Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotas kūnas

QUOTE (Agne @ 2004 08 03, 21:59)
Mano zuikiui pusantru metuku, nemaitinu nuo metuku, o tie pabaisos pradejo list pries koki 1.5men. -ant nugaros ir veido, nors net paauglystej neturejau ne vieno spuogelio mad.gif Juokauju, kad brestu, bet juokai menki- noreciau isbandyt ta Faberlic, tik kas tai yr ir kur jo pirkt??

Nu as pries viska bandydama (nors gundausi su tuo faberlic), tai pasidaryti hormoninius tyrimus nusprendziau. Va tada bus aisku, ir dengi nie na vieter biggrin.gif

Beje, su maziuku vaikstau vis su sleikutem lauke, tai dabar nugaryte rgazesne, bet zinau, kad cia tik saulutei aciu, va paslepsiu nuo saulytes ir vel nugara bus ne kokia sad.gif

Bet kartais taip noretusi tokios lygios, svelnios odytes nugaros... Ech....
Atsakyti
QUOTE (Christa @ 2004 06 13, 19:37)
vaje vaje, ir mane beria... mad.gif Bet ne spuogeliais, o kazkokiom slyksciom sausom raudonom demem. Kosmaras kazkoks! Ir niezti! O vaizdelis koks, tai baisu ir iseiti kur nors. Taip veidas ir krutine isberta. nemanau, kad tai del maisto, nes tikrai nieko tokio nevalgu. huh.gif gal ka irgi taip? ka daryti?

Prieš porą metų ir man taip buvo,ir svarbiausia,ne tik man.Koks niežėjimas!Ne nuo maisto,ir neužkrečiama,nes namiškiai buvo sveiki,taip pat bėrė mano bendradarbę ir dar vieną draugę(jų namiškiai ir nesusirgo).Aš tik nutariau,kad gal oras užterštas,nuo ko alergija gavos,juk ne visi jautrūs g.gif Vaistinėj davė vaistų nuo niežų,bet nepadėjo,tuolab kad ir požymiai ne tie.Gal po mėnesio praėjo
Atsakyti
Na, tiesa sakant as irgi negalejau dziaugtis grazia ir lygia oda nuo lytiniu santykiu pradzios. Nepadejo man ir vyro siulymai taisyti padeti, kaip kad viena mamu minejo. Taciau dabar, besilaukiant, man kaip tik visi spuogai isnyko. Nugara tapo svari ir lygi, kartais veida isberia, bet manau, kad nuo maisto, nes arba vien vaisiais gyvenu, arba saldumynais:( Manau, kad kai hormonai nustos siaute po gimdymu arba per nestuma, viskas gris i senas vezes:) Nenukabinkit nosies:)
Atsakyti
Ir aš nėštumo pradžioj turėjau galybę spuogų ant nugaros ir net ant krūtinės. Bet ant veido oda buvo lygi kaip niekad rolleyes.gif Po gimdymo spuogai persikraustė nuo nugaros ant veido, tik ačiū dievui ne visi... Dabar padėtis pakenčiama. Manau, nėštukės nesinervuokit - neužilgo būsit vėl gražios ir lygiaodės smile.gif
Kalti hormonai. Visgi nėštumas, gimdymas, maitinimas labai sutrikdo organizmo nusistovėjusią tvarką. To pasekoje išprotėję hormonai daro betvarkę ant mūsų odos, mūsų nuotaikose ir t.t. Kantrybės, mamkos, kantrybės. Greit viskas atsistos į savo vėžes wink.gif
Atsakyti
Sako zalios arbatos aliejukas padeda. Reik jo lasiuka ilasint kai tepates kremu po duso, ir itrint i oda, tik ne per daug nes tie aromatiniai aliejai atominiai gi. wink.gif nesciosioms zalios arbatos eterinis aliejus tinka, nekenksmingas smile.gif
Atsakyti
Turėjau ir aš šitą džiaugsmą nėštumo metu. Visada turėdavau problemų, bet pastojus klaikiai bėrė tik nugarą, kitos vietos kaip tik susitvarkė. Buvau pas dermatologą Kauno gatvėj (valstybinis), nereikia jokio siuntimo ir laukti nereikia, paskambini ir užrašo kitai dienai. Bet nieko jis man ypatingo nepasakė. Pasakė, kad jaunystė ir subręsti reikia smile.gif Tai jei 27 metų nesubrendus, tai kada gi tada g.gif Liepė naudoti Sebamed muiliuką spuoguotai odai ir išrašė nusipirkti tokio smirdančio losjono, gaminamo pas juos vaistinėj. Kažkiek pagerėjo nugara nuo tų priemonių, o antroj nėštumo pusėj oda ir savaime susitvarkė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jauja: 25 sausio 2005 - 09:41
mane irgi kartais siek tiek paberdavo,taciau sia vasara taip nusvilau nugara,kad net oda pradejo luptis ir spuogeliai isnyko!!! bet uztai db liko plemai nuo skirtingai idegusiu vietu biggrin.gif
Atsakyti
na va ir man pradėjo berti nugarą, tokiais mažučiais spuogeliais, niekada tokių nebuvo... nežinau nė ka su jais ir bedaryti doctor.gif manau teks eiti pas gydytoją, ką jus manote gal čia man hormonai sutriko, nes pries 2 mėn. nustojau gerti KT.. tai gal tie spuogai ir yra pasekmė ? g.gif

ir dar pamiršau paklausti, gal nuo psuogelių kam yra padėjęs soliariumas, nes teko kažkur apie tai skaityti doh.gif tik nepanu kur
Atsakyti
QUOTE(M.Jolančiukas @ 2005 08 14, 13:57)
ir dar pamiršau paklausti, gal nuo psuogelių kam yra padėjęs soliariumas, nes teko kažkur apie tai skaityti  doh.gif tik nepanu kur



bent jau man tai apdegina ....čia gal nuo jų kiekio prilauso, ir kilmės...
Atsakyti
QUOTE(M.Jolančiukas @ 2005 08 14, 14:57)
ir dar pamiršau paklausti, gal nuo psuogelių kam yra padėjęs soliariumas, nes teko kažkur apie tai skaityti  doh.gif tik nepanu kur


Man soliariumas nepadėjo. schmoll.gif
Atsakyti
Soliariumas ir negali padeti jis neturi tu spinduliu(neatsimenu kaip vadinasi) kuriuos turi saule.Tik saule gali padeti.
Atsakyti
man ir kazkada buvo, taip sutapo, kad galvojau, kad nuo tokiu viaminu "Viosion"...ju paskui negeriau, tai padejo soliariumas.
O tabar pastebejau, kad man beria nugara nuo pieno verysad.gif
Atsakyti