Įkraunama...
Įkraunama...

"Beatos virtuvės" mylėtojoms...

Na nusivyliau imbieriniais sausainiais… O dar prisidariau tešlos iš trigubos normos. Galėsiu dabar per naktį kepti, nes kol kas sušalusios tešlos kočioti neįmanoma, nežinau, kiek laiko reiks jai atšilti, sugebėjau tik vieną skardą paragavimui išsikept.

Man jie kažkokie sprangūs, limpa prie dantų... Gal, jei būtų plonučiai, maloniau valgytųsi, bet taip sunku tą tešlą plonai iškočiot, iškart plyšta...

Žodžiu, atsiprašysiu savo senųjų skanių trapiujų imbierinukų ir nebebandysiu niekad nieko. Vaikai vienareikšmiškai pareiškė, kad senieji žymiai skanesni.
Atsakyti
Aš kūčiukus kepiau-mums labai patiko. Jau beveik neliko
Atsakyti
Bananu duona thumbup.gif ir paprasta, ir skanu. Neiskenciau kol atves, ragavau silta, o kvapas mmmmm rolleyes.gif

Dar isbandem vienus vaflius thumbup.gif ir lietinius su sokoladiniu glaistu. Tai vat su lietiniais turejau vargo, nes gavosi taip, kad arba lietiniai vesta, arba padazas stingsta ir ner kaip ant blyno det doh.gif Kad skanu tai tikrai, bet terliones irgi uzteko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2010 12 19, 18:21)
Na nusivyliau imbieriniais sausainiais… O

Nu ateinu dar pasikeikt… Tokį nusivylimą seniai bepatyriau su kepiniais, nors buvo ir skanesnių, ir prastesnių meduolių, bet šitokių... Tešla šiek tiek atšilo, bet kas iš to – vis tiek trūkinėja, plyšta, kimba prie kočėlo, miltų daug barstyti nenoriu, nes ir taip tešla byra... Žodžiu, kočioju kiek kočiojasi, tada supjaustau/suplėšau gabaliukais ir kepu kažkokias atplaišas... Darbo daug, o rezultatas... Na bus pagraužt prie arbatos, bet ir kad labai skanūs – nepasakyčiau...

Jau maniau pabaigsiu su kalėdinių sausainių kepimu, bet va vėl teks imtis, tik jau aišku, patikrintų receptų biggrin.gif

Na pasipasakokit, kas dar kepėt, gal aš ką ten ne taip pridariau, nors nėr ten ką pridaryti...
Atsakyti
QUOTE(vija @ 2010 12 19, 20:42)
Nu ateinu dar pasikeikt… Tokį nusivylimą seniai bepatyriau su kepiniais, nors buvo ir skanesnių, ir prastesnių meduolių, bet šitokių... Tešla šiek tiek atšilo, bet kas iš to – vis tiek trūkinėja, plyšta, kimba prie kočėlo, miltų daug barstyti nenoriu, nes ir taip tešla byra... Žodžiu, kočioju kiek kočiojasi, tada supjaustau/suplėšau gabaliukais ir kepu kažkokias atplaišas... Darbo daug, o rezultatas... Na bus pagraužt prie arbatos, bet ir kad labai skanūs – nepasakyčiau...

Jau maniau pabaigsiu su kalėdinių sausainių kepimu, bet va vėl teks imtis, tik jau aišku, patikrintų receptų biggrin.gif

Na pasipasakokit, kas dar kepėt, gal aš ką ten ne taip pridariau, nors nėr ten ką pridaryti...

Kociok geriau nelabai dideliais gabalais ir per sviestini popieriu, tada nekimba ir ploniau issikocioja 4u.gif Daugelis teslu nori trupeti, ypac meduolines. As dabar nusprendziau i imbierinius medaus nebedeti, vietoj jo dedu auksaspalvi sirupa. Tada imbieriniai traskesni gaunasi ir ne tokie kieti jei storesni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2010 12 19, 20:58)
Kociok geriau nelabai dideliais gabalais ir per sviestini popieriu, tada nekimba ir ploniau issikocioja 4u.gif Daugelis teslu nori trupeti, ypac meduolines. As dabar nusprendziau i imbierinius medaus nebedeti, vietoj jo dedu auksaspalvi sirupa. Tada imbieriniai traskesni gaunasi ir ne tokie kieti jei storesni 4u.gif

Tai va va, prisimenu kažkada vaikystėje kepiau kažkokius meduolius su medum, tai irgi vargau su tešla.
Taip ir kočioju po gabaliuką, bet apie formeles jau nėr kalbos, bus gerai be formos. Kai tešlos triguba norma biggrin.gif
Ir išties kai storesni, tai kieti ir nebe tokie skanus.
Atsakyti
As ne viena syki dariau imbierinius is blogo, nezinau, ar tas pats receptas. Bet man visai normaliai formeles gavosi g.gif
Atsakyti
Kaip tik ruosiuosi siuos imbierinukus kepti, gal tikrai su tuo sirupu bandyt g.gif o koki naudojat? Nes maximoj maciau tik vienos firmos, kazkokios is D raides blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(vija @ 2010 12 19, 21:42)
Tešla šiek tiek atšilo, bet kas iš to – vis tiek trūkinėja, plyšta, kimba prie kočėlo, miltų daug barstyti nenoriu, nes ir taip tešla byra...

bet jus ja saldytuve saldet, ne saldiklyje gi? o cia tas trapumas ir byrejimas negali but del to, kad miltu per daug? g.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2010 12 19, 22:11)
As ne viena syki dariau imbierinius is blogo, nezinau, ar tas pats receptas. Bet man visai normaliai formeles gavosi g.gif

Tas pats receptas kaip blog’e.

Paskutinę skardą dantis sukandus iškočiojau plonai plonai. Na, aišku, maloniau valgosi, kai sausainukai ploni. Bet apskritai man jie ... šiaip sau: kažkokie sprangūs, greit „užsikiša“ skrandis. Nes tie, kuriuos visada kepdavau, tai trapūs ir tirpsta burnoj, galiu be saiko valgyti. Bet ten medus nedominuoja, jo tik keli šaukštai. Žodžiu, nepatiko.

Ir, beje, cukraus mažinau trigubai. Ir visai netrūksta. Nežinau, kas būtų gavęsis, jei būčiau cukraus dėjus, kiek nurodyta - cukrainiai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vija: 19 gruodžio 2010 - 23:33
galima sakyti kad jau ir aš turiu beatos receptų pirmąją knygą.. tad pradėsiu gaminti, daug ką išbandyti..
Atsakyti
QUOTE(redared @ 2010 12 19, 23:18)
Kaip tik ruosiuosi siuos imbierinukus kepti, gal tikrai su tuo sirupu bandyt  g.gif  o koki naudojat? Nes maximoj maciau tik vienos firmos, kazkokios is D raides  blush2.gif
Papildyta:

bet jus ja saldytuve saldet, ne saldiklyje gi? o cia tas trapumas ir byrejimas negali  but del to, kad miltu per daug?  g.gif

Ne, čia tokia jau matyt ta tešla tokia – meduolinė... Ir pati Beata tiek knygoj, tiek blog‘e rašo, kad kočiojant bus ką veikti – iškočiosit labai mažą lakštą, nes tešla skylinėja.

Laikiau šaldytuve, bet tik ištraukus su daryt nieko nebuvo įmanoma – kaip plyta. Na natūralu, gi sviestas, medus sukietėja.

Šiaip, manau, kad viskas taip ir turėjo būti, bet tikrai norint iškepti daug ir plonučių ir jei dar paskui dekoruoti – tai tikrai duobę virtuvėj išstovėsit. O rezultatas man asmeniškai to nevertas. Sėkmės smile.gif
Papildyta:
QUOTE(redared @ 2010 12 19, 23:18)
Kaip tik ruosiuosi siuos imbierinukus kepti, gal tikrai su tuo sirupu bandyt  g.gif  o koki naudojat? Nes maximoj maciau tik vienos firmos, kazkokios is D raides  blush2.gif

Dansukker turbūt
http://www.dansukker...amp;GroupID=695
Atsakyti
QUOTE(AisteZ @ 2010 12 14, 19:34)
Ir as jau turiu abi knygas ir kalendoriu thumbup.gif Gaminau keksiukus is pirmosios, sokoladaini dariau jau pora kartu, bet abu kartus pagal blogo recepta,kuris jums labiau patinka? Zemaiciu blynus kepiau, ir dar daug kas bus gaminama ateity...kiek turiu knygu receptu,manau sios labiausiai naudingos ir reikalingos!!!



QUOTE(mama_goda @ 2010 12 16, 12:14)
Vakar norėdama nupirkti Beatos knyga stovėjau knygyne gal valandą, nes niekaip neišrinkau kurią  g.gif  taip ir išėjau be dovanos  biggrin.gif

kuri knyga naudingesnė?pirmoji ar 2?
Atsakyti