Įkraunama...
Įkraunama...

Liverpulio mamytės

QUOTE(aleks23 @ 2012 01 19, 20:12)
na taip kai pas daraisi pasidarai taip kaip nori smile.gif mes ir kai grisim is lt remonta darysim o tai jau atsinbodo tas vaizdas tas pats smile.gif

vyras dirba liverpuli o as keliuose per upe i birkenheda, bet va jau savite nereik i darba nezinau kaip bus toliau

Tai smagus rupesciai laukia smile.gif

As mokausi Birkinheade, bet man tas miestukas nepatinka unsure.gif

QUOTE(Pause @ 2012 01 19, 20:24)
As tikiuosi susirast koki darbuka Pavyks man ten, as laisvai angliskai sneku, bet va liverpulio akcento nesuprantu visai biggrin.gif net nesupratau kad manes id prase biggrin.gif

Jei laisvai kalbi, tai kokios problemos, o jei dar ir koki diploma turi...As tai susikalbu kuo puikiausiai, vakar tevu vakaras mokykloj buvo, susikalbejau su mokytojais be problemu, taip, kad nebijok to akcento mirksiukas.gif

QUOTE(aleks23 @ 2012 01 20, 12:10)
yra kas sneka ir normaliai,iprasi ir viskas bus gerai 4u.gif

Taip kaip Lietuvoje zemaiciai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Red Poppy @ 2012 01 20, 16:20)

Jei laisvai kalbi, tai kokios problemos, o jei dar ir koki diploma turi...As tai susikalbu kuo puikiausiai, vakar tevu vakaras mokykloj buvo, susikalbejau su mokytojais be problemu, taip, kad nebijok to akcento  mirksiukas.gif

Taip kaip Lietuvoje zemaiciai  biggrin.gif


Tai persilausiu smile.gif Prisimenu kai Airijoj gyvenau ir darbe reikedavo skambinti i helpline kurie buvo Anglijoje, nu nieko nesuprasdavau ka sako biggrin.gif o dabar pati Anglijoj ir viskas aisku, nors i Airija nuvaziavus vel as ju nesuprantu doh.gif



Atsakyti
Man airiu akcentas suprantamesnis,per 3 metus nebuvo situacijos kad nesuprasciau ko. O uk jau menuo, o nesusikalbu normaliai. biggrin.gif man aplamai airija daug mielesne salis nei uk.
Atsakyti
QUOTE(Bumblebee11 @ 2012 01 21, 14:21)
Man airiu akcentas suprantamesnis,per 3 metus nebuvo situacijos kad nesuprasciau ko. O uk jau menuo, o nesusikalbu normaliai. biggrin.gif man aplamai airija daug mielesne salis nei uk.


Kaip visiems skirtingai smile.gif as is Airijos anksciau laiko net pabegau, man visai nepatiko... Speju cia daugiau ne nuo salies priklauso, o nuo tave supancios artimos aplinkos. Mano nelabai kokia buvo, matyt todel ir visa Airija nepatiko biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

Galvojam keliauti į Tenerifę ir grįžtant gaunasi naktis Liverpulį. Gal žinote ir galite patarti ar galima miegoti oro uoste,nnes atskrenda 23 val, o išskrenda 7 val ryte. Ar gal šalia oro uosto yra koks viešbutukas, nes visai nepažįstamam mieste naktį nei kur dėtis ir nejauku visai. Būčiau dėkinga už bet kokią info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikune @ 2012 01 25, 22:55)
Sveikos,

Galvojam keliauti į Tenerifę ir grįžtant gaunasi naktis Liverpulį. Gal žinote ir galite patarti ar galima miegoti oro uoste,nnes atskrenda 23 val, o išskrenda 7 val ryte. Ar gal šalia oro uosto yra koks viešbutukas, nes visai nepažįstamam mieste naktį nei kur dėtis ir nejauku visai. Būčiau dėkinga už bet kokią info  4u.gif

Labuka 4u.gif prie oro uosto yra viesbutis is kart isejus i lauka is oro uosto bet kainu nezinau smile.gif
Atsakyti
Labai aciu, bus ramiau skristi, o kainos tai jau kokios bus tokios, nera is ko rinktis
Atsakyti
Mielos LIVERULIO mamytės,
skrendu kovo mėnesį į Liverpulį, šiaip, nes buvo pigūs bilietai, tai dabar reikia pagalbos, gal kas žino, ar gali pasiūlyti kur savaitgaliui apsistoti 4 suaugusiems ir 2 vaikučiams, gal kokių vietų parekomenduotumėte aplink, suprantu kad čia off topic, bet Liverpulis nėra labai populiarus ir kelionių tema tuštoka blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(B.Jones @ 2012 02 08, 10:42)
Mielos LIVERULIO mamytės,
skrendu kovo mėnesį į Liverpulį, šiaip, nes buvo pigūs bilietai, tai dabar reikia pagalbos, gal kas žino, ar gali pasiūlyti kur savaitgaliui apsistoti 4 suaugusiems ir 2 vaikučiams, gal kokių vietų parekomenduotumėte aplink, suprantu kad čia off topic, bet Liverpulis nėra labai populiarus ir kelionių tema tuštoka  blush2.gif

Labas,

gal Liverpulis nėra populiarius tarp lietuvių turistų, bet pakankamai tarp kitų tautų atstovų, nes čia tikrai yra ką pamatyti ir vis dažniau į šitą miestą užsuka kruiziniai laivai. Viešbučio negaliu parekomenduoti, nes čia gyvenu ir neteko naudotis viešbučio paslaugomis smile.gif Aišku patogiausia miesto centre, tada visos miesto įžymybės po ranka smile.gif Tačiau ir miesto transportas nėra brangus, taip pat ir taxi paslaugos. smile.gif Viešbučius Liverpulyje pažiūrėk ČIA

Gerų įspūdžių smile.gif
Atsakyti
Merginos, žinau ,kad labai ne į temą, bet gal kas turėtų išnuomoti vežimėlį sportinį savaitgaliui
Atsakyti
QUOTE(Nikune @ 2012 01 25, 20:55)
Sveikos,

Galvojam keliauti į Tenerifę ir grįžtant gaunasi naktis Liverpulį. Gal žinote ir galite patarti ar galima miegoti oro uoste,nnes atskrenda 23 val, o išskrenda 7 val ryte. Ar gal šalia oro uosto yra koks viešbutukas, nes visai nepažįstamam mieste naktį nei kur dėtis ir nejauku visai. Būčiau dėkinga už bet kokią info  4u.gif

sveika dar yra labai arti kitas viezbutis manau jis pigesnis nes galima ir uz 29svarus pernakvoti pasiziurek cia http://www.premierin...?DCMP=KNC_D_BND ivesk Liverpool John Lennon Airport ir data kada tau reikia,galima uzsisakyti ish anksto.nuo oro uosto randasi kazkur 2min kelio su taxi smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif esu pas jus naujioke,tikiuosi kad priimsit i savo gretas,man 18 turbut busiu jauniausia pas jus blush2.gif esu 30 savaiciu nescia,gyvename su darugu liverpulyje blush2.gif Gal atsirastu kokiu mamyciu is liverpulio ir ne tik norinciu pabendrauti? mirksiukas.gif O gal net ir susitikti cool.gif
Atsakyti