Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos gamintojai -80-

QUOTE(Flos @ 2011 01 11, 23:35)
Draugas atidavė jam dovanotą AO skutimosi kremą - sakė graužia odą, neputoja, jam tik cheminės putos tinka doh.gif na, man kojoms labai patiko tai sunaudosiu smile.gif


Draugui nupirk Speick skutimos putas mirksiukas.gif Niekuo nenusileidžia blogietėms.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnuta: 12 sausio 2011 - 14:15
QUOTE(Galadrielė @ 2011 01 12, 13:28)
Madara žiedų putos arba Argital prausiklis, bet jis jau brangokas

Madara esu turėjusi, Argital laukia pavasario smile.gif Vien tik akių makiažui nuplauti noriu kažko ne tokio mandro biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dovish: 12 sausio 2011 - 15:15
QUOTE(Sky_diver @ 2011 01 12, 10:45)
Taip, ta pati wink.gif

Receptas. Cia gaminama istrauka su roziu ziedlapiais, bet tikna ir varnalesoms smile.gif

Rožių aliejaus (fitolio,macerato) paruošimas.


ar siuo budu galeciau pasigaminti dilgeliu fitolio ant alyvuogiu aliejaus? ar jis tiktu naudoti plauku kaukems ar geriau naudoti aliejaus kauke ir perskalauti dilgeliu arbata?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiliuxas: 12 sausio 2011 - 15:35
mergaites,o kodel dauguma siuncias taukmedzio sviesta,jei jo yra AN?
Atsakyti
QUOTE(agnuta @ 2011 01 12, 15:12)
Draugui nupirk Speick skutimos putas mirksiukas.gif Niekuo nenusileidžia blogietėms.

Dėkui už rekomendaciją smile.gif niekad nebuvau dėmesio atkreipus į tokį dalyką, tik dabar paguglinus pamačiau kad ne kartą geru žodžiu minėtos. Kada nors reikės į traukinuką jungtis ir užsispyrusiai putas kišti smile.gif
Šiandien draugui padariau aliejinį valymą su jojobos aliejuku, tada hidrolatu papurškiau ir lazdyno riešutų aliejumi patepiau smile.gif baisiausiai priešinosi, jo oda jautri tai bambėjo, kad išbers, o po visko braukė per veidą ir džiaugėsi koks švelnus. Sako, o tu čia kas dieną save taip masažuoji? smile.gif tai pažadėjau, kad kai būsiu jo žmona kasdien ir jį lepinti lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, dar turiu klausimą dėl emulsinio vaško. Kaip apskaičiuojamas jo kiekis, reikalingas kremo gamybai? Ar visuomet dedama tiek, kiek sakoma AN, 2-5proc bendro mišinio masės?
Atsakyti
QUOTE(Galadrielė @ 2011 01 12, 19:09)
Merginos, dar turiu klausimą dėl emulsinio vaško. Kaip apskaičiuojamas jo kiekis, reikalingas kremo gamybai? Ar visuomet dedama tiek, kiek sakoma AN, 2-5proc bendro mišinio masės?

Aš dedu maždaug 3% tai gaunasi jau graži kreminė tekstūra (30 ml kremo 1,4-1,5 g vaško). Galima ir daugiau dėti. Dedant 2% gausis losjono tekstūros, tai kiek per skystas kremui, tada nebent galima prieš jungiant vandens dalį tirštinti su ksantanu ar guaru. Bus lengvesnis kremukas. Bet tau kaip sausaodei nelabai ir reik to lengvumo wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Flos @ 2011 01 12, 20:54)
Aš dedu maždaug 3% tai gaunasi jau graži kreminė tekstūra (30 ml kremo 1,4-1,5 g vaško). Galima ir daugiau dėti. Dedant 2% gausis losjono tekstūros, tai kiek per skystas kremui, tada nebent galima prieš jungiant vandens dalį tirštinti su ksantanu ar guaru. Bus lengvesnis kremukas. Bet tau kaip sausaodei nelabai ir reik to lengvumo wink.gif

Ačiū, Flos. Man ne tik kad reikia sunkesnio kremo, bet aš ir mėgstu tokius sunkesnius, lengvus tik vasarai palieku, kai nusiprausus veidą nebaisu šypsotis su mintimi, kad oda tuoj sutrūks per žandą biggrin.gif
Dar nesulaukiau iš AN atkeliaujančio vieno siuntinio, bet tuoj užsisakysiu kitą biggrin.gif Perskaičiau visas AN temas, vienas konspektų sąs jau pilnas, o noras ką nors pasigaminti pačiai begalinis smile.gif Gausiu siuntinius ir pradėsiu nuo lengvų receptukų, tinkamų pirmokei
Atsakyti
Ateinu isgirti Hugo Naturals kuno sviestuku - isimylejau tiesiog juos (nors dar tik pirma naudoju). Turiu 'mango & sweet orange' kvapo, tai kvapas pasakiskas, primena donaldo guma, kur vaikystej kramtydavau (tas kvapas man kazkas nerealaus). wub.gif Sudetis gera, gerai drekina, nepalieka riebumo ant odos, reikia jo visai nedaug ir kvapas nera ikyrus ar labai stiprus. Tikrai geris thumbup.gif
user posted image

QUOTE(ingaul @ 2011 01 12, 12:36)
smooth as silk sampunas.labai gerai putoja.Dar pasiemiau protein hair infusion,kaip kauke naudoju,tai  nebekatrosiu antrakart,kazaip nejauciu poveikio.O finishing hair mist(suteikiantis plaukams blizgesio),turi blogiuku blink.gif ,tai guli spintelej kolkas.


Si sampuna ir kondicionieriu as siuo metu naudoju - jis toks labiau padrekinantis plaukucius (bent man pasirode lyginant su kitais Giovanni sampunais), tai pasirinkau ziemai ji. Kolkas nusiskundimu neturiu nei smapunu, nei plaukais.

O ta 'shine of the...' blizgesio mist'a ir as turiu - vasara dazniau panaudodavau, dabar retokai, bet geras daiktas, plaukuciai tikrai labiau zvilga su juo.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 01 12, 20:41)
Ateinu isgirti Hugo Naturals kuno sviestuku - isimylejau tiesiog juos (nors dar tik pirma naudoju). Turiu 'mango & sweet orange' kvapo, tai kvapas pasakiskas, primena donaldo guma, kur vaikystej kramtydavau (tas kvapas man kazkas nerealaus).  wub.gif Sudetis gera, gerai drekina, nepalieka riebumo ant odos, reikia jo visai nedaug ir kvapas nera ikyrus ar labai stiprus. Tikrai geris  thumbup.gif
user posted image

Si sampuna ir kondicionieriu as siuo metu naudoju - jis toks labiau padrekinantis plaukucius (bent man pasirode lyginant su kitais Giovanni sampunais), tai pasirinkau ziemai ji. Kolkas nusiskundimu neturiu nei smapunu, nei plaukais.

O ta 'shine of the...' blizgesio mist'a ir as turiu - vasara dazniau panaudodavau, dabar retokai, bet geras daiktas, plaukuciai tikrai labiau zvilga su juo.

kur ta sviestuka isigyt galima?Be tame miste vieni blogiukai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ingaul @ 2011 01 12, 20:42)
kur ta sviestuka isigyt galima?Be tame miste vieni blogiukai verysad.gif


Iherb siu sivetuku yra (bent sio kvapo siuo metu nera prekyboj), vitacost turetu irgi but, na ir visur kitur, kur pardavineja sia produkcija.

Na ne vien ten blogiukai, bet kiek pamenu pradzioj nelabai kas sudeta (silikonai ir pan) - ale as nesu uzkietejus naturaliste, kad nei vieno blogiuko nenaudociau, tai man tinka. Tuo labiau, kad ne kasdien naudoju.
Atsakyti
Gal kas parekomenduotų kokią šešėlių bazę? ax.gif
Atsakyti