Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT saga,

Apklausa: Artėja Kalėdos, visi sukame galvas, kokiomis dovanomis pradžiuginti artimuosius. Žinoma, kad pati dovanų norėtum gauti... mylimą aktorių (-ę)! O ką jam (jai) dovanotum tu? (41 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
dėl temos - kas lieka, tas tegu sukuria. arba copy/paste arba naują, kaip ką įkvėpimas pagaus. nekurkite be 49, nes šnekasi lėtai, tai nerūstinkim moderatorės.

QUOTE(Miško uoga @ 2010 12 16, 16:51)
Antras vaikas yra stipriakas..

pas mane antra silpnesnė. bet nei vienos lovoje palikt negalėjau o tada , kai imdavo verstis., t.y. 4 mėn. o dabar rašydama kad juda turėja omeny kad išsivartalioja ir iššliaužia už dekio ribų ir toli... pvz iki eglutės ar teliko. na,kur negalima... ir reikia akių nenuleist...

QUOTE(Daiva41 @ 2010 12 16, 16:54)
As tai neturiu ka jungt...mes su Nika neturim...pas mumi elektros ner lotuliukas.gif

prajuokinai lotuliukas.gif

a nu va, egliosha pasielektrins biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žanė: 16 gruodžio 2010 - 17:50
Vilnius meetinasi..Misko uoga budi biggrin.gif Arti atejo temos pabaigt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arti: 16 gruodžio 2010 - 18:19
kurkit temą lotuliukas.gif
Atsakyti
AŠ NEVĖLUOSIU thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 12 16, 18:19)
Vilnius meetinasi..Misko uoga budi biggrin.gif Arti atejo temos pabaigt lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif pas Miško uogą dažnai puslapis atidarytas ..budi lotuliukas.gif lotuliukas.gif Laukia kokios įdomios užsiveisusios temos.. Tik jau vyras mano grįžo, eisim blynų kept. Nebuvo pieno, tai sumaišiau su Viliaus mišinuku lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nusipirkom košėm ir reik jau baigt naudot, o dar tik kelis kart po samtuką nugriebę.. negi išmesi lotuliukas.gif lotuliukas.gif Čirviniams tiks bigsmile.gif (tikiuosi lotuliukas.gif )

QUOTE(Laputaitytė @ 2010 12 16, 18:19)
AŠ NEVĖLUOSIU thumbup.gif

taip ir įsivaizduoju bestykčiojančią Lapę iš laimės lotuliukas.gif Šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žanė @ 2010 12 16, 18:19)
kurkit temą  lotuliukas.gif

Zane, as sampaniuka nuo vakar likusi siurbcioju..gali gautis prisvaigus tema..su burbuliukais lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Miško uoga @ 2010 12 16, 18:23)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif pas Miško uogą dažnai puslapis atidarytas ..budi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Laukia kokios įdomios užsiveisusios temos.. Tik jau vyras mano grįžo, eisim blynų kept. Nebuvo pieno, tai sumaišiau su Viliaus mišinuku  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Nusipirkom košėm ir reik jau baigt naudot, o dar tik kelis kart po samtuką nugriebę.. negi išmesi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Čirviniams tiks  bigsmile.gif (tikiuosi  lotuliukas.gif )
taip ir įsivaizduoju bestykčiojančią Lapę iš laimės  lotuliukas.gif Šaunuolė  4u.gif

Zinok tu visai neoriginali..as irgi kazkada kazkam misineli naudojau lotuliukas.gif berods kosei uzbalint biggrin.gif ale skonis vistiek toks kitoks gaunasi..idomu idomu kaip ten tie tavo blynai gausis biggrin.gif
Atsakyti
Egliosha kurs mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2010 12 16, 18:29)
Egliosha kurs  mirksiukas.gif

tik reik iki 49 dfavaryt, kad moderatore lazdu neduotu biggrin.gif

jezau, kaip man nusibodo tie diplominiai... viena baigiu baigiu, kitas laukia greit reiks jau daryt, visa savaitgali busiu uzsikasus... bet uztat pirmadieni davolna busiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 12 16, 18:29)
Zinok tu visai neoriginali..as irgi kazkada kazkam misineli  naudojau lotuliukas.gif berods kosei uzbalint biggrin.gif ale skonis vistiek toks kitoks gaunasi..idomu idomu kaip ten tie tavo blynai gausis biggrin.gif

jojo.. ir toks keistokas skonis.. uogienės daugiau imsim lotuliukas.gif
Mano Tadas po to, kai mečiau maitint (virš metų buvo) jau metus kaip JOKIO JOKIO pieno negeria. Nė už ką. Ir nieko baltinto. Keista, kaip jam blynai tinka, nors puikiai žino, kad pieną pilu lotuliukas.gif Jis mano šef povaras.. Daug receptų žino, ką kur reikia dėt bigsmile.gif Miltų rūšiuotojas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2010 12 16, 18:32)
jojo.. ir toks keistokas skonis.. uogienės daugiau imsim  lotuliukas.gif
Mano Tadas po to, kai mečiau maitint (virš metų buvo) jau metus kaip JOKIO JOKIO pieno negeria. Nė už ką. Ir nieko baltinto. Keista, kaip jam blynai tinka, nors puikiai žino, kad pieną pilu  lotuliukas.gif Jis mano šef povaras.. Daug receptų žino, ką kur reikia dėt  bigsmile.gif Miltų rūšiuotojas  rolleyes.gif

Ane biggrin.gif maniskis irgi kulinaras..megsta ziuret kaip valgyt gaminu ax.gif juokaujam, kad kulinaras bus biggrin.gif Savo patiekalus daro ir liepia valgyt..pvz. nevirti makaronai su miltais ir kecupu ant virsaus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2010 12 16, 18:31)


jezau, kaip man nusibodo tie diplominiai... viena baigiu baigiu, kitas laukia greit reiks jau daryt, visa savaitgali busiu uzsikasus... bet uztat pirmadieni davolna busiu biggrin.gif


ei, braskes, nekalbekit taip - o tai man noras praeis.. as kaip tik stoju i mokykla mokytis biggrin.gif
Atsakyti
as dar namie.. veidas jau nupiestas.. bet isnamu isvaziuosiu neanksciau kaip 18:20.. nenoriu but pirma biggrin.gif
Atsakyti