Įkraunama...
Įkraunama...

Buitinės ir nebuitinės technikos gedimai

QUOTE(pukeliuke @ 2013 03 18, 10:07)
Meistras skalbykles,indaploves,dziovykles ir pagrinde taiso saldytuvus ,saldiklius,taisymo metu duoda naudoti kita saldytuva .Kaunas tel. (869847762)

Idomu, o kaip su kainomism pas juos ??
Atsakyti
Sveikutes, nezinojau kur rasyt, bet nenoriu kurt naujos temos 4u.gif
gal kuri galit padet, gal zinot ka tie zenklai reiskia?
antrasis tai grezimas, priespaskutinis man atrodo, kad skalavimas... gal galit padet su kitais? ax.gif
http://www.part.lt/i...59e7cf48487.jpg
Atsakyti
Kur Vilniuje tvarkyti plauku tiesintuva? Nebeisijungia ir neaisku del ko rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,

Gal kas rekomenduotumėt indaplovės meistrą Vilniuje? Kiek žiūrėjau SM, labai slapti jų telefonai, viešai paskelbtų neradau, matyt tik per AŽ? tongue.gif Na bet jei kas galite rekomenduoti, tai ar viešai, ar į AŽ, labai laukčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2014 01 12, 23:09)
Sveikos,

Gal kas rekomenduotumėt indaplovės meistrą Vilniuje? Kiek žiūrėjau SM, labai slapti jų telefonai, viešai paskelbtų neradau, matyt tik per AŽ?  tongue.gif  Na bet jei kas galite rekomenduoti, tai ar viešai, ar į AŽ, labai laukčiau smile.gif


man irgi reikia indaplovei Vilniuje verysad.gif Jei kas žinot, kokį patikimą, parašykit. Ačiū
Atsakyti
Labas mamos ir meistrai . Norėčiau paklausti,kame bėda su indaplove,jei durelės uždaromos neužsifiksuoja ? Tad pajungus programą plauti ji neplauna nes neužsifiksuoja durelės. Pameginau su savo jėga prispsusti tai plovimas pradeda vykti,tik atleidžiu,ji vėl sustoja blush2.gif Bijau,kad neprisidirbčiau doh.gif ,pristumiau stalą,tai plauna dabar ax.gif
Atsakyti
Gal kas galit įmesti į AŽ el.viryklių meistro kontaktus Vilniuje. Orkaite bekepant pati išsijunginėja, po kurio laiko vėl įsijungia. Per kokius 2-3 išsijungimus tik iškepa, o tada jau nei vaizdo nei skonio nebelieka. AČIŪ
Atsakyti
Gal galit patarti, kur galeciau isigyti peiliuku elektriniai mesmaliai?
Atsakyti
Paaiškinti man prašau, kas galėtų būti, jei kai plauna indaplovė indus girdisi toks keistas garsas lig kas trintusi, bet pažiūriu tikrai indai nesiekia purkštukų. verysad.gif
Atsakyti
Gal klaipėdoje žinote baldininką, man reikia virtuvines spinteles taisyti, tai už nenaujas daug mokėti nesinorėtų ax.gif
Atsakyti
Gal kas žinot,ar pasiteisina senos špižinės vonios restauravimas- 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės. Gal kas turite patikimo šaldytuvų remonto meistro kontaktus Vilniuje? Būčiau dėkinga už info. notworthy.gif
Atsakyti