Įkraunama...
Įkraunama...

Kosmetikos priemones gaminamės pačios V

Mergaitės, o nerafinuotas avokado sviestas turi kokį nors kvapą? Gavau iš Akomos, bet jis lyg ir bekvapis.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2011 01 05, 18:39)
Mergaitės, padėkit...  blush2.gif

Gaminau kremą be emulsiklio, pagrindinis ingredientas-sviestmedis. Kol kremukas buvo šiltas, vandens fazė gerai susijungė su aliejaus faze, tačiau vėstant, vanduo predėjo atsiskirti...  doh.gif  Turiu tik bičių vaško. Gal dar galėčiau kremuką paremontuoti? Kiek reikia dėti bičių vaško į 50ml kremo?  unsure.gif


įdomiai čia su tuo kremu man gavosi, kaip jau minėjau pradėjo atsiskirti vanduo, nupylinėjau. Liko riebalų mišinys. Bet vistiek smalsumas nugalėjo ir nutariau dar pratęsti bandymus.. hihihi.gif Įpyliau dar šiek tiek skystų aliejų, kai gerai išsimaišė po truputėlį vėl supyliau vandeninę fazę ir viskas kuo puikiausiai susijungė... bigsmile.gif Šįryt žiūriu, kad viskas gerai. Kremukas riebokas, bet patepus greitai susigeria ir oda tampa laabai minkšta... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2011 01 06, 11:26)
įdomiai čia su tuo kremu man gavosi, kaip jau minėjau pradėjo atsiskirti vanduo, nupylinėjau. Liko riebalų mišinys. Bet vistiek smalsumas nugalėjo ir nutariau dar pratęsti bandymus..  hihihi.gif  Įpyliau dar šiek tiek skystų aliejų, kai gerai išsimaišė po truputėlį vėl supyliau vandeninę fazę ir viskas kuo puikiausiai susijungė... bigsmile.gif  Šįryt žiūriu, kad viskas gerai. Kremukas riebokas, bet patepus greitai susigeria ir oda tampa laabai minkšta...  wub.gif

liuks thumbup.gif
kita kart jau zinosi kaip daryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 06, 11:29)
liuks  thumbup.gif
kita kart  jau zinosi kaip daryti  biggrin.gif


aha, tikrai džiaugiuosi rezultatu... thumbup.gif atrodo, kad oda irgi džiaugiasi.. biggrin.gif wub.gif švelnumas , minkštumas neišpasakytas.. clap_1.gif
Kai šitą ištepsiu, reikės kokį neriebų su vašku kremuką susimeistrauti.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2011 01 06, 11:35)
aha, tikrai džiaugiuosi rezultatu...  thumbup.gif  atrodo, kad oda irgi džiaugiasi..  biggrin.gif  wub.gif švelnumas , minkštumas neišpasakytas..  clap_1.gif
Kai šitą ištepsiu, reikės kokį neriebų su vašku kremuką susimeistrauti..  rolleyes.gif

siulyciau bandyti emulsinio vasko ir ksantano derinuka.. va cia tai man tikras atradimas, nes kremas nera riebus pagal konsistencija, nepalieka blizgancio veido, susigeria gerai.. o sudeti gera sugalvojus tai ir drekins gerai ir kt. naudos bus smile.gif
pvz man vien su emulsiniu darant krema, nepatinka.. jauciu as vaska ant veido, nors visada stengiuosi deti kaip imanoma maziau, bet kad i krema butu panasus..
biciu vaskas veido kreme sakyciau gal labiau odai i sausuma tinka..
skystas emulsiklis isvis mano manymu nesusipratimas biggrin.gif is tikruju jo vieno nelabai panaudosi kremo gamyboje..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Palomina: 06 sausio 2011 - 10:47
Norėjau pasiteirauti, ar kosmetikos gamybai tinka šis kokosų aliejus iš "Sveikų produktų" ?
user posted image
Atsakyti
O man to tradicinio sviestmedizio kvapas patinka. Pirma karta pauosciau ir isimylejau smile.gif

QUOTE(rytorasa @ 2011 01 05, 17:28)
aš vos vos pašildžiau vandens inde iki grietinės konsistensijos, tada supyliau vandens fazę... Bet maišiau ilgai...  doh.gif Tai bičių vaškas neišgelbės?


as irgi taip dariau. gavos.
kiek vandens % dejai?
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 06, 10:45)

skystas emulsiklis isvis mano manymu nesusipratimas  biggrin.gif  is tikruju jo vieno nelabai panaudosi kremo gamyboje..

Tikrai, vien su skystu emulsikliu kremas nesigaus, geriausiu atveju, pienelis, bet aš visada dedu papildomai ksantano, ir man tokie kremai su skystu emulsikliu labai patinka. Aišku, tai labiausiai nuo odos tipo priklauso (mano oda sausoka žiemą), nes tame skystame emulsiklyje yra glicerino, migdolų aliejaus, riebiai odai gali būti per sunku. Pagal aprašymą, skystas emulsiklis labai tinka jautriai odai, o ir aliejų kaitint nereikia. Dar galima su juo gaminti dušo aliejų, skutimosi aliejų, tik dar neišbandžiau, kaip gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(Palomina @ 2011 01 06, 11:45)
siulyciau bandyti emulsinio vasko ir ksantano derinuka.. va cia tai man tikras atradimas, nes kremas nera riebus pagal konsistencija, nepalieka blizgancio veido, susigeria gerai.. o sudeti gera sugalvojus tai ir drekins gerai ir kt. naudos bus smile.gif
pvz man vien su emulsiniu darant krema, nepatinka.. jauciu as vaska ant veido, nors visada stengiuosi deti kaip imanoma maziau, bet kad i krema butu panasus..
biciu vaskas veido kreme sakyciau gal labiau odai i sausuma tinka..
skystas emulsiklis isvis mano manymu nesusipratimas  biggrin.gif  is tikruju jo vieno nelabai panaudosi kremo gamyboje..


bandysiu... ačiū už patarimus... drinks_cheers.gif Sakykit, o dedant ksantano, emulsinio vaško kiekį reikia mažinti?


QUOTE(Daddygirl @ 2011 01 06, 14:16)

as irgi taip dariau. gavos.
kiek vandens % dejai?


apie 30%.
Atsakyti
QUOTE(flixe @ 2011 01 06, 13:48)
Norėjau pasiteirauti, ar kosmetikos gamybai tinka šis kokosų aliejus iš "Sveikų produktų" ?

tinka.. kodel turi netikti? na, nebent odai netinka kokosai..
SP geri aliejai..

QUOTE(Lucie @ 2011 01 06, 14:29)
Tikrai, vien su skystu emulsikliu kremas nesigaus, geriausiu atveju, pienelis, bet aš visada dedu papildomai ksantano, ir man tokie  kremai su skystu emulsikliu labai patinka. Aišku, tai labiausiai nuo odos tipo priklauso (mano oda sausoka žiemą), nes tame skystame emulsiklyje yra glicerino, migdolų aliejaus, riebiai odai gali būti per sunku. Pagal aprašymą, skystas emulsiklis labai tinka jautriai odai, o ir aliejų kaitint nereikia. Dar galima su juo gaminti dušo aliejų, skutimosi aliejų, tik dar neišbandžiau, kaip gaunasi.

kai turejau skysta emulsikli neturejau ksantano, tai neisbandziau to derinuko.. gal ju derinys ir neblogas.. kada nors pabandysiu..

QUOTE(rytorasa @ 2011 01 06, 14:47)
bandysiu... ačiū už patarimus...  drinks_cheers.gif  Sakykit, o dedant ksantano, emulsinio vaško kiekį reikia mažinti?

taip, naudojant ksantana, emulsinio vasko kieki mazinti reikia..
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti