Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis



Temos taisyklės:


* čia keliami tik antrųjų patiekų receptai su nuotraukomis.
* patiekalų nuotraukų dydis neturi viršyti 500-650 pixelių, kitu atveju nuotraukos bus pašalintos be išankstinio perspėjimo.
* komentarai, nesusiję su tema, bus trinami be asmeninio perspėjimo.
* nuotraukos necituojamos.



user posted image

Sena tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ulė: 06 gruodžio 2010 - 09:11
Ulei balionas už temą 4u.gif
Sroves kašykai man šiandien sapnuosis swoon.gif

Lašiša su špinatų padažu

Lašišos kepsnius įtriname apelsininiais pipirais, druska, alyvuogių aliejumi, apšlakstome citrinos sultimis paliekame porai valandų.
Kai žuvis pasimarinuoja kepame gerai įkaitintoje keptuvėje iš abiejų pusių.
Neradau pirkti šviežių špinatų,paėmiau šaldytus.
Padažui šaldytus špinatus atšildome.Imame porą česnako skiltelių ir susmulkiname. Keptuvėje išlydome sviestą,sudedame česnaką, špinatus, pagal skonį dedame druskos ir pakaitiname maždaug 5 min. Supilame grietinę ir kai padažas pradės virti išjungti.
Pateikiame su salotomis:pekino kopūstas,agurkas,svogūnų laiškai,druska ir grietinė.

user posted image


Vėdarai

Produktai:
bulvės
šoninė
svogūnas
džiovintas mairūnas
kiaulės žarnos
druska

Bulvės nuskutame ir sutarkuojame.
Šoninė smulkiai supjaustome,taip pat smulkiai supjaustome svogūną.
Viską pakepiname ant aliejaus.
Supilame į tarkius,dedame druskos pagal skonį,mairūną ir gerai išmaišome.
Žarnas gerai išvalome, išplauname, ištriname druska su česnaku, ir nekietai prikemšame įdaro.Galus stipriai surišame su siūlu arba sutvirtiname su dantų krapštukais.
Kepimo skardą patepti aliejumi ir sudėti vėdarus.Nesuspausti.
Vėdarus keliose vietose subadome su dantų krapštuku , kad netrūkinėtų.Tai galima pakartoti ir kepimo metu.
Jei reikia apverčiame.

Kepame orkaitėje 200 l t 45 min.


user posted image


Atsakyti
QUOTE(pienia @ 2010 12 06, 20:54)
Kad nebutu  poster_offtopic.gif, noriu pasigaminti kepeneliu pasteta, nu skanu koki nors. Turiu triusio kepeneliu.  ax.gif

as darau is vistienos kepeneliu, svieste apkepu tarkuota morka, dideli svoguna, ir galva cesnako, kitoj keptuvej irgi ant sviesto kepu ismirkytas piene kepeneles, kai viskas gerai iskepa sublenderiuoju morkas su kepenelem, pagardinu prieskoniais ir deu i saldytuva, kad atvestu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rootha @ 2010 12 07, 12:01)
as darau is vistienos kepeneliu, svieste apkepu tarkuota morka, dideli svoguna, ir galva cesnako, kitoj keptuvej irgi ant sviesto kepu ismirkytas piene kepeneles, kai viskas gerai iskepa sublenderiuoju morkas su kepenelem, pagardinu prieskoniais ir deu i saldytuva, kad atvestu  blush2.gif


o kepenėles žalias? Ta prasme nevirtas?
Atsakyti
QUOTE(pienia @ 2010 12 06, 20:54)
Kai Irmulia taipogi laimes, ir ja liaupsinsim. Ir visas kitas , pasiekusias sloves virsune! smile.gif
Kad nebutu  poster_offtopic.gif, noriu pasigaminti kepeneliu pasteta, nu skanu koki nors. Turiu triusio kepeneliu.  ax.gif

Darau veršienos kepenėlių paštetą:

Produktai:
Kepenėlės - 0,5 kg
Šoninė kiaulienos - 0,5 kg
Morkos - vidutinio dydžio 3
Svogūnai - vidutinio dydžio 3
Česnakai - 1 galvutė
Druska, juodi ir balti pipirai, peletrūnas - pagal skonį.

Gamyba
Šoninę dedu į puodą, kai užverda - nuplaunu, pakeičiu vandenį ir verdu maždaug pusę valandos, išgriebiu mėsą, nusipiliu pusę stiklinės sultinio.
Į sultinį, kuriame virė šoninė, dedu kepenėles, kai užverda paverdu kokias 5 - 7 minutes, kad kraujo nebūtų ir išgriebiu.
Į kombainą kraunu morkas, svogūnus ir česnakus, malu, kol susimala, tada ten pat sudedu virtą šoniną ir kepenėles, prieskonius ir toliau malu. Gautą masę dedu į karščiui atsparų stiklinį indą, supilu 0,5 stiklinės kiaulienos šoninės sultinio, išmaičau, uždengiu ir kišu į 180 laipsnių karščio orkaitę 45 minutėms, kartais pusvalandžiui į mokrobangę. Paštetą orkaitėje kartai kepu suvyniojus į foliją, dešros tokios gaunasi, galima pjaustyti kai atšala. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamairute: 07 gruodžio 2010 - 12:17
O kur peletruno galima nusipirkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2010 12 07, 13:11)
O kur peletruno galima nusipirkti? g.gif


kai ko nors tokio reik geriausia į specializuotas parduotuvėles eit, bet šiaip aš esu kažkada ir maximoj santa marijos pirkus


o ką man su karka daryt, gal kuri ką skanaus žinot?
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2010 12 07, 14:11)
O kur peletruno galima nusipirkti? g.gif

Turguj pas bobutes yra smile.gif.
Aciu uz pasiulymus del kepeneliu, o gal kas zinote kur brendziukas pylasi koki receptuka. Esu viena ausim girdejusi, bet daugiau nzn. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 12 07, 13:38)
kai ko nors tokio reik geriausia į specializuotas parduotuvėles eit, bet šiaip aš esu kažkada ir maximoj santa marijos pirkus
o ką man su karka daryt, gal kuri ką skanaus žinot?

Kiaulienos? Jei taip gali pamarinuoti kokias dvi dienas ir iškepti orkaitėje Stikliniam puode uždengus (aišku prieš baigiant kepti reikia nudengti, kad apskrustų) arba taip pat išmarinuotą išvirti taip, kad kaulas lengvai atšoktų, išgriebti į dubenį, supjaustyti į kokias šešias dalis, įpilti šiek tiek sultinio, kuriame virė, pabarstyti prieskoniais, pamakaluoti, sudedi į maišelį ir paslegi, bus puikus vyniotinis.
Atsakyti
QUOTE(pienia @ 2010 12 07, 14:43)
Turguj pas bobutes yra smile.gif.
Aciu uz pasiulymus del kepeneliu, o gal kas zinote kur brendziukas pylasi koki receptuka. Esu viena ausim girdejusi, bet daugiau nzn. blush2.gif

Nerytes bloge yra
http://www_neringa-b...u-brendziu.html
Atsakyti
QUOTE(pienia @ 2010 12 07, 13:43)
Turguj pas bobutes yra smile.gif.
Aciu uz pasiulymus del kepeneliu, o gal kas zinote kur brendziukas pylasi koki receptuka. Esu viena ausim girdejusi, bet daugiau nzn. blush2.gif

Prašom:
http://aj-receptai.b...astetas-su.html
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2010 12 07, 12:15)
o kepenėles žalias? Ta prasme nevirtas?

taip zalias, ismirkau piene, poto ikaitinu sviesta keptuveje, ir sudedu kepeneles ir kepu tam svieste jas mazdaug apie pusvalandi, kas kart pamaisydama blush2.gif
Atsakyti