Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT saga,

Apklausa: Artėja Kalėdos, visi sukame galvas, kokiomis dovanomis pradžiuginti artimuosius. Žinoma, kad pati dovanų norėtum gauti... mylimą aktorių (-ę)! O ką jam (jai) dovanotum tu? (41 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
lape, viskas normaliai biggrin.gif
aš pati neapsižiūrėjau. dairiaus dairiaus paveiksliukų, ogi žiū, tema pasibaigusi.

daiva, gundančios lūpos.

KAS NIEKO NEDOVANOJA SAVO NUMYLĖTINIUI? lotuliukas.gif
Atsakyti
Nauji nauji namučiai biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif labai gražu 4u.gif
Atsakyti
O Daiva 4u.gif
blem apklausa tai sudetinga biggrin.gif Pirma pagalvojau save su lemputem dovanot biggrin.gif bet taiiiii...... aij... nekazka... biggrin.gif Butu taip: turas po gimtaji miesta, poto nusiprausiam graziai apsirengiam ir einam vakarienes dviese ir pabaigai as su lemputem cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 12 11, 00:06)
KAS NIEKO NEDOVANOJA SAVO NUMYLĖTINIUI?  lotuliukas.gif


Ne aš lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 12 10, 23:02)
jo, skanūs žaisliukai. jie su twilight tekstu biggrin.gif

kas čia knygą sukarpė blink.gif

šiaip SUPER idėja žaisliukams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nika89 @ 2010 12 11, 00:07)
O Daiva  4u.gif
blem apklausa tai sudetinga biggrin.gif Pirma pagalvojau save su lemputem dovanot biggrin.gif bet taiiiii...... aij... nekazka... biggrin.gif Butu taip: turas po gimtaji miesta, poto nusiprausiam graziai apsirengiam ir einam vakarienes dviese ir pabaigai as su lemputem cool.gif



gerai išmastei thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ir as prie jusu tuso jungiuosi! Tuoj sampaniuka prasidarysiu ir SVESIM! drinks_cheers.gif
As tai dovanoju, bet gal irgi nesakysiu ka... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2010 12 11, 00:08)
kas čia knygą sukarpė  blink.gif

šiaip SUPER idėja žaisliukams  4u.gif



Kad ten ne knyga, o antprintinti lapai bigsmile.gif jaučiu taip biggrin.gif
Atsakyti
Daiva, o Tu sąžinės turi???

Pasirodo, ir išeina rūkyt, butelių atsidarinėt.. O naujienos, naujienos kur???? g.gif
Atsakyti
Mano vyrukas dar Tadą migdo, tai aš dar blaivi ax.gif
Daiva, tai kaip su tom naujienom? 4u.gif
Papildyta:
Bet tai vaikyti kiek prisijungusių bigsmile.gif KOKS VAKARĖLIS sokiai.gif
Atsakyti
zane, grazi palata 4u.gif zaisliukai liuksiniai bigsmile.gif

apklausa provokuojanti tokia sakyciau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif dar neapsisprendziau ka dovanot.. plius dar nelabai nusprandziau kas numyletinis mano.. siaip tai man ex Viktorija veza labai, bet jai saves su lemputem nedovanosiu biggrin.gif
Atsakyti
muzikos reikia --- miley

Vnz... issiduosiu. Tik be jokiu patyciu ir badymu pirstais... Nesenai ziurejau HIGH SCHOOL MUSICAL visas dalis (aisku Zaca Efrona isimylejau), bet patiko filmas. Hana Montana per tv3 kasdien paziuriu. Ir filmus abu maciau blush2.gif blush2.gif Cia del to kad pas mane uzsilikusios vaikystes sindromas... Na tas uzstrigimas... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti