Įkraunama...
Įkraunama...

"Beatos virtuvės" mylėtojoms...

QUOTE(dagli @ 2010 12 11, 19:57)
tai gali nusipirkt,bus paprasciau  mirksiukas.gif
bet sava gamyba yr sava....


tai as jauciu taip ir padarysiu - nupirksiu doh.gif bet kaip ir kiekviena karta sazine graus biggrin.gif mociute Lietuvoj vis juos kepdavo, niekam neleisdavo pirkt, o as va neprisiverciu... blush2.gif

QUOTE(vija @ 2010 12 11, 20:16)
Aš irgi jų visiškai nemėgstu ir niekad nekepu. Ką ten galima mėgti - miltai ir vanduo... Yra daug skanesnių dalykų, kuriems negaila gaišti laiko smile.gif


pritariu drinks_cheers.gif bet va kitiems jie skanus, o dar pasidaro ale sriuba is vandens, maltu aguonu, cukraus ir tu kuciuku doh.gif wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(aaistulis @ 2010 12 12, 18:58)
dar pasidaro ale sriuba is vandens, maltu aguonu, cukraus ir tu kuciuku doh.gif  wacko.gif


siaip cia kuciu vakarienes tradicija, o ne siaip susigalvojimas blink.gif Nepatinka - nevalgykit, bet tradicijas pasiepti nera labai grazu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2010 12 12, 21:21)
siaip cia kuciu vakarienes tradicija, o ne siaip susigalvojimas  blink.gif  Nepatinka - nevalgykit, bet tradicijas pasiepti nera labai grazu  blink.gif

Kame čia tas pašiepimas? Nepatinka tai nepatinka, kodėl reiktų sakyt, kad skanu, jei yra neskanu? Yra lietuviškų patiekalų, kurie labai skanūs, manau ir pati ne viską vienodai skaniai valgai.
Atsakyti
QUOTE(KibirVibir @ 2010 12 12, 22:21)
siaip cia kuciu vakarienes tradicija, o ne siaip susigalvojimas  blink.gif  Nepatinka - nevalgykit, bet tradicijas pasiepti nera labai grazu  blink.gif


na atsiprasau jei ka izeidziau, net galvoj neturejau kazko pasiept ar paniekint, ypac tradiciju, tiesiog pasakiau savo nuomone to patiekalo atzvilgiu, man tiesiog neskanu. O del tradiciju, tai vien del ju, ant musu Kuciu stalo kuciukai butinai bus, nors as ju daugeli metu nei i burma neisidedu.
Atsakyti
QUOTE(aaistulis @ 2010 12 12, 22:03)
na atsiprasau jei ka izeidziau, net galvoj neturejau kazko pasiept ar paniekint, ypac tradiciju, tiesiog pasakiau savo nuomone to patiekalo atzvilgiu, man tiesiog neskanu. O del tradiciju, tai vien del ju, ant musu Kuciu stalo kuciukai butinai bus, nors as ju daugeli metu nei i burma neisidedu.

o turejai sakyt,kad ja dievini mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiga @ 2010 12 12, 12:37)
Sveika smile.gif As gaminau garuose virtus kukuliukus, nes ne itin megstu kotletus riebaluose keptus biggrin.gif tai kaip buvo skanu!!! Toki lengvuciai, neapsunksti nuo tokio maisto smile.gif ir labai tinka tas padaziukas prie ju! be jo butu sausoka smile.gif As dar kokia darzove isimetu pagarinti prie tu kukuliuku, tik zinoma jau i gala smile.gif Pvz brokoli, kalafiora, ar cukinija, na ka megsti. Vaiku skyriui sitas patiekalas, bet man labai patiko ir tiko  thumbup.gif

Aš irgi galiu pasakyti,kad gavosi nerealiai skanūs thumbup.gif Dažniau reikės ta puoda traukt ir gamint tuos a le kotletukus ax.gif Šalia įdėjau kalafioru,briuselio kopūstuku,tai su padažiuku thumbup.gif
O va tas šokoladainis man gavosi per saldus,kita kart mažiau dėsiu cukraus blush2.gif
Dėl kūčiuku...aš ju nekepsiu,nes dar nesu tokia profė,kad skaniai juos iškepčiau,tai pirksiu.Bet ant stalo ju bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Odeta* @ 2010 12 13, 14:37)
O va tas šokoladainis man gavosi per saldus,kita kart mažiau dėsiu cukraus blush2.gif

Kadangi aš esu ne saldžiamėgė ir išvis mažai valgau saldumynų, tai į visus pyragus pilu cukraus gerokai mažiau nei nurodyta recepte ir dar niekad saldumo netrūko.
Atsakyti
QUOTE(dagli @ 2010 12 13, 09:36)
o turejai sakyt,kad ja dievini  mirksiukas.gif  lotuliukas.gif


tai taip iseina biggrin.gif ka padarysi, visiems zmonems neitiksi mirksiukas.gif

QUOTE(vija @ 2010 12 13, 15:42)
Kadangi aš esu ne saldžiamėgė ir išvis mažai valgau saldumynų, tai į visus pyragus pilu cukraus gerokai mažiau nei nurodyta recepte ir dar niekad saldumo netrūko.


o as esu saldumynu megeja, taciau sokoladainis man irgi galetu buti siekt tiek maziau saldus, ten dar ir nuo to Rududu saldu. Kita karta maziau desiu ir as cukraus smile.gif tik labai bijau tos nesekmes, kaip ir praeita karta, kad neperkeptu blink.gif
Atsakyti
Siandien issikepiau kuciukus is antrosios knygos, tesla pasigamina is ties paprastai, o kuciukai gaunasi is ties skanus smile.gif
bet jau juos padaryti tai reikia laiko, stengiausi daryti kuo mazesnius, tai uztrukau 4u.gif
is ten parasytos teslos porcijos, man isejo 3 pilnos skardos kuciuku. Tik jei kita karta kepciau, tai deciau daugiau cukraus, nes juose is vis nesijaucia saldumo, o man norejosi siek tiek saldesniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandra0615 @ 2010 12 14, 15:19)
bet jau juos padaryti tai reikia laiko, stengiausi daryti kuo mazesnius, tai uztrukau  4u.gif


o daugmaz kiek laiko prireike nuo tada, kai pradejot tesla maisyt iki tada kai i orkaite idejot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sandra0615 @ 2010 12 14, 14:19)
Tik jei kita karta kepciau, tai deciau daugiau cukraus, nes juose is vis nesijaucia saldumo, o man norejosi siek tiek saldesniu smile.gif

drinks_cheers.gif mano pastebėjimas irgi visiškai toks pat. Saldumo kūčiukams ištiesų trūksta smile.gif
Atsakyti
Bet kūčiukai ir turėtų būti "prėski" čia gi ne sausainiai kokie wink.gif
Atsakyti