Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie Council House UK

Labukas visoms!!!!
Kazko letai mes cia kalbam smile.gif Galbut jau dauguma apsisrupinusios savo kampeliais ir daugiau klausimu nebera bigsmile.gif


Gal kas nepatinges ir patars man?Prasau smile.gif Dabar gyvenu vienvietyje kambaryje,turiu ispejima korektiska ir rastiska is landlordo,kad issikraustyciau iki sio treciadienio.Konsulas pasake,kad susirasciau pati koki butuka bet nesiseka surasti uz tinkama kaina,Va bendradarbis pasiule gyventi jo bute bet tik nuo lapkricio.Jei neissikraustau iki 19 dienos t.y. iki sio treciadienio landlordas mane gali paduoti i teisma.LABAI MAN BAISIAI SKAMBA I TEISMA.Bijau,nes 15 dienu pries vaziuojant ir atsivezant vaika man landlordas iteike laiska,kad negaliu cia gyventi su vaiku.Mano klaida,kad pries 4-5 menesius tik zodiskai pasiklausiau ar galiu atsivesti vaika...taip visu kaimynu atsiklausiau tik zodiskai........Kaip patartumet ar kalbetis su landlordu ir prasyt kad dar leistu pagyventi iki tol kol galesiu isikraustyti pas bendradarbio.Drauge sako,kad cia normali procedura tas teismas(ne taip kaip Lt)?


Dekoju atsakiusioms!!!!! 4u.gif
Atsakyti

3 metus mazdaug laukiau
Atsakyti
Niu vel as ikyriu cia visoms:)

tai nieks neatsake i mano klausyma:( jug tikrai zinau kad yra tokiu kurios jau gave council buta, papasakokit kaip buvo su kontraktais privaciais iseinant.

as vakar jau buvau pasiziureti to ju siulomo. aisku daug as nesitikejau vistiek council bet tokio reikalo gyvenime nebuvau macius ir tikrai esu macius daug bjauriu butu per gyevnima cia. bet ten viskas ...nezinau net kaip pasakyti...niu is esmes ten is jo tik sienos belike. aciu dievui buvau trecia eilej ir pirmi paeme nes nezinau kaip as ji susitvarkius buciau. ir bijociau su vaikiuku ten gyventi. bet aisku kad reik suprasti kad pigesni tie butai gerokai ir stebuklo nesitikiu.

tai vat dar norejau jusu mergaiciu kurios londone paklausti kokios stadijos jus savo buta gavote ir ar daug reikejo pinigeliu inesti i jo...sakyciau remontus bet su tuo kur maciau tai labiau tinka zodis "statybos" reikalus...

man cia idomi londonieciu nuomone nes zinau kad londone visai kitokie tie dalinami butai:( o dar geriau jei kas is greenwich council atsirastu
Papildyta:
QUOTE(gincike1 @ 2011 10 16, 22:27)
Labukas visoms!!!!
Kazko letai mes cia kalbam smile.gif Galbut jau dauguma apsisrupinusios savo kampeliais ir daugiau klausimu nebera bigsmile.gif
Gal kas nepatinges ir patars man?Prasau smile.gif Dabar gyvenu vienvietyje kambaryje,turiu ispejima korektiska ir rastiska is landlordo,kad issikraustyciau iki sio treciadienio.Konsulas pasake,kad susirasciau pati koki butuka bet nesiseka surasti uz tinkama kaina,Va bendradarbis pasiule gyventi jo bute bet tik nuo lapkricio.Jei neissikraustau iki 19 dienos t.y. iki sio treciadienio landlordas mane gali paduoti i teisma.LABAI MAN BAISIAI SKAMBA I TEISMA.Bijau,nes 15 dienu pries vaziuojant ir atsivezant vaika man landlordas iteike laiska,kad negaliu cia gyventi su vaiku.Mano klaida,kad pries 4-5 menesius tik zodiskai pasiklausiau ar galiu atsivesti vaika...taip visu kaimynu atsiklausiau tik  zodiskai........Kaip patartumet ar kalbetis su landlordu ir prasyt kad dar leistu pagyventi iki tol kol galesiu isikraustyti pas bendradarbio.Drauge sako,kad cia normali procedura tas teismas(ne taip kaip Lt)?
Dekoju atsakiusioms!!!!! 4u.gif


geriausiai nueiti i citizen's advise biura ir jie viska tau pasakys kaip ir ka gali daryti. o kaip ir kazkas sake cia jau forume, jei visai padetis be iseities tai ta diena kai jus ismes keliauji i council ir tures jums duoti hosteli. tik turek galvoj kad cia jau nebus butinai aplinkiniuose rajonuose ir t.t. i darba gali but sunku vaziuoti ir apskritai cia jau visai kai nieko kito neimanoma padaryti.

deja, bet viskas kas ne rastu cia anglijoje neveikia. taip kad tavo landlordas greiciausiai teisme laimetu. gali pasiskaityti savo kontrakta bet visi kontraktai daugumoj turetu irasa kad jeigu dar viena zmogu norite priimti butinai turite ispeti landlorda ir tada jis priimtu sprendima. taip kad mano bent jau patarimas ieskoti alternatyviu keliu nes neatrodo kad savo bute dar galesit likti.

sekmes
Atsakyti
QUOTE(raudonnage @ 2011 10 18, 14:13)
Niu vel as ikyriu cia visoms:)

tai nieks neatsake i mano klausyma:( jug tikrai zinau kad yra tokiu kurios jau gave council buta, papasakokit kaip buvo su kontraktais privaciais iseinant.

as vakar jau buvau pasiziureti to ju siulomo. aisku daug as nesitikejau vistiek council bet tokio reikalo gyvenime nebuvau macius ir tikrai esu macius daug bjauriu butu per gyevnima cia. bet ten viskas ...nezinau net kaip pasakyti...niu is esmes ten is jo tik sienos belike. aciu dievui buvau trecia eilej ir pirmi paeme nes nezinau kaip as ji susitvarkius buciau. ir bijociau su vaikiuku ten gyventi. bet aisku kad reik suprasti kad pigesni tie butai gerokai ir stebuklo nesitikiu.

tai vat dar norejau jusu mergaiciu kurios londone paklausti kokios stadijos jus savo buta gavote ir ar daug reikejo pinigeliu inesti i jo...sakyciau remontus bet su tuo kur maciau tai labiau tinka zodis "statybos" reikalus...

man cia idomi londonieciu nuomone nes zinau kad londone visai kitokie tie dalinami butai:( o dar geriau jei kas is greenwich council atsirastu
Papildyta:
geriausiai nueiti i citizen's advise biura ir jie viska tau pasakys kaip ir ka gali daryti. o kaip ir kazkas sake cia jau forume, jei visai padetis be iseities tai ta diena kai jus ismes keliauji i council ir tures jums duoti hosteli. tik turek galvoj kad cia jau nebus butinai aplinkiniuose rajonuose ir t.t. i darba gali but sunku vaziuoti ir apskritai cia jau visai kai nieko kito neimanoma padaryti.

deja, bet viskas kas ne rastu cia anglijoje neveikia. taip kad tavo landlordas greiciausiai teisme laimetu. gali pasiskaityti savo kontrakta bet visi kontraktai daugumoj turetu irasa kad jeigu dar viena zmogu norite priimti butinai turite ispeti landlorda ir tada jis priimtu sprendima. taip kad mano bent jau patarimas ieskoti alternatyviu keliu nes neatrodo kad savo bute dar galesit likti.

sekmes




Labai Tau aciu,kad atsakei.Dar neramiau pasidare,tai jei mano Landlrde laimetu,tai ka reiskia,kad consulas mane isius i LietuvaAr kaip cia tada?Ar consulas neduos kur gyventi?
Atsakyti
Gavom mes council nama, laukem apie 2 menesius, tik priesingai nei dauguma, nei jo labai norejom, nei apie ji svajojom blush2.gif nes UK esam dar tik trecias menuo, vyras truputi ilgiau, pati pradzia dar kurimosi, neturim praktiskai jokiu baldu, buitines technikos. Pirma karta iejus i ta nama - zliumbiau. Jau toks kraupus jis man pasirode, su vyru net svarstem atsisakyti. Bet paskui draugai, visi aplinkiniai eme protinti,kad viskas cia gerai bus, tokia galimybe gali veliau ir nepasitaikyti...Ir likom,kapsi pirmoji savaite sitam name. Akys apsiprato prie vaizdo(nera cia jau taip ir baisu biggrin.gif ),mintys prie to,kaip mes ji isirengsime pagal save smile.gif Aisku,darbo ir pinigu reikes daug, bet noras ir dideles pastangos pades viska iveikti.
Atsakyti
QUOTE(sandralape @ 2011 10 19, 21:25)
Gavom mes council nama, laukem apie 2 menesius, tik priesingai nei dauguma, nei jo labai norejom, nei apie ji svajojom  blush2.gif nes UK esam dar tik trecias menuo, vyras truputi ilgiau, pati pradzia dar kurimosi, neturim praktiskai jokiu baldu, buitines technikos. Pirma karta iejus i ta nama - zliumbiau. Jau toks kraupus jis man pasirode, su vyru net svarstem atsisakyti. Bet paskui draugai, visi aplinkiniai eme protinti,kad viskas cia gerai bus, tokia galimybe gali veliau ir nepasitaikyti...Ir likom,kapsi pirmoji savaite sitam name. Akys apsiprato prie vaizdo(nera cia jau taip ir baisu  biggrin.gif ),mintys prie to,kaip mes ji isirengsime pagal save  smile.gif Aisku,darbo ir pinigu reikes daug, bet noras ir dideles pastangos pades viska iveikti.

Laba norejau paklausti jus cia londone gavot per 2 menesius?o kuriam rajone?kokia priezastis buvo kad taip greitai gavote?
Atsakyti
QUOTE(Rikute @ 2011 10 20, 12:25)
Laba norejau paklausti jus cia londone gavot per 2 menesius?o kuriam rajone?kokia priezastis buvo kad taip greitai gavote?

Ne, mes Shrewsbury. O priezastis turbut buvo - netinkamos gyvenimo salygos, nes gyvenom dvieju miegamuju bute mes 5 asmenu seima, ir dar 2 suauge vyrai. Mes turejom viena kambari ir bendra virtuve.
Atsakyti
QUOTE(sandralape @ 2011 10 20, 10:39)
Ne, mes Shrewsbury. O priezastis turbut buvo - netinkamos gyvenimo salygos, nes gyvenom dvieju miegamuju bute mes 5 asmenu seima, ir dar 2 suauge vyrai. Mes turejom viena kambari ir bendra virtuve.



Sandralape, kuriam Shrewsburio rajone? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Leimar @ 2011 10 20, 15:44)
Sandralape, kuriam Shrewsburio rajone? ax.gif

Harlescott. Tik nezinau,pagal kokius kriterijus jus suzinot, geras tas rajonas, ar ne, butu ir man idomu suzinot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sandralape @ 2011 10 20, 18:55)
Harlescott. Tik nezinau,pagal kokius kriterijus jus suzinot, geras tas rajonas, ar ne, butu ir man idomu suzinot  mirksiukas.gif

[QUOTE]

Na, nenoriu as gazdinti.. Bet sitam rajone nei uz ka negyvenciau... doh.gif Ten toks nacistinis rajonas. Lenkų šeima buvo nusipirkę namą, tai jiems ir duris padeginėjo ir t.t.. Ir teko jiems išsikraustyti... g.gif
Atsakyti
[quote=Leimar,2011 10 21, 00:08]
[QUOTE]

Na, nenoriu as gazdinti.. Bet sitam rajone nei uz ka negyvenciau... doh.gif Ten toks nacistinis rajonas. Lenkų šeima buvo nusipirkę namą, tai jiems ir duris padeginėjo ir t.t.. Ir teko jiems išsikraustyti... g.gif
[/quote]
Supratau, bet neissigandau,kiekviena situacija yra skirtinga,gal tie lenkai kazka negero dare ir tt. Siaip ir pats miestas yra gan nacionalistinis, kadangi cia yra labai mazai "juodziu ir babaju", lyginant su aplinikiniais miesteliais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandralape: 21 spalio 2011 - 20:25
QUOTE(sandralape @ 2011 10 21, 18:23)
Supratau, bet neissigandau,kiekviena situacija yra skirtinga,gal tie lenkai kazka negero dare ir tt. Siaip ir pats miestas yra gan nacionalistinis, kadangi cia yra labai mazai "juodziu ir babaju", lyginant su aplinikiniais miesteliais.


Na taip, zinau :-)
Bet tas rajonas ypac... Na, bet gal jums pasiseks :-) Beje, yra ten atkarpa tam rajone tokia ramesne.. :-)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leimar: 21 spalio 2011 - 20:58