Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios V

QUOTE(nikofija @ 2011 01 05, 15:59)
Aš turiu tik Nilinio taukmedžio( vitellaria paradoxa nilotica) sviesto iš AN. Tai kvapas švelnus visai. Ar sviestmedžio kitoks ar panašus? Užsakiau didelį kiekį, o čia gąsdinate kvapu  doh.gif .

Jis nera stiprus tikrai, cia tik man jis netinka wink.gif
Atsakyti
QUOTE(hurricane @ 2011 01 05, 16:04)
Jis nera stiprus tikrai, cia tik man jis netinka wink.gif


man taumedzio kvapas irgi nelabai ir permusa visus kvapus, bet naudoju, ypatingai neerzina ax.gif
o pvz Barmunes visai be kvapo sviestmedis, tai kaip suprantu jie jau rafinuoti yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytee @ 2011 01 05, 16:31)
man taumedzio kvapas irgi nelabai ir permusa visus kvapus, bet naudoju, ypatingai neerzina  ax.gif


drinks_cheers.gif Na, aš irgi iš pradžių nebuvau sužavėta, bet kažko baisaus nėra.
Manau tai kvapo receptoriai taip veikia - visiems skirtingai.
Pvz. mano panelė neperneša kokoso aliejaus kvapo, o man jis wub.gif
Atsakyti
Pasigaminau kremuka, ir toks skystas jis man, kaip gelis. Ar galima ji kaip nors pataisyt? Galvoju gal per mazai emulsinio vasko dejau? Receptas butu toks: 10 ml alieju, 20 ml hidrolato, puse a. s. emulsinio vasko, ekokonservantas, vit. E. Ar hidrolato per daug lyginant su aliejumi? 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, ar kuri naudoja kakavos miltelius gaminant kosmetika??
Kokia nauda palyginus su kakavos sviestu?
Atsakyti
Mergaitės, padėkit... blush2.gif

Gaminau kremą be emulsiklio, pagrindinis ingredientas-sviestmedis. Kol kremukas buvo šiltas, vandens fazė gerai susijungė su aliejaus faze, tačiau vėstant, vanduo predėjo atsiskirti... doh.gif Turiu tik bičių vaško. Gal dar galėčiau kremuką paremontuoti? Kiek reikia dėti bičių vaško į 50ml kremo? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 05 sausio 2011 - 17:40
QUOTE(rytorasa @ 2011 01 05, 18:39)
Mergaitės, padėkit...  blush2.gif

Gaminau kremą be emulsiklio, pagrindinis ingredientas-sviestmedis. Kol kremukas buvo šiltas, vandens fazė gerai susijungė su aliejaus faze, tačiau vėstant, vanduo predėjo atsiskirti...  doh.gif  Turiu tik bičių vaško. Gal dar galėčiau kremuką paremontuoti? Kiek reikia dėti bičių vaško į 50ml kremo?  unsure.gif

darant krema be emulsikliu, nereikia kaitinti alieju, tame tarpe ir sviestmedzio.. reikia labai atsargiai viska maisyti ir netgi nepadauginti maisymo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 05 sausio 2011 - 18:25
QUOTE(Palomina @ 2011 01 05, 19:24)
darant krema be emulsikliu, nereikia kaitinti alieju, tame tarpe ir sviestmedzio.. reikia labai atsargiai viska maisyti ir netgi nepadauginti maisymo  smile.gif


aš vos vos pašildžiau vandens inde iki grietinės konsistensijos, tada supyliau vandens fazę... Bet maišiau ilgai... doh.gif Tai bičių vaškas neišgelbės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 05 sausio 2011 - 18:29
QUOTE(nikofija @ 2011 01 04, 23:30)
Sakykite ar yra žymesnis skirtumas ką naudoti kremui: rožių fitolį, erškėtrožių aliejų ar rožių ea?

skirtumai aisku, kad yra..
roziu fitolis - tai roziu ziedlapiu istrauka kokiame nors aliejuje..
ersketroziu aliejus turi savas savybes..
roziu eterinis aliejus visiems aisku kas tai yra biggrin.gif jo kreme bus keli lasiukai, tai pat kremo poveikiui tures ir kiti naudojami ingridientai..

siaip gali gamintis krema panaudodama visus siuos isvardintus aliejus + kt. reikalingi priedai.. bus roziu kremas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(rytorasa @ 2011 01 05, 19:28)
aš vos vos pašildžiau vandens inde iki grietinės konsistensijos, tada supyliau vandens fazę... Bet maišiau ilgai...  doh.gif Tai bičių vaškas neišgelbės?

o gali parasyti kiek ir ko is viso dejai?
Atsakyti
[quote=Palomina,2011 01 05, 19:31]
skirtumai aisku, kad yra..
roziu fitolis - tai roziu ziedlapiu istrauka kokiame nors aliejuje..
ersketroziu aliejus turi savas savybes..
roziu eterinis aliejus visiems aisku kas tai yra biggrin.gif jo kreme bus keli lasiukai, tai pat kremo poveikiui tures ir kiti naudojami ingridientai..

siaip gali gamintis krema panaudodama visus siuos isvardintus aliejus + kt. reikalingi priedai.. bus roziu kremas smile.gif

Turbūt sekantį tokį ir gaminsiu, nes man rožės thumbup.gif . O rožių fitolis gausis iš džiovintų lapelių ar reikia iš šviežių gaminti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nikofija: 05 sausio 2011 - 19:14
QUOTE(nikofija @ 2011 01 05, 20:13)
O rožių fitolis gausis iš džiovintų lapelių ar reikia iš šviežių gaminti?

galima ir is dziovintu daryti..
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 05, 19:31)
o gali parasyti kiek ir ko is viso dejai?


na, jau nebereikia... Maišydama vis nupylinėjau vandenį, dabar liko aliejų mišinys.. Sutepsiu vietoj rankų kremo. Ačiū už bandymą pagelbėti.. 4u.gif
Atsakyti