Įkraunama...
Įkraunama...

TWILIGHT saga,

Apklausa: Artėja Kalėdos, visi sukame galvas, kokiomis dovanomis pradžiuginti artimuosius. Žinoma, kad pati dovanų norėtum gauti... mylimą aktorių (-ę)! O ką jam (jai) dovanotum tu? (41 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(antajo @ 2010 12 16, 18:45)
ei, braskes, nekalbekit taip - o tai man noras praeis.. as kaip tik stoju i mokykla mokytis  biggrin.gif

tai stok, stok, tau dar keli metai iki diplomonio, o as kai ju esu virs 5 parasius tai verkiu is ipratimo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arti @ 2010 12 16, 18:36)
Ane biggrin.gif maniskis irgi kulinaras..megsta ziuret kaip valgyt gaminu ax.gif juokaujam, kad kulinaras bus biggrin.gif Savo patiekalus daro ir liepia valgyt..pvz. nevirti makaronai su miltais ir kecupu ant virsaus  lotuliukas.gif

ane drinks_cheers.gif mano pasiima bliūdą, "pila" ten pieną, miltus, prieskonius.. a le "gamina". Dabar "Gustavo receptus" prieš miegą prašo skaityt bigsmile.gif
Bet jis pas mus ir technikas.. Tik paduok atsuktuvą lotuliukas.gif Tuoj sienoje skylių rasi lotuliukas.gif
Šiaip žiauriai protingas tas mano vaikas ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2010 12 16, 18:50)
tai stok, stok, tau dar keli metai iki diplomonio, o as kai ju esu virs 5 parasius tai verkiu is ipratimo lotuliukas.gif


ai nea, man ten ne tiek daug mokytis biggrin.gif
bet kai paskaitau kaip visi vargsta tai praeina noras biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
nauja tema cia biggrin.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif Aš tik po darbų, o visos jau išsilakstė kas kur doh.gif Pavydžiu, kas meetinasi bigsmile.gif Lauksim daug daug komentarų ir nuotraukų, ir dovanų nuotraukų biggrin.gif
QUOTE(Daiva41 @ 2010 12 16, 05:29)
Water for Elephants Movie Trailer

http://www.youtube.c...h?v=CiNVZLwHbLc
Pasiziurejau ir gal del muzikos, gal del Roberto, o gal todel, kad cirkas visada primena vaikyste, sirdi taip suspaude... Laukiu filmo biggrin.gif

Traileris toks užkabinantis, dar labiau laukiu filmo biggrin.gif

QUOTE(Daiva41 @ 2010 12 16, 08:01)
Kaip ten mums visoms su rusu kalba? g.gif
Labai patiko straipsnelis...pastoviai skaitau jos bloga ir todel noriu pasidalinti su jumis...
Anglisko varianto neturiu, tai keliu rusiskai
Блог Роуз: 13 декабря, 2010г. Роб и Кристен – Музыка продолжается


Su rusų man gerai thumbup.gif Oi, kaip gerai!!! Ačiū, Daiva, taip įdomu buvo skaityti 4u.gif
QUOTE(Arti @ 2010 12 16, 19:19)
Vilnius meetinasi..Misko uoga budi biggrin.gif Arti atejo temos pabaigt lotuliukas.gif


Arti, labas, gerai , kad nepamiršti mūsų, bet galėtum ir dažniau lankytis rolleyes.gif
QUOTE(egliosha @ 2010 12 16, 20:41)

Egliosha, tema thumbup.gif Apklausa labai patiko ir jau žinau kaip atsakysiu... tongue.gif
Atsakyti
yra yra cia gyvu dar ir be Vilniaus biggrin.gif
o apklausoj neapsisprendziu uz ka balsuot mastau.gif lotuliukas.gif is vienos puses karstas vyras niekada nemaiso, is kitos labai jau tas kaljanas vilioja, bet kad as nerukau... nezinau ka daryt biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 16 gruodžio 2010 - 20:11
Egliosha tema super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2010 12 16, 19:41)


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif zvegiu tiesiog!!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif
as uz paskutini lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(antajo @ 2010 12 16, 20:18)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  zvegiu tiesiog!!!  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
as uz paskutini  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nail.gif as pamalonintauser posted image

ale a matot apklausa sia?! net penkios pizorijos pasikelusios pas mumis yra lotuliukas.gif ale prisipazinau tik as kad savo Taylorui nieko nedovanociau laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 16 gruodžio 2010 - 20:21
Mano čirviniai blynai su kūdikišku mišinuku išėjo tiesiog nuostabūs bigsmile.gif

Egliosha, tema liuks wink.gif bet nežinau, už ką balsuot reiks g.gif
Atsakyti
QUOTE(Miško uoga @ 2010 12 16, 20:25)
Mano čirviniai blynai su kūdikišku mišinuku išėjo tiesiog nuostabūs  bigsmile.gif

Egliosha, tema liuks wink.gif bet nežinau, už ką balsuot reiks  g.gif

o blyn, tai pieno daugiau nepirksit? lotuliukas.gif
desizens desizens... palauk, gal ko nors uzsimanysi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2010 12 16, 20:27)
o blyn, tai pieno daugiau nepirksit?  lotuliukas.gif
desizens desizens... palauk, gal ko nors uzsimanysi biggrin.gif

oi pirksim pirksim. čia buvo iš bėdos biggrin.gif mūsų šeimoje pienas laaaabai einamas. Perkam tik bambaliais po du litrus ax.gif kartais po 2 bambalius imam rolleyes.gif mes pieniniai kažkaip smile.gif
Atsakyti