Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis apatinis trikotažas

QUOTE(Mellynake @ 2012 06 05, 10:31)
paziurekit kokia dabar vasara, bus salta  biggrin.gif nebus vasaros biggrin.gif
as mastau apie silikonine, bet kuo daugiau skaitau tuo maziau noro..  biggrin.gif


as tai nusipirkau kojines, bet teks atidet, nes labai man jau jos nesmagios... vien namuose kol pasimatavau, jau buvo nefaina... todel intensyviai ieskau baltu pedkelniu su rastu, fainiai butu, jeigu butu su zaliais akcentais, bet cia tikriausiai mano neigyvendinamas noras... jau vien tai, kad nereandu paprastu pedkelniu su rastu (vienas standartinis visur yra, bet man nepatinka), tai su zaliom detalem bijau net klaust... tikriausiai jau visos pedkelniu parduotuves mane zino, nes vis profilaktiskai uzeinu paklaust smile.gif ir bus nieksybes desnis, kai po vestuviu ju bus visur pilna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 02 02, 11:50)
dar pavyzdys atvira nugara user posted image
As tai noreciau prisegamu kojiniu, tik del to kad niekad neturejau ir man seksualu. bet dar nezinau ar priklijuojamas ar prisegamas pirksiu. Labai jau brangus tie dirzeliai, nors toks niekalas



Labas o gal kuri zinote kur toki galima butu nusipirkti (uzsisakyti) aciu 4u.gif
Atsakyti
Mano suknele vos vos zemiau keliu. Galvoju ka pirkti ar pedkelnes, ar priklijuojamas kojines. Noreciau kojines, nes gali buti karsta. Tik ar jos man nenusmuks kai eisiu prie altoriaus?
Kas turit patirties su priklijuojamom kojinemis, patarkite. Kokio gamintojo geriau pirkti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(L'automne @ 2012 07 06, 08:43)
Mano suknele vos vos zemiau keliu. Galvoju ka pirkti ar pedkelnes, ar priklijuojamas kojines. Noreciau kojines, nes gali buti karsta. Tik ar jos man nenusmuks kai eisiu prie altoriaus?
Kas turit patirties su priklijuojamom kojinemis, patarkite. Kokio gamintojo geriau pirkti... g.gif

Gamintojo nepatarsiu,bet geros kokybes kojines su silikonine juostele ,bent jau man , niekada nebuvo nusmukusios schmoll.gif O jei taip bijai,kad nusmuks, imk prisegamas, toms nusmukti sansu nera thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(noraeleo @ 2012 02 02, 14:15)
tikrai praktiskas dalykelis  thumbup.gif

laaaaabai praktiska lotuliukas.gif ypac kai i tulika uzsimanysi doh.gif nebent ten per klyna susiega, kuo as labai abejoju , dar buna tokia skylute padaryta ,kai sisioji reikia is aukstai taikyti i klozeta ,nes kitaip rizikuoji suslapti visa klyna blush2.gif lotuliukas.gif

Kaip jau cia buvo mineta - nereikia jokio specialaus apatinio trikotazo , sukenle siunamos su pakietinimu krutinei ,gali tureti silikonine juostele aplink nugara,kad neslystu nuo kuno , prilausomai nuo modelio. Man tai ,asmeniskai, pinigu svaistymas vestuviniam tikotazui doh.gif , tas pats kas vestuvine sukuosena ar vestuvinis manikiuras doh.gif ,uz kuri dvigubai lupa... Niekam nesakiau,kad vestuvems noriu , susitariau del datos ir del kainos is karto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(monyte @ 2012 07 06, 09:36)
Gamintojo nepatarsiu,bet geros kokybes kojines su silikonine juostele ,bent jau man , niekada nebuvo nusmukusios  schmoll.gif  O jei taip bijai,kad nusmuks, imk prisegamas, toms nusmukti sansu nera  thumbup.gif


Galvojau apie prisegamas kojines, bet negaliu jas detis. Mano suknele tokia prigludusio tipo, na ne visai aptempta, bet...

Kazin o kaip pasirinkti kurios yra geros kokybes, kurios ne... Nepirksiu juk 5 poras palyginti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(L'automne @ 2012 07 06, 16:48)
Galvojau apie prisegamas kojines, bet negaliu jas detis. Mano suknele tokia prigludusio tipo, na ne visai aptempta, bet...

Kazin o kaip pasirinkti kurios yra geros kokybes, kurios ne... Nepirksiu juk 5 poras palyginti... doh.gif



Jei nepirksi už 5 Lt, viskas bus gerai. biggrin.gif
Kiek teko naudoti - kojinės su silikonine juostele nė karto nėra nusmukusios ir labai patogiai nešiojasi.
Neprašausi nuėjusi į specializuotą kojinių parduotuvę - ten jie šlamštu tarsi ir neprekiauja. smile.gif
Kaina, kaip geresnių pėdkelnių - 20-25 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Evelie @ 2012 07 06, 16:22)
Jei nepirksi už 5 Lt, viskas bus gerai. biggrin.gif
Kiek teko naudoti - kojinės su silikonine juostele nė karto nėra nusmukusios ir labai patogiai nešiojasi.
Neprašausi nuėjusi į specializuotą kojinių parduotuvę - ten jie šlamštu tarsi ir neprekiauja. smile.gif
Kaina, kaip geresnių pėdkelnių - 20-25 Lt.


Ir nesiruošiau pirkti už 5 lt.

Bet kad ir tos už 20 Lt paskutinį kart pavedė. doh.gif Atlaikė tik 1 valandą. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(L'automne @ 2012 07 09, 18:11)
Ir nesiruošiau pirkti už 5 lt.

Bet kad ir tos už 20 Lt paskutinį kart pavedė. doh.gif Atlaikė tik 1 valandą. doh.gif

Eik be jokiu pedkelniu,nei kojiniu ... dabar vasara , ideg graziai kojas ir nereiks niekuo jas aptraukti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(monyte @ 2012 07 16, 10:05)
Eik be jokiu pedkelniu,nei kojiniu ... dabar vasara , ideg graziai kojas ir nereiks niekuo jas aptraukti  bigsmile.gif


Visiskai sutinku drinks_cheers.gif
Kam tos pedkelnes?
Atsakyti
QUOTE(monyte @ 2012 07 16, 09:05)
Eik be jokiu pedkelniu,nei kojiniu ... dabar vasara , ideg graziai kojas ir nereiks niekuo jas aptraukti  bigsmile.gif


QUOTE(Norvegiska_slywa @ 2012 07 16, 09:16)
Visiskai sutinku  drinks_cheers.gif
Kam tos pedkelnes?



Visų pirma neturiu jau kada degintis. Kai saulė šviečia - aš darbe, kai apsiniaukę - man laisvadienis.
Beto mano kojos labai sunkiai įdega. Kad jas įdegti turėčiau porą savaičių kasdien po 2-3 valandas degintis. doh.gif Tokia jau oda.

O ir mano suknele vos vos žemiau kelių. Kažkaip nedera į bažnyčią be pėdkelnių eiti.
Atsakyti
Gal kam teko susidurti su tokiais kaušeliais? Kaip laikosi jie įdomu 4u.gif[attachmentid=223416]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ^^liutuke: 17 liepos 2012 - 10:21
QUOTE(L'automne @ 2012 07 16, 21:17)
Visų pirma neturiu jau kada degintis. Kai saulė šviečia - aš darbe, kai apsiniaukę - man laisvadienis.
Beto mano kojos labai sunkiai įdega. Kad jas įdegti turėčiau porą savaičių kasdien po 2-3 valandas degintis. doh.gif Tokia jau oda.

O ir mano suknele vos vos žemiau kelių. Kažkaip nedera į bažnyčią be pėdkelnių eiti.

Taigi tam ir buvo sukurti savaiminio idegio losionai ax.gif kojas tikrai manau galima graziai su jais parudint..
Atsakyti