image


beje kam glajus per saldus - siulau vietoj citrinos sulciu iberti citrinos rugsties. oho kaip rugstele pramusha ta salduma, o ir glajaus nesuskystina. aishku nieko tame sveiko, bet turint omeny kad ar taip ar taip baltymas + dazai, tai jau nesveikiau nebera kur lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Casual: 14 gruodžio 2010 - 22:31
gal kasnors kurnors mate bato trafareta? g.gif
Atsakyti
Mergaites, pagelbekite prasau, kur rasti Cypsiuko meduoliu recepta? blush2.gif
is anksto dekoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamycka @ 2010 12 14, 23:59)
Mergaites, pagelbekite prasau, kur rasti Cypsiuko meduoliu recepta? blush2.gif
is anksto dekoju 4u.gif

čia

pirmam šios temos puslapy yra visos nuorodos į visus receptus 4u.gif
Atsakyti
as tesugebejau siandien issipjaustyti detales, is jau iskeptu lakstu, o tiksliau jas apsislifuoti smile.gif taciau pabandziau ir susismeigiau su smeigtukais, labai liux stovi, o jau ryt uzsiimsiu su glajum terliotis wink.gif tik dar klausimas, baltyma isplati reik? iki kokio standumo, jei jau taip?
Atsakyti