Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

Supratau kad ne Sharks bay, o Naama bay. Bent jau kazkuris is nukentejusiuju minejo Naama. Bet Sarmas nedidelis miestelis, tokie atstumai rykliams juokingi, todel nei viesbutis nei konkreti vieta neturi reiksmes. Mes buvom Marriot hotely, tai supratau kad kazkur visiskai salia scare.gif
Tarp kitko, nors mes ir ne rusai, bet dukra buvo pora kartu is viesbucio restorano paemusi bulkuciu ir nunesusi zuvytems i jura wub.gif Veliau Kaire nusipirkom zuvu atlasa,ir tik tada suzinojom kokias zuvis maitinom doh.gif Mums labai pasiseke 4u.gif
Bet kitiems tikrai nepatariu to daryti.
Atsakyti
Kokių veiksmų galima sulaukt iš šou laidos? Jin skirta tik sukelti susidomėjimą, ažiotažą, be abejo perspėti žmones, informuoti visuomenę, pakelti savo reitingus ir pan.
Viskas toje laidoje buvo gerai išskyrus tai, kad periodiškai rodė ryklį kurį su meškere traukė ant kranto (tai buvo USA šią vasarą) ir kartojo, kad šį įrašą jie gavo prieš 2 val. , ir va žiūrėkit kas daros Šarmo paplūdimiuose, filmuota šį pirmadienį - rykliai ant kranto patys iššoka doh.gif . Kam šitaip meluot? Nesuprantu. Žmonės forumuose labai pyksta dėl šito melo.
Viešbučių pavadinimus ir labai daug visokių alia liudininkų pasakojimų galima rast inete. Ar jie realūs liudininkai, ar šiaip smaginasi, nieks nžn.
Minėjo Dessole Nesco Waves, Domina Hotel & Resort Aquamarine Beach,
Melia Sinai Sharm , Hyatt Regency Sharm El Sheikh, El Fanara viešbučius. Bet koks skirtumas koks viešbutis? Rykliai gali atplaukt bet kur.
Aš irgi buvau šventai įsitikinus kad rykliai prie kranto nepuola, kad bijo plaukt arčiau kranto, laivų, jaučiausi gal nesmagiai, bet baimės didelės nejutau, nes gi visi kartojo kad ojei, iš kur čia rykliai, juokaujat gal? Dabar suprantu kad mums labai pasisekė, kaip aš vaikams į akis pažvelgčiau jei jiems kas nors nutiktų? Aš labai myliu Raudona jūrą, gal po kiek laiko viskas aprims ir viskas bus gerai, bet bijosiu nerealiai ir dėl vaikų keliskart daugiau sad.gif
Papildyta:
Ir žuvis matina ne tik rusai, bet ir kitos tautos, asmeniškai mačiau ir vokiečius, ir italus, ir lenkus ...
Atsakyti
mastau.gif gal kas turi injormacijos,kaip ten Sharm El Sheikhe dabar istikruju,ar leidziama mauditis raudonojoi juroi ?

g.gif jauciu viesbuciuose prie baseinu dabar zmoniu kaip silkiu gossip.gif
Atsakyti
Ne rykliai, o ryklys... Dėl Naama bay netikiu ,nes rykliai nelabai mėgsta smėlio palūdymių...
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2010 12 09, 11:17)
Ne rykliai, o ryklys... Dėl Naama bay netikiu ,nes rykliai nelabai mėgsta smėlio palūdymių...


Iš kur Jus žinot kad ryklys visur buvo vienas ir tas pats? Šito niekas negali tvirtinti 100%.
Vokietę kaip tik Naamoj ir sudraskė, bent jau rašo taip visur. Jus manot kad visi meluoja?
Papildyta:
Apie RJ pavojus joks operatorius ar agentūra jokios informacijos nesuteikia, bet čia gal ir gerai, nes jei žmogus realiai sužinotų ar norėtų jie tos kelionės. Aš prieš kiekvieną kelionę atgaivinu žinias apie RJ, ir tai man baisu pasidaro, ir vaikams viską rodau, aiškinu, pasakoju, aiku jie išsigąsta ir bijo, bet geriau būti perspėtam, nei manyt esi visiškai saugus. RJ labai pavojinga, bet grožis nerealus. Visada su ašarom palieku Egiptą būtent dėl RJ
Atsakyti
Aš nesakau kad meluoja, tiesiog kaip ir liūtai žmogėdros , taip ir rykliai žmogėdros būna vienetai, t.y. kas paragauja negali sustoti...
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2010 12 09, 11:39)
Aš nesakau kad meluoja, tiesiog kaip ir liūtai žmogėdros , taip ir rykliai žmogėdros būna vienetai, t.y. kas paragauja negali sustoti...


Toj laidoj minėjo 2 išeitis, arba kurį laiką nesimaudyt toje vietoje, arba pagaut tą ryklį, bet nieks negarantuos kad pagautas ryklys bus būtent tas žmogėdra. Juk pagavo net 2 ryklius ir sakė kad pavojaus nebėra ir praėjo tik X valandų po paplūdimių atidarymo ir vėl nelaimė. Bet žmonės vistiek nori maudytis. Neišeis taip kad keletą mėn laikyt uždarus paplūdimius. Tai labai nuostolinga. Dabar pasakoja kad veža į kažkokį mokama paplūdimį kur atseit saugu. Po 20$ nuo žmogaus (taip rašė inete, negaliu 100% tvirtint). Vistiek manau ras išeiti, nes kitaip kas ten važiuos už tokius pinigus ir kus yra pavojus gyvybei.
Papildyta:
Nebent jūra nebūtina, vaikams paprastai baseino užtenka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2010 12 09, 09:12)
Peržiūrėjau tą laidą - na daug labai šnekų, bet realiai jokių veiksmų. Kiek suprantu žmonės užpulti Sharks bay įlankoje. Keista, kad nenurodoma operatorius, viešbutis ir t.t. Dar keistesnis draudimo kompanijos elgesys... Dėl pačių ryklių elgesio - kiek teko matyti ar girdėti, tai žmones įsigudrina pulti vienas ir tas pats ryklys, kurį ir būtina pagauti. Ar tas padaryta - neaišku, ar reikia jaudintis ir nervintis - manau reikia atsargumo - vis tik neaišku kodėl rykliai pasirodė prie Šarmo, gal vanduo jūroje šiltas, nes šiemet sakė labai šiltas vanduo jūroje, gal rimtai užmaitino tuos ryklius - prisiminkite, kad neseniai vieną lietuvį puolė murena. Bet kokiu atveju nesielgite kaip rusai - nešerkite žuvų...



Rode siandiena nemaza reportaza per rosia24 (http://corbina.tv/players/tv.php?channel=tv18) kanala, tai kolkas to ryklio nepagavo (visi bandymai nesekmingi,t.y. pagauti ne tie rykliai) ir vienas mokslininkas kalbejo, kad tai greiciausiai puola vienas ir tas pats ryklys...o ryklius atvilioti galejo patys turistai,kurie maitina zuvytes,paskui kurias ir galejo rykliai atplaukti, taip pat ir galejo atplaukti paskui atvykstancius laivus,kurie uz borto meta atliekas...
o turistus norincius panardyti veza i kitus papludymius... ax.gif
Atsakyti
Vakar grįžom iš Šarmo Jaz Mirabel Beach Resort 5*. Puikus viešbutis, puikiai dirba Novaturo šeimos klubo atstovė Irutė. Geros atostogos, nepaisant nedidelių nesusipratimų. Jei ką domina viešbutis ir pan., mielai atsakysiu.
Važiavom per išgirtąją čia Iriną į Izraelį. Likom patenkinti, nors ir baisiai išvargę.


Kas dėl ryklių, tai iš tiesų pažiūrėjus į bendrą situaciją ten ir paklausius vietinių (nemačius žinių ir negavus pranešimų iš namiškių), net nepagalvotum, kad viskas taip rimta. Paplūdimyje kaba juoda vėliava ir sėdi keli prižiūrėtojai, kurie periodiškai švilpteli į švilpuką, horizonte matosi nemažai žvejybinių laivelių. Bet vietiniai paklausti apie ryklius pakraipo galva, kad atseit "taip, tai labai baisu", bet priduria, kad tai normalu - juk tai jūra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(morbid_curiosity @ 2010 12 09, 15:01)
Vakar grįžom iš Šarmo Jaz Mirabel Beach Resort 5*. Puikus viešbutis, puikiai dirba Novaturo šeimos klubo atstovė Irutė. Geros atostogos, nepaisant nedidelių nesusipratimų. Jei ką domina viešbutis ir pan., mielai atsakysiu.
Važiavom per išgirtąją čia Iriną į Izraelį. Likom patenkinti, nors ir baisiai išvargę.
Kas dėl ryklių, tai iš tiesų pažiūrėjus į bendrą situaciją ten ir paklausius vietinių (nemačius žinių ir negavus pranešimų iš namiškių), net nepagalvotum, kad viskas taip rimta. Paplūdimyje kaba juoda vėliava ir sėdi keli prižiūrėtojai, kurie periodiškai švilpteli į švilpuką, horizonte matosi nemažai žvejybinių laivelių. Bet vietiniai paklausti apie ryklius pakraipo galva, kad atseit "taip, tai labai baisu", bet priduria, kad tai normalu - juk tai jūra  doh.gif

verysad.gif tai jai teisingai supratau,mauditis juroi neleidzia.
verysad.gif plaukiodavau i diena po kelias valandas be jokios baimes ir visai buvau pamirses,kad jura.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jonas57: 09 gruodžio 2010 - 15:49
QUOTE(jonas57 @ 2010 12 09, 16:48)
verysad.gif  tai jai teisingai supratau,mauditis juroi neleidzia.
verysad.gif plaukiodavau i diena po kelias valandas be jokios baimes ir visai buvau pamirses,kad jura.




na kaip "neleidžia" smile.gif typo įspėja tuo švilpavimu, tačiau iš vandens neveja ir per jėgą netempia.
Atsakyti
http://www.delfi.lt/...s.d?id=39523871
Amerikieciai padeda , bet kas is to, kad ir pavasari, nemanau, kad bus galima snorkelinti be baimes... o vaiku tai tikrai nesivesiu, uzteks jiems Turkijos 4u.gif
Atsakyti