Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis apatinis trikotažas

Apatinį trikotažą jau nusipirkau, nes liemenėlę jau reiks turėti siūnant suknelę. Pėdkelnių nesidėsiu... Žinau, kad pagal etiketą reiktų jas dėvėti, bet manau niekas nesupyks jei po suknele jų nebus ax.gif Tačiau jei rinkčiausi pėdkelnes tai tik ne baltas, man jos ir asocijuojasi su ėjimu į pirmą klasę biggrin.gif Dar nesu tikra dėl korseto, bet tikriausiai eisiu pasimatuoti ir tada tikriausiai pirkti smile.gif
Atsakyti
O man idomu, jei uzsidedat pedkelnes, o veliau vaziuojat prie juros fotografuotis, tai ka daryt su pedkelnem? Juk nebrendat su jom i jura, o visa laika su bateliais per smeli eit irgi kazkaip nelabai idomu. Plius tos pedkelnes is baltu i juodas pavirs..
Atsakyti
Gal kuri zinot, ar korsetuku po lengvom suknelem nesimato? na kai sukneles lengviau krentancios, be korsetu isiutu ir tt.. Ka tokiu atveju geriau rinktis, korseta ar siaip liemenele? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(distancija @ 2013 01 21, 15:23)
Gal kuri zinot, ar korsetuku po lengvom suknelem nesimato? na kai sukneles lengviau krentancios, be korsetu isiutu ir tt.. Ka tokiu atveju geriau rinktis, korseta ar siaip liemenele?  rolleyes.gif

Mano suknelė ir panašios stilistikos. Tai visų pirma nusipirkau bandeau tipo liemenėlę, kad gražiai atrodytų krūtinė. Bet korseto ir norėjosi, nors ir esu šiaip liekno sudėjimo. Tokioms suknelėms norisi, kad būtų kas paformuoja liemens sritį..
Korsetą su liemenėle (be petnešėlių arba su nuimamomis petnešėlėmis) aptikau tik Victorias secret, bet dėl dydžio pabijojau. Apatinius ten perku, dydį žinau, bet su rūbų dydžiais kartais prašaunu. O čia Lietuvoje baisu, prėjau keturias parduotuves, Korsetai arba sus siūlėmis storomis, kurios gali įsiręžti į suknelę ir matytis arba korsetai su liemenėlėmis, bet tokiomis "babutiškomis", nenuimamų petnešėlių ir smailiais kaušeliais, jei taip galima pavadinti, arba konsetukai yra tarsi apatinės kelnaitės ir tiek. Tai ačiū D, kad Triumphe radau korsetuką be siūlių, viršus su gelio juostele, kaip ir ant bandeau liemenėlių būna, tai nesmunka, gražiai apspaudžia, buvau užsidėjusi po kita prigludusia suknele, nesimato thumbup.gif Bet jau maniau, kad misija neįmanoma bus..
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2013 01 24, 15:28)
Mano suknelė ir panašios stilistikos. Tai visų pirma nusipirkau bandeau tipo liemenėlę, kad gražiai atrodytų krūtinė. Bet korseto ir norėjosi, nors ir esu šiaip liekno sudėjimo. Tokioms suknelėms norisi, kad būtų kas paformuoja liemens sritį..
Korsetą su liemenėle (be petnešėlių arba su nuimamomis petnešėlėmis) aptikau tik Victorias secret, bet dėl dydžio pabijojau. Apatinius ten perku, dydį žinau, bet su rūbų dydžiais kartais prašaunu. O čia Lietuvoje baisu, prėjau keturias parduotuves, Korsetai arba sus siūlėmis storomis, kurios gali įsiręžti į suknelę ir matytis arba korsetai su liemenėlėmis, bet tokiomis "babutiškomis", nenuimamų petnešėlių ir smailiais kaušeliais, jei taip galima pavadinti, arba konsetukai yra tarsi apatinės kelnaitės ir tiek. Tai ačiū D, kad Triumphe radau korsetuką be siūlių, viršus su gelio juostele, kaip ir ant bandeau liemenėlių būna, tai nesmunka, gražiai apspaudžia, buvau užsidėjusi po kita prigludusia suknele, nesimato thumbup.gif  Bet jau maniau, kad misija neįmanoma bus..

Aciu kad pasidalinot savo patirtim! Buvau ir as radusi triumphe, bet su geline juostele nebuvo mano dydzio, o kitas buvo be gelines juosteles tai pabijojau kad nelaikys gerai be petneseliu ir nepirkau, nors buvo lb grazus, su graziais neriniukais.. wub.gif Dar bandysiu toliau ieskoti, tikiuosi rasti unsure.gif
Del victorias secret man ta pati situacija! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tendre @ 2013 01 08, 13:31)
Apatinį trikotažą jau nusipirkau, nes liemenėlę jau reiks turėti siūnant suknelę. Pėdkelnių nesidėsiu... Žinau, kad pagal etiketą reiktų jas dėvėti, bet manau niekas nesupyks jei po suknele jų nebus  ax.gif Tačiau jei rinkčiausi pėdkelnes tai tik ne baltas, man jos ir asocijuojasi su ėjimu į pirmą klasę  biggrin.gif Dar nesu tikra dėl korseto, bet  tikriausiai eisiu pasimatuoti ir tada tikriausiai pirkti  smile.gif

Aš taį irgi be pėdkelnių būsiu....vasarą tikrai savęs nekamuosiu su kom, juolab po suknele nesimatys, o ir jūroj pabarstyti norėsis arba ant smėlio basomis pasivaikščioti....
Atsakyti
QUOTE(Vicious_L @ 2012 02 02, 14:50)
dar pavyzdys atvira nugara user posted image
As tai noreciau prisegamu kojiniu, tik del to kad niekad neturejau ir man seksualu. bet dar nezinau ar priklijuojamas ar prisegamas pirksiu. Labai jau brangus tie dirzeliai, nors toks niekalas



Kur radot šią nuotrauką? Aš tokio daikto užsimušdama ieškau biggrin.gif biggrin.gif Niekur absoliučiai nerandu nei pirkti, neu užsakyti.
Atsakyti
QUOTE(rodyklele @ 2012 11 04, 20:10)
zinokit ir man labai reikia sito reikalo...biggrin.gif  ir neraandu kur uzsisakyti...
Papildyta:
PAGALBOS...smile.gif reikia tokio daalykelio, nes suknele atvira nugara.dekui



http://www.maxcleava...Low-Back)/Nude/

Na, va. Tik nusiunčiau SOS signalą ir pati kažkaip netikėtai radau lotuliukas.gif bet kaip užsakyti va čia vėl bėda... O proga už mėnesio doh.gif
Atsakyti
QUOTE(PMS @ 2013 02 25, 00:03)
http://www.maxcleava...Low-Back)/Nude/

Na, va. Tik nusiunčiau SOS signalą ir pati kažkaip netikėtai radau  lotuliukas.gif  bet kaip užsakyti va čia vėl bėda... O proga už mėnesio  doh.gif



gal pades 4u.gif

http://www.ebay.co.u.....300849904707
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmileta: 25 vasario 2013 - 19:58
sveikos. kaip manot:ar reikia detis pedkelnes prie sukneles, kurios priekis yra trumpas...o vestuves birzelio men. Ir - kitas dalykas, bateliai-basutes, su nedideliu iskirpimu priekyje,su uzkulniu- tai detis pedkelnes kunos spalvos tokias:

http://www.ebay.ie/i...984.m1423.l2648

ar is viso nieko nesideti?

susipainiojau visai as. Butu pedkelnes neblogai del to,kad pamaskuotu koju trukumus (turiu neryskius randelius,ar koki spuogeli nuo skutimosi, nors einu i soliariuma jau dabar. ir dar- gal netaip trintu kojyte batutai-basutes mano....).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mammy1: 25 kovo 2013 - 01:43
QUOTE(mammy1 @ 2013 03 25, 01:42)
sveikos. kaip manot:ar reikia detis pedkelnes prie sukneles, kurios priekis yra trumpas...o vestuves birzelio men. Ir - kitas dalykas, bateliai-basutes, su nedideliu iskirpimu  priekyje,su uzkulniu- tai detis pedkelnes kunos spalvos tokias:

http://www.ebay.ie/i...984.m1423.l2648

ar is viso nieko nesideti?

susipainiojau visai as. Butu pedkelnes neblogai del to,kad pamaskuotu koju trukumus (turiu neryskius randelius,ar koki spuogeli nuo skutimosi, nors einu i soliariuma jau dabar. ir dar- gal netaip trintu kojyte batutai-basutes mano....).

as butent tokias pedkelnes ir dejausi nes bateliu priekis buvo vos vos iskirptas.nors suknele buvo ilga iki zemes bet man kojo be petkelniu nera tokios grazios kaip su smile.gif
Atsakyti
Gal dėkitės, jei suknelė priekyje trumpesnė, pedkelnės, kaip sakot, šiek tiek pagražins kojų vaizdą, priekis bateliams nemaišys.. Jei pati su jomis geriau jaučiatės nei be jų- tuomet viskas aišku, ką daryti smile.gif
Atsakyti