Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu į Kanadą

Sveiki. Gal yra zinanciu kiek kainuoja ZP paslaugos tvarkantis visus dokumentus del imigracijos?
Atsakyti
QUOTE(_trylikta_ @ 2011 06 22, 15:12)
Sveiki. Gal yra zinanciu kiek kainuoja ZP paslaugos tvarkantis visus dokumentus del imigracijos?


Apie 3500CAD-4500CAD
Atsakyti
sveiki 4u.gif
Pries pora savaiciu susipazinau su vaikinu is Kanados ir nuo to laiko uzsimaniau i Kanada blush2.gif negali spresti pagal viena zmogu bet man pasirode silta salis ir zmones bigsmile.gif ir anksciau masciau apie studijas uzsienyje bet nusprendziau kad noriu i kanada bigsmile.gif
esu dviliktoke liko paskutiniai metai domina kaip vyksta stojimai apskritai gyvenimas kanadoje smile.gif "labiausiai domina halifax (miestas) smile.gif
Atsakyti
Kalbant apie Kanada noreciau pasidalinti ir savo istorija, smile.gif
Tokia salis kaip Kanada mane patrauke, dar 2007 metais, kai susipazinau su kanadieciu. Tuo metu buvau 10 klasej. Per 4 bendravimo metus labai susibendravom, net manau patinkam viens kitam, smile.gif Jis tavo geriausiu mano draugu. Ne viena karta svajojome apie tai kaip noretume susitikti, taciau kol kas neturime tam galimybes, o tiksliau pinigu ir pan. Kasdien noras isvykti i Kanada vis auga, taciau kartu kyla ir abejones, ar nesigailesiu? ar pritapsiu? ar pasistatysiu gyvenima apie koki svajoju?
Net jeigu viena diena ir nuspresciau palikti Lietuva, nezinociau nuo ko pradeti, kokius dokumentus pildyti, ar reiktu vizos, kiek tai visa kainuotu ir panasiai.
Tiesiog pasiskaicius sia tema pajutau kazkoki ikvepima pradeti kazka daryti del savo svajones - Kanados! Zinau, kad pradzioj lengva niekada nebuna, taciau tikiuosi viskas pavyks, smile.gif
Atsakyti
QUOTE(green-air @ 2011 10 09, 12:06)
Kalbant apie Kanada noreciau pasidalinti ir savo istorija, smile.gif
Tokia salis kaip Kanada mane patrauke, dar 2007 metais, kai susipazinau su kanadieciu. Tuo metu buvau 10 klasej. Per 4 bendravimo metus labai susibendravom, net manau patinkam viens kitam, smile.gif Jis tavo geriausiu mano draugu. Ne viena karta svajojome apie tai kaip noretume susitikti, taciau kol kas neturime tam galimybes, o tiksliau pinigu ir pan. Kasdien noras isvykti i Kanada vis auga, taciau kartu kyla ir abejones, ar nesigailesiu? ar pritapsiu? ar pasistatysiu gyvenima apie koki svajoju?
Net jeigu viena diena ir nuspresciau palikti Lietuva, nezinociau nuo ko pradeti, kokius dokumentus pildyti, ar reiktu vizos, kiek tai visa kainuotu ir panasiai.
Tiesiog pasiskaicius sia tema pajutau kazkoki ikvepima pradeti kazka daryti del savo svajones - Kanados! Zinau, kad pradzioj lengva niekada nebuna, taciau tikiuosi viskas pavyks, smile.gif

istorija priemena manaja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(green-air @ 2011 10 09, 12:06)
Kalbant apie Kanada noreciau pasidalinti ir savo istorija, smile.gif
Tokia salis kaip Kanada mane patrauke, dar 2007 metais, kai susipazinau su kanadieciu. Tuo metu buvau 10 klasej. Per 4 bendravimo metus labai susibendravom, net manau patinkam viens kitam, smile.gif Jis tavo geriausiu mano draugu. Ne viena karta svajojome apie tai kaip noretume susitikti, taciau kol kas neturime tam galimybes, o tiksliau pinigu ir pan. Kasdien noras isvykti i Kanada vis auga, taciau kartu kyla ir abejones, ar nesigailesiu? ar pritapsiu? ar pasistatysiu gyvenima apie koki svajoju?
Net jeigu viena diena ir nuspresciau palikti Lietuva, nezinociau nuo ko pradeti, kokius dokumentus pildyti, ar reiktu vizos, kiek tai visa kainuotu ir panasiai.
Tiesiog pasiskaicius sia tema pajutau kazkoki ikvepima pradeti kazka daryti del savo svajones - Kanados! Zinau, kad pradzioj lengva niekada nebuna, taciau tikiuosi viskas pavyks, smile.gif



ir ka jau padarei tuo klausimu? smile.gif) tik tema perskaitei ar popierius suitvarkei ir bilieta turi? smile.gif
Atsakyti
Sveiki, bandau pildyti dokumentus vykti i Kanada pagal Working Holiday programa. Norejau stoti, taciau tokiu pinigu mokslams neturiu, bet kokiu atveju, siusiu dokumentus visus ir i universiteta, nes gavau atsakyma , kaip kandidate teigiama. Taciau, mano vaikinas Kanadoje puse metu kaip Reffuge , taciau, mes norime planuoti vaikeli ten, per siuos metus, jeigu bus pakankamai lesu. Gal kas nors susidurete su sia situacija? Ar galima rizikuoti su vaiku, jeigu as vykstu pagal sia programa? Buciau dekinga uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ronelitaa @ 2012 04 20, 19:57)
Sveiki, bandau pildyti dokumentus vykti i Kanada pagal Working Holiday programa. Norejau stoti, taciau tokiu pinigu mokslams neturiu, bet kokiu atveju, siusiu dokumentus visus ir i universiteta, nes gavau atsakyma , kaip kandidate teigiama. Taciau, mano vaikinas Kanadoje puse metu kaip Reffuge , taciau, mes norime planuoti vaikeli ten, per siuos metus, jeigu bus pakankamai lesu. Gal kas nors susidurete su sia situacija? Ar galima rizikuoti su vaiku, jeigu as vykstu pagal sia programa? Buciau dekinga uz atsakyma smile.gif


Na, su vaiku rizikuoti visuomet galima smile.gif bet tu cia ambicingai planuoji - dirbt, mokytis, seima kurt... Jei tu pinigu mokslams neturesi, tai is ko tu mokysies? Busi international student, kuriems mokslas kainuoja dvigubai nei vietiniams. Jei busi studente, dirbti negalesi - turesi arba darbo viza arba studentiska viza. Paskaiciuok ir ka pasigimdzius darysi - cia childcare labai brangus ir nezinau ar kaip studente tu galesi prasyti subsidies. Bent jau ALbertos provincijoj, subsidies gali gauti tik permanent resident ir citizens...

Atsakyti
Sveiki, noriu paklausti, jei isvaziuoji metams, pagal "greitaji" varianta, kokie sansai paskui pasikeisti viza i ilgalaike? Ir gal kas bandet vaziuot kuriant savo versla? Mes noretume issipirkti francize kokiai smulkiai kavinukei. Ir pvz jei as isvaziuoju metams gavus viza ar ja gauna mano vyras? Ar vaikas galetu tuo metu mokytis? Aciu.
Atsakyti
Sveiki! As kaip tik tame sunkiajame dokumentu procese dabar... Jau beveik metai gyvenu Kanadoje Montrealyje ir vis prasitesineju viza visiem dokumentam susitvarkyti. Gal cia yra kitu bendraminciu gyvenanciu Montrealyje? ax.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Girdėjau, kad Kanadoje gera gyventi. Puiki kultūra, tolerancija, klimatas geras smile.gif Kalbu apie Vankuverį. 2013 metais, jei neklytu, Vankuveris, buvo išrinktas antru geriausiu miestu gyventi pasaulyje, po Sidnėjaus. smile.gif mmmm. smile.gif
Atsakyti
Sveikos, nelabai aktyvi tema, nedaug Kanadoj lietuvaiciu? smile.gif

Jau kuris laikas galvoju apie Kanada, bent porai metu, keliauti su work and travel viza. Padirbeti (labiau pragyvenimui o ne didziuliu turtu kaupimui), pakeliauti po sali smile.gif truputi prisibijau, nieko nepazystu, nieko nezinau, bet sirdis traukia ir tiek, net neabejoju kad issiversciau ir issisukciau, ir i Airija atvaziavau nieko nezinodama ir nepazinodama, bet radau ir darba greitai ir karjeros laiptais greit kilau, bet tiesiog jauciu poreiki kazka keisti gyvenime, esu jauna, viena, niekas nelaiko cia, bet is kitos puses ir nelabai laukia ten smile.gif

Tiesiog ieskau bendraminciu, gal yra kokia dar viena besiblaskanti siela, svajojanti apie Kanada? smile.gif
Atsakyti