Įkraunama...
Įkraunama...

MRU tęsiam mokslus magistrantūroje

thumbup.gif
Papildyta:
Sveikos busimos MRU VIEŠOJO SEKTORIAUS EKONOMIKOS magistrantės!!!
Atidariau šią temą, nes kitos yra bendros ir labai sunku surasti kas tau tinka.

Bendraukime iš anksto būsimos grupiokės ar grupiokai.
Gal kas turi pažįstamų kas jau šią specialybę studijuoja ar jau yra pabaigę.Manau, kad nebus gaila permesti kažkokios medžiagos ar pakomentuoti apie dėstytojus ir pan...

Gal atsiras grupiokiu iš Utenos, susikoperuotume per sesijas:)

Rašykit visos ir visi kam įdomu ir aktualu.
Atsakyti
Na negi taip ir nera nei vienos kuri istojo i sia specialybe.Arba kuri jau mokinasi arbaige.
Pasidalinkite patirtimi!!!
Atsakyti
jau yra sukurta tema http://www.supermama...?...8514&st=300 )
Atsakyti
QUOTE(krishana @ 2009 07 11, 00:12)


Cia kur parasete sia nuoroda sukurta bendra magistro MRU tema.Mano tema butent askirai specialybei, nes bendroje temoje rasoma apie visas specializacijas ir sunku sau tinkama surasti
Atsakyti
QUOTE(auksikas @ 2009 07 10, 17:45)
thumbup.gif
Papildyta:
Sveikos busimos MRU VIEŠOJO SEKTORIAUS EKONOMIKOS magistrantės!!!
Atidariau šią temą, nes kitos yra bendros ir labai sunku surasti kas tau tinka.

Bendraukime iš anksto būsimos grupiokės ar grupiokai.
Gal kas turi pažįstamų kas jau šią specialybę studijuoja ar jau yra pabaigę.Manau, kad nebus gaila permesti kažkokios medžiagos ar pakomentuoti apie dėstytojus ir pan...

Gal atsiras grupiokiu iš Utenos, susikoperuotume per sesijas:)

Rašykit visos ir visi kam įdomu ir aktualu.


sveikute, malonu susipazinti su pirmaja grupioke smile.gif as taip pat istojau i viesojo sektoriaus ekonomika...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linutja: 12 liepos 2009 - 21:45
QUOTE(linutja @ 2009 07 12, 22:41)
sveikute, malonu susipazinti su pirmaja grupioke smile.gif  as taip pat istojau i viesojo sektoriaus ekonomika...

Laba,

na va jau po truputi smagiau darosi.Vis viena kita grupioke rast galima.Bus linksmiau.Is kokio miesto pati esi?ar neturi pazistamu kas studijuotu si dalyka, reikia rupintis medziaga is anksto:))Gal rasyk man el. p.- a.kuzmiene@gmail.com, kad cia beletristikos nerasytume:)
Atsakyti
negi musu tik dvi lankosi mamu forume.Prisijunkite ir daugiau:))
Atsakyti
su kokiais balais istojote?
Atsakyti
sveikos mirksiukas.gif aš irgi į tą stojau ax.gif balas mano buvo 15,18- dieniniam nemokamam per mažas unsure.gif doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

aš įstojau, bet kolkas dar ne į magistrantūrą, tik papildomas studijas po kolegijos, tikiuosi, kad mokinsiuos ir magistratūroje, todėl seksiu jūsų temelę ax.gif
Sekmės visoms drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(krishana @ 2009 07 21, 21:04)
su kokiais balais istojote?

Pas mane buvo 13,02
Atsakyti
Sveikos ! Rašiau bendroje temoje, bet žiūriu, kad ši man artimesnė. Šiemet, kartu su jumis įstojau į papildomąsias studijas. Bendrausim 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tokata: 31 liepos 2009 - 08:13