Įkraunama...
Įkraunama...

Egiptas

QUOTE(Udrius @ 2011 01 18, 21:03)
Kuriai datai žiūrėjai ?



ziuriu vasario 26-27 na plius minus pora dienu gali buti
Atsakyti
QUOTE(Laukine_Feja @ 2011 01 18, 22:38)
ziuriu vasario 26-27 na plius minus pora dienu gali buti


Oi dar laukti reikia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2011 01 18, 21:41)
Oi dar laukti reikia smile.gif



laukti nelabai yra ko, nes 7 nakvynes mums netinka, paskutines minutes (kaip suprantu apie jas kalbate) dazniausiai buna 7 nakvynes ane?
Atsakyti
QUOTE(Laukine_Feja @ 2011 01 18, 22:45)
laukti nelabai yra ko, nes 7 nakvynes mums netinka, paskutines minutes (kaip suprantu apie jas kalbate) dazniausiai buna 7 nakvynes ane?

Ok supratau, iš rygos skrydis tik 7 arba 14 naktų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Udrius: 18 sausio 2011 - 20:52


ekskursijas bandom uzsakinet is Irinos apie kuria buvo mineta senosiose temose. Tik kazkaip neiprasta kad nuo pateiktu kainu visai neduoda nuolaidu (nors aisku tos kainos ir taip normalios tongue.gif )
klausimas buvusiems sausio-vasario menesi Jeruzaleje: kaip su maudynemis Negyvojoje juroje? ziuriu tan dabar vos +10C, atrodo kad maudytis nelabai turetu noretis...
[/quote]
Buvau Izraelije gruodi ten buvo 13C o kai nuvaziavom prie neguvuosios juros ten buvo 22C tai maudemes su malonumu,eskursija pirkau is Tezu mokejau 180$ mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš vat irgi toliau žvalgausi.. Įdomu SUN RISE GARDEN BEACH uz 1970, cia daug ar mazai pavasariui g.gif
Ten rašo, kad ant jūros kranto, kalneliai, geras maistas ir t.t.

Moterys, o už kiek jūs skrendat? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Individualistė @ 2011 01 18, 21:26)
Aš vat irgi toliau žvalgausi.. Įdomu SUN RISE GARDEN BEACH uz 1970, cia daug ar mazai pavasariui  g.gif
Ten rašo, kad ant jūros kranto, kalneliai, geras maistas ir t.t.

Moterys, o už kiek jūs skrendat? 4u.gif

sausio gale būsiu šiame viešbutyje, grįžusi parašysiu kas ir kaip
Atsakyti
QUOTE(Udrius @ 2011 01 18, 21:51)
Ok supratau, iš rygos skrydis tik 7 arba 14 naktų.



taip maciau, bet jei kaina butu gera tai mum tiktu ir 14 smile.gif atostogu per daug nebuna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuse40 @ 2011 01 18, 09:46)
O kaip jura yra koralu? ar yra sildomas baseinas?


Ne, koralų praktiškai nėra. Pora salelių labai toli kranto...
Baseino šildomo seniau lyg nebuvo. Pažiūrėkit prie viešbučių aprašymų.
Man kai baseinai neaktualūs, tai gal ko ir neužfiksavau. Egipte aš jų nepasigendu, chlorkėse Vilniuj pasimaudau... biggrin.gif
Atsakyti
nagi vagi - vasario 10-17 lanuoju El Gounoje praleisti PANORAMA BUNGALOW RESORT EL GOUNA 4 * viešbutyje.

Tai trečias kartas Egipte, tai dėl drabužių ir pan. nekyla klausimas. Man kalsuimas dėl paties viešbučio. gal kuri buvusi?

Atsakyti
QUOTE(Pasakyte @ 2011 01 19, 09:19)
nagi vagi - vasario 10-17 lanuoju El Gounoje  praleisti  PANORAMA BUNGALOW RESORT EL GOUNA 4 *  viešbutyje.

Tai trečias kartas Egipte, tai dėl drabužių ir pan. nekyla klausimas.  Man kalsuimas dėl paties viešbučio. gal kuri buvusi?

Aš buvau, likau patenkinta.
Vieta labai gera, šalia golfo laukų, yra kur pasivaikščioti.
Į pliažą plukdo valtimis, atrakcija..
Yra kambariai pagrindiniuose pastatuose ir bungaluose, kur tiesiai iš balkono gali šokt į vandenį. Tik minusas, kad tas vanduo - įlanka, tai man kaip ir schmoll.gif . Nors dalis žmonių maudosi ir ten. Pusė viešbučio vienoj įlankos pusėj, pusė - kitoj (miesto). Tai tuos iš miesto valtimis plukdo pietauti.
Iš pliažo galima patekti į prabangių viešbučių teritorijas ir puikiai pasivaikščioti. Po miestą kursuoja vietiniai autobusai. Nusiperki vieną bilietą (lyg ir už 2 svarus) ir VISĄ dieną, VISAIS maršrutais važinėji kur nori. Verta pravažiuoti visais, kad žinotum kur nueiti. Įspūdingi golfo laukai, prabangi Marina, labai įdomūs laukiniai pliažai už Marinos, kur renkasi kaitininkai. Na diskotekų tai gal ir mažoka, bet mums jų nereikėjo. Į Hurgadą važinėjom vietiniais autobusais už 5 svarus.
Atsakyti
QUOTE(Garmina @ 2011 01 19, 10:16)
Aš buvau, likau patenkinta.
Vieta labai gera, šalia golfo laukų, yra kur pasivaikščioti.
Į pliažą plukdo valtimis, atrakcija..
Yra kambariai pagrindiniuose pastatuose ir bungaluose, kur tiesiai iš balkono gali šokt į vandenį. Tik minusas, kad tas vanduo - įlanka, tai man kaip ir  schmoll.gif . Nors dalis žmonių maudosi ir ten. Pusė viešbučio vienoj įlankos pusėj, pusė - kitoj (miesto). Tai tuos iš miesto valtimis plukdo pietauti.
Iš pliažo galima patekti į prabangių viešbučių teritorijas ir puikiai pasivaikščioti. Po miestą kursuoja vietiniai autobusai. Nusiperki vieną bilietą (lyg ir už 2 svarus) ir VISĄ dieną, VISAIS maršrutais važinėji kur nori. Verta pravažiuoti visais, kad žinotum kur nueiti. Įspūdingi golfo laukai, prabangi Marina, labai įdomūs laukiniai pliažai už Marinos, kur renkasi kaitininkai. Na diskotekų tai gal ir mažoka, bet mums jų nereikėjo. Į Hurgadą važinėjom vietiniais autobusais už 5 svarus.


vau, ačiū labai už atsakymą. vat galvoju ur geriau prašytis vietos? ar tuose bungaluose, ar pagrindiniame viešbučio pastate? pernai Sofitelyje buvau, i dokumentus įdėjau karūnos didelį šokoladą - gavau kambarį prie pat jūros ... tai kaip čia?

Atsakyti