Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -80-

QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 01 05, 18:03)
tai ir turi ismest prancuziska

Oi, o as galvojau , kad cia lietuviskas...... doh.gif
Atsakyti
Radau Naujosios Barmunes lankstinuke toki sakinuka : Jei siulomi persiku, kokosu, bananu ir pan. aliejai, tai yra tik chemines sintezes produktai . Kaip cia suprasti ? g.gif Labai patinka man kokosu aliejus .... Nesu chemike , todel gal kas zino , kaip cia yra .
Atsakyti
QUOTE(darvina @ 2011 01 05, 19:44)
Radau Naujosios Barmunes lankstinuke toki sakinuka : Jei siulomi persiku, kokosu, bananu ir pan. aliejai, tai yra tik chemines sintezes produktai . Kaip cia suprasti ? g.gif Labai patinka man kokosu aliejus .... Nesu chemike , todel gal kas zino , kaip cia yra .

o apie kokius aliejus isvis ten kalba eina? apie bazinius ar eterinius? jei apie eterinius, tai taip, nebuna kokoso, persiku, bananu eteriniu alieju.. jei apie bazinius, tai bananu aliejaus irgi nemanau, kad buna biggrin.gif placiau papasakok.. nes vienas sakinys kazkoks nelabai aiskus..
Atsakyti
Ta lankstinuka gavau su rozmarinu EA ir jis apie ivairius EA . Logiskai mastant , tada ir gaunasi , kad kokosu EA tik chemines sintezes produktas. Aciu 4u.gif , as cia dar pradziamoksle , skaitau visas temas , kazka sau taikau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(egliuke @ 2011 01 05, 12:38)
Sveikos,
Gal galėtumėte patarti kokią gerai valančią dantų pastą, nes kiek esu bandžius natūralias (Weledos druskinę, dar kažkokią), man neišvalo pakankamai gerai, lieka apnašų, net stomatologė tai pastebėjo verysad.gif Kai naudoju chemines dantų pastas, viskas gerai, bet taip nesinori tos chemijos  ax.gif

aloedent balinancia ar paprasta, su Q10 megink. abi valo kaip zverys, man tikrai svariau burnoje po ju nei po sintetiniu smile.gif weledos dar negavau, bet irgi kaip tik laukiu, bus idomu isbandyti. siaip apie ja atsiliepiami neblogi buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(kristi3d @ 2011 01 05, 15:30)
Naudoju šampūną su amla  rolleyes.gif sunaudojau tik pusę buteliuko, bet man konsistencija patinka ir jis labai gerai putoja, užtenka nedidelio kiekio, kad puikiai išplautų ilgus plaukus ax.gif naudojant pakaitom su Urtekram'o rozmarinų šampūnu sumažino plaukų slinkimą. Planuoju kartoti šį gaminį.
Šiaip kiek mane apšvietė amloje yra didžiausia vitamino C koncentracija, todėl labai tinkamas produktas plaukų negerumams (slinkimui, pleiskanoms) gydyti ... antroje vietoje pagal poveikio stiprumą yra visiems gerai žinomas rozmarinas ir t.t.  blush2.gif Tokios tad mano žinios, gal kas daugiau ką papasakos.


ačiū labai už atsakymą 4u.gif
aš turiu tos firmos veido kremą, tai man jis visai toks kaip ir nieko atrodo. Vis vartau lankstinuką su Jiva Ayurveda šampūnais, mąstau įsigyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Beštuliukas @ 2011 01 05, 21:35)
aš turiu tos firmos veido kremą, tai man jis visai toks kaip ir nieko atrodo. Vis vartau lankstinuką su Jiva Ayurveda šampūnais, mąstau įsigyti  ax.gif

Tik blogai, kad sudėčių neviešina savo puslapyje. Kažkada jau buvo kalba apie šį gamintoją, ar galima pasitikėti, tik nepamenu, koks buvo verdiktas. Nesertifikuota ta kosmetika, jei gerai pamenu? Jei nesertifikuota, visada šioks toks įtarimas lieka, net jei sudėtis iš pirmo žvilgsnio gera. Gal tos, kurios turite namie jų priemonių, galite peržiūrėt, ar nėra pagrindinių blogiukų iš pirmo temos psl? Būtų aiškiau pradžiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ayaan: 05 sausio 2011 - 20:29
QUOTE(egliuke @ 2011 01 05, 12:38)
Sveikos,
Gal galėtumėte patarti kokią gerai valančią dantų pastą, nes kiek esu bandžius natūralias (Weledos druskinę, dar kažkokią), man neišvalo pakankamai gerai, lieka apnašų, net stomatologė tai pastebėjo verysad.gif Kai naudoju chemines dantų pastas, viskas gerai, bet taip nesinori tos chemijos  ax.gif

Aš taip pat AloeDent rekomenduoju, man labiausiai patiko ta jautriems dantims smile.gif

QUOTE(mamamo @ 2011 01 05, 13:57)
ar normalu ,kad nuo cheminiu sampunu pereinant prie "naturaliu" atsiranda pleiskanu? nes pries kokius 3 men pabandziau  weledos rozmarinu sampuna, tai labai vele plaukus,niezejo ir pleiskanojo galvos oda,po to bandziau laveros apelsinini kazkoki-rezultatas tas pats,po to perejau prie urtekarm volume tai galvos jau nebeniezti ,bet pleiskanos nedingo,gal net padaugejo.. doh.gif
Man taip pat taip pradžioje buvo ir tikrai čia valosi galvos oda nuo visos prieš tai naudotos chemijos, ne jokia čia fantastikos sritis mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 01 05, 21:31)
Man taip pat taip pradžioje buvo ir tikrai čia valosi galvos oda nuo visos prieš tai naudotos chemijos, ne jokia čia fantastikos sritis mirksiukas.gif


Nu baikit baikit... Netikiu. Nebent paaiškinsit chemiškai ir pagrįsit savo teiginius. ax.gif Nuo ko ta galvos oda gali valytis nelabai suprantu, kas ten ant jos "nusėdę", "įsigėrę"?
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 01 05, 20:42)
Nu baikit baikit... Netikiu. Nebent paaiškinsit chemiškai ir pagrįsit savo teiginius.  ax.gif Nuo ko ta galvos oda gali valytis nelabai suprantu, kas ten ant jos "nusėdę", "įsigėrę"?

Satura gal aiškiau paaiškins mirksiukas.gif Nepamenu jau kaip viskas skambėjo, bet būtent ji savo postu prie 1,5m man tai paaiškino ir kiek jau man sekant šią temą praėjo naujokių, ši problema dažniausiai pradžioje atsiranda. Man asmeniškai pilnai galvos oda išsivalė per kokius tris mėnesius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernesin: 05 sausio 2011 - 20:51
kaip Margaritos duso zele sudetys? nerandu internete g.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2011 01 05, 22:59)
kaip Margaritos duso zele sudetys? nerandu internete g.gif

Nieko gero ten jose

"Margarita" dušo želė su alavijais, 250ml
SUDĖTIS: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Styrene/Acrylates Copolymer, Castoryl Maleate, Aloe Barbadensis Leaf, Parfum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-10, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, 5-Bromo-5-Nitro-1,3-Dioxane, CI 19140, CI 16255, CI 42090

"Margarita" dušo želė su pienu ir medumi, 400 ml
SUDĖTIS: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Propylene Glycol, Honey Extract, Hydrolyzed Milk Protein, Lactose, Styrene/Acrylates Copolymer, Castoryl Maleate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-10, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, 5-Bromo-5-Nitro-1,3-Dioxane, Parfum (Amyl Cinnamal, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Linalool)

"Margarita" dušo želė su 7 žolelių ekstraktu, 400 ml

SUDĖTIS: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Betula Alba (Birch) Extract, Achillea Millefolium (Yarrow) Extract, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Salvia Officinalis (Sage) Extract, Tilia Cordata (Linden) Extract, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Castoryl Maleate, Parfum (Limonene), Polyquaternium-10, Disodium EDTA, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Sodium Hydroxide, CI 19140, CI 16255, CI 42090
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galadrielė: 05 sausio 2011 - 21:21