Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie Council House UK

QUOTE(Leimar @ 2011 10 21, 21:52)
Na taip, zinau :-)
Bet tas rajonas ypac... Na, bet gal jums pasiseks :-) Beje, yra ten atkarpa tam rajone tokia ramesne.. :-)

tikiuosi,kad mes papuolame i ta atkarpa biggrin.gif o ar busi megiamas, ar nemegiamas, priklausys nuo daug ko...nuo paciu musu, nuo kaimynu, aplinkos, poziurio ir tt.
Ka as dabar matau per langa, galesiu papasakot veliau, smulkmenas visokias biggrin.gif dabar viena kaimyne bendrauja labai normaliai,kita sveikinasi,bet jos kates mano kieme sika biggrin.gif suprantu, namas negyvenamas buvo,priprato gal lotuliukas.gif tai tokie reikalai siandien.
Atsakyti
QUOTE(sandralape @ 2011 10 21, 20:21)
tikiuosi,kad mes papuolame i ta atkarpa  biggrin.gif o ar busi megiamas, ar nemegiamas, priklausys nuo daug ko...nuo paciu musu, nuo kaimynu, aplinkos, poziurio  ir tt.
Ka as dabar matau per langa, galesiu papasakot veliau, smulkmenas visokias  biggrin.gif dabar viena kaimyne bendrauja labai normaliai,kita sveikinasi,bet jos kates mano kieme sika  biggrin.gif suprantu, namas negyvenamas buvo,priprato gal  lotuliukas.gif tai tokie reikalai siandien.


Na, as tik parasiau tai, su kuo teko susidurti ir t.t.. smile.gif
Tikrai tikiuosi, kad gerai isikursit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gincike1 @ 2011 10 18, 14:32)
Labai Tau aciu,kad atsakei.Dar neramiau pasidare,tai jei mano Landlrde laimetu,tai ka reiskia,kad consulas mane isius i LietuvaAr kaip cia tada?Ar consulas neduos kur gyventi?


nu jau. niekas nieko niekur cia neisius tikrai. gi mes nebe nelegalu laikais gyvename. kada tau liepia kraustytis? ir ar tu Londone gyveni ar kur kitur? keliauk tik i citizens advise ir viska tau patars. councilas tikrai tokiais atvejais apgyvendina greitai. juolab kad su vaiku esi. sekmes.
Atsakyti
sveikos, vasara ruosiuosi padirbet uk ir po kiek llaiko vaika atsivesti 3m. Klausykit kada as jau galeciau prasyti consulinio namo? Esu issikyrusi. Apsvieskit?
Atsakyti
QUOTE(raudonnage @ 2011 10 24, 12:54)
nu jau. niekas nieko niekur cia neisius tikrai. gi mes nebe nelegalu laikais gyvename. kada tau liepia kraustytis? ir ar tu Londone gyveni ar kur kitur? keliauk tik i citizens advise ir viska tau patars. councilas tikrai tokiais atvejais apgyvendina greitai. juolab kad su vaiku esi. sekmes.


As esu Brightone.Counsulas tik tada pades,kai bus teismo nuspresta,kad iskraustyti.Beje,dar vienas dalykas- tai kad nera kontrakto!!!!
Atsakyti
Mergaites kiek kartu galima atsisakyti konslinio namo,ta prasme apziuri ir jis tau netinka/neapatinka?aciu
Atsakyti
QUOTE(Rikute @ 2011 10 26, 00:23)
Mergaites kiek kartu galima atsisakyti konslinio namo,ta prasme apziuri ir jis tau netinka/neapatinka?aciu

Birminghame tris mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nestuole @ 2011 10 26, 09:17)
Birminghame tris  mirksiukas.gif

londone, nei vieno biggrin.gif niu is tikro teoriskai galima du musu borough (Greenwich) bet jeigu atsisakysi pirma karta tada jau jie spres ka su tavim daryti ir gali nukisti vel i eiles gala blush2.gif man taip buvo paaiskinta kai pirma karta ejau ziureti
Papildyta:
QUOTE(gincike1 @ 2011 10 25, 22:16)
As esu Brightone.Counsulas tik tada pades,kai bus teismo nuspresta,kad iskraustyti.Beje,dar vienas dalykas- tai kad nera kontrakto!!!!

ojojojojojojojojoj blush2.gif zygiuoji greit i citizen's advise biura nieko nelaukdama. galima aisku daug galvoti gal taip, gal anaip cia issisuktum, bet istikro tai mes tu subtilybiu anglijos dar nezinom nors va as jau 7 metai cia, vistiek vis kas met ka naujo ismokstu, taip kad tokios situacijoj patarimo prasyt jau teks profesionalu o ne forumieciu greiciausiai nes kaip matau cia nelabai kas tokia situacija turejo unsure.gif
Atsakyti
norejau paklausiti , kur reikia kreiptis del namo gavimo?ar tuos namus gali gauti pilna seima, jei abu dirbantys ir pan? smile.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mirrra @ 2011 11 22, 19:06)
norejau paklausiti , kur reikia kreiptis del namo gavimo?ar tuos namus gali gauti pilna seima, jei abu dirbantys ir pan? smile.gif aciu 4u.gif

Kreiptis reikia i savo concula. o gauti busta visi gali , bet neaisku kiek gali tekti laukti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiva_ @ 2011 11 22, 17:00)
Kreiptis reikia i savo concula. o gauti busta visi gali , bet neaisku kiek gali tekti laukti wink.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
O KO JIE REIKALAUJA, NA PVZ, KOKIU DOKUMENTU? smile.gif
Atsakyti