Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT saga,

Apklausa: Artėja Kalėdos, visi sukame galvas, kokiomis dovanomis pradžiuginti artimuosius. Žinoma, kad pati dovanų norėtum gauti... mylimą aktorių (-ę)! O ką jam (jai) dovanotum tu? (41 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Nauji namučiai labai jaukūs thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ačiū, Žane 4u.gif

Nuotraukos irgi be galo gražios wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif

Dar nesumąsčiau už ką balsuot... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pliukšt @ 2010 12 10, 23:08)
gerai išmastei  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

aha aš ir taip pagalvojau.

o pati rinkausi turą. maniau - iškart su lemputėm neapžavėsiu. o turo metu nu žinot, jau sutemus, sningant, mes vaikštom, aš pasakoju, rodau... jis susižavi mano nuoširdumu, protu, žaviom klapsinčiom blakstienom ant kurių gražiai nusileidžia snaigės... va čia ir pajamčiau biggrin.gif
Atsakyti
***** rimtai tusas. Dar planavau Poteri pasiziureti sesta, bet ziu, kad jau nebespesiu... Ryt isvarom i Kauna tai pachmelinsites be manes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pliukšt @ 2010 12 11, 00:10)
Kad ten ne knyga, o antprintinti lapai  bigsmile.gif  jaučiu taip  biggrin.gif

Nu tikiuosi... nes knygu butu gaila... doh.gif
Atsakyti
party party party friends.gif yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif assa.gif



brunette.gif man jis toks fainas lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
kuom gyvos? bigsmile.gif
vel nauja tema... ot greitos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 12 10, 23:13)
žaviom klapsinčiom blakstienom ant kurių gražiai nusileidžia snaigės... va čia ir pajamčiau biggrin.gif

Lauke? Ant sniego? Vidury baltos ziemos? Big mama, crazy mama... Uch... Istirptu sniegas po Jum thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(style @ 2010 12 11, 00:13)
muzikos reikia --- miley

Vnz... issiduosiu. Tik be jokiu patyciu ir badymu pirstais... Nesenai ziurejau HIGH SCHOOL MUSICAL visas dalis (aisku Zaca Efrona isimylejau), bet patiko filmas. Hana Montana per tv3 kasdien paziuriu. Ir filmus abu maciau  blush2.gif  blush2.gif  Cia del to kad pas mane uzsilikusios vaikystes sindromas... Na tas uzstrigimas...  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Muzikos jau truko, aciu! O ka yra 2 Hana Montana filmai? As maciusi tik viena ir man laaaaaabai patiko... blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(petrike @ 2010 12 11, 00:15)
Nu tikiuosi... nes knygu butu gaila... doh.gif



nebent labai sena ir neįdomi/nereikalinga ar mokyklos palikimas lotuliukas.gif
Atsakyti
Bet tai ***** rimtai tuuuusas biggrin.gif Egliosha, zmona, kur tu???????? blink.gif blink.gif biggrin.gif Beyonce taigi junk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(style @ 2010 12 11, 00:13)
muzikos reikia --- miley

Vnz... issiduosiu. Tik be jokiu patyciu ir badymu pirstais... Nesenai ziurejau HIGH SCHOOL MUSICAL visas dalis (aisku Zaca Efrona isimylejau), bet patiko filmas. Hana Montana per tv3 kasdien paziuriu. Ir filmus abu maciau  blush2.gif  blush2.gif  Cia del to kad pas mane uzsilikusios vaikystes sindromas... Na tas uzstrigimas...  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Kadaise rodė tokį filmą-serialą (savaitgaliais) "Mažyliai"..Žiūrėdavau..Bet jie sumąstė kažkodėl pradėt rodyt anksti ryte, gal devintą doh.gif Aš tokiu laiku miegodavau..Taip ir nebaigiau žiūrėt...O visai man gaila iki šiol, kad jo nekartoja unsure.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(style @ 2010 12 10, 23:16)
Lauke? Ant sniego? Vidury baltos ziemos? Big mama, crazy mama... Uch... Istirptu sniegas po Jum  thumbup.gif  bigsmile.gif

Jo, sitoj vietoj dar Dzeikobas pagelbetu biggrin.gif
Atsakyti