Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

ir as turiu Dremeli ir ta freza, bet nelabai man patinka doh.gif
Atsakyti
aš bandžiau graviruoti su šticheliais, su frezom dar ne.

http://www.santimas.lt/1/item/4237/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tarasca: 08 gruodžio 2010 - 15:49
QUOTE(naca @ 2010 12 08, 15:57)

tai ta lankeli istatai i apsoda, o tada dedi akute?


Taip


Siandien gavau svino ...nu merginos ,pradesiu eksperimentuoti su kalinejimu biggrin.gif Tik reikia pirma nusipirkti vario ,kad isprastu ranka ir negadinciau sidabro
Papildyta:
QUOTE(Tarasca @ 2010 12 08, 16:48)
aš bandžiau graviruoti su šticheliais, su frezom dar ne.



Tau jie geri ,sitie graviruokliai ?As turiu trikampi ir keturkampi ,bet man niekad nesigavo lygios linijos isgraviruoti ,kazko rankos dreba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti princiesa @ 2010 12 08, 18:01)
Taip
Siandien gavau svino ...nu merginos ,pradesiu eksperimentuoti su kalinejimu  biggrin.gif 



o kaip su tuo svinu? Ka su juo daryti g.gif
Atsakyti
aha, kam švinas??

tie graviruokliai siaubingi... tiksliau mano rankos klišos doh.gif laikyt nepatogu, jau lyg spustelėjai, važiuoja, bac ir nuvažiavo... bet ne ten kur reikia... nu žodžiu.. ta kvietką dusinau dusinau, kažkokius griovius padariau, bet daugiau reik praktikuotis ant ko nors kito, o ne ant sidabro. Gaila gadint. Kažkur turėjau knygą ar straipsnį, kur parodyta,ką pirmiausia daryt. Tai gerai būtų susirasti ir mokytis, mokytis...
Atsakyti
Jau ir man įdomu pasidarė kas bus daroma su švinu cool.gif

Kadangi naudojam daugiafunkcinius įrankius, tai todėl viskas ir dreba lotuliukas.gif
Atsakyti
švinas kaip bazė kalinėjimui. tik gal geriau nesinuodykit ir padėkit kur toliau tą šviną.
Rankinis graviravimas šticheliais- nuostabus dalykas, tik tam reikia daug daug daug praktikos. Na ir stiprių tiesių rankų.
Beje, tuos pirktus štichelius dar reikia paruošti darbui, nes ten tik "zagatovkės".
Atsakyti
bet svinas toks minkstas, tai nesuprantu, kokia is jo baze doh.gif
As vaikysteje atsimenu net atsikasdavau svino, lyg nerydavau, bet atkasti budavo malonu blush2.gif
Error, papasakok, kaip paruosti stichelius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tarasca @ 2010 12 08, 09:56)
o taip taip, darbe irgi įkvėpimo nors vežimu vešk  biggrin.gif bet galimybių tai nėr. Nors kartais atsinešu kokių smulkmenų pasitvarkyt, pvz. su dilde pazulint  blush2.gif

Rene, man anksčiau būdavo taip, snausdama pro miegus pamatau ką nors, tai jei netingiu keltis ir nupiešti, tai lieka. Bet turbūt nė vieno iš tų nupaišytų taip ir nepadariau dar  ax.gif

ziit, aš tyčia tuos Vyčius atvirkščiai dariau - buvo likę to sidabrinio molio, norėjau greičiau sunaudot. Netyčia po akim pasimaišė monetos... tai taip ir padariau - tiesiog įspaudžiau ant to molio blynų. Pakabukui  5lt, o auskaram tik po 10cnt biggrin.gif  Bet kiek žinau, dabartinė savininkė labai patenkinta ir bent jau auskarus tikrai dažnai nešioja  ax.gif

Beje, vakar žiūrėjau, kaip graviruoja... aš apšalus  blink.gif  Tiesiog taip pat, kaip tušinuku rašytų... Ir aš taip noriu.. bandžiau su šticheliais... tai eina peklon... baisu ir rodyt kam nors... o jūs, kas nors, graviruojat?

viską
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 12 08, 21:24)
bet svinas toks minkstas, tai nesuprantu, kokia is jo baze  doh.gif
As vaikysteje atsimenu net atsikasdavau svino, lyg nerydavau, bet atkasti budavo malonu blush2.gif
Error, papasakok, kaip paruosti stichelius ax.gif

Todėl ir bazė, kad minkštas smile.gif

O apsodai ne tik tokie kali būti, ir kuo mažiau taisyklių laikaisi tuo originalesnis darbas, svarbu, kad sugalvotum, kaip jį įtvirtinti kad akmuo neiškristų

http://shop.kameja.l...1323500750.html
http://shop.kameja.l...434K500490.html
Atsakyti
lotuliukas.gif
QUOTE(error-502 @ 2010 12 08, 15:03)
švinas kaip bazė kalinėjimui. tik gal geriau nesinuodykit ir padėkit kur toliau tą šviną.
Rankinis graviravimas šticheliais- nuostabus dalykas, tik tam reikia daug daug daug praktikos. Na ir stiprių tiesių rankų.
Beje, tuos pirktus štichelius dar reikia paruošti darbui, nes ten tik "zagatovkės".


error , kaip visada stegiesi durnas bobas toliai nuo grieko laikyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
kazkada (burbanti tada buvo ikvepime kalti lotuliukas.gif )siunciau nuorodas (man atrodo net video, kaip tai su svinu daroma/naudojama)
Atsakyti
čia mano padaryta su štikeliu
user posted image
Atsakyti