Įkraunama...
Įkraunama...

Dezodorantai

Ačiū Jums labai, bandysiu ir aš ta dezika gamintis. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamulioka @ 2014 02 19, 18:45)
turetu labai tept drabuzius...  g.gif


Man netepa. Reikia tik per daug neuztepti, nes jei nespes aliejus susigerti, liks deme ant rubu.
Atsakyti
kokosu sviestas arba dr nona dezodorantas
Atsakyti
Sveiki, turiu klausima, ar gerai dezodorantai padeda nuo prakaitavimo. Paskutiniu laikulabai prakaituoju, isbandziau dauguma dezodorantu, bet nepadeda. Kaip ekologiski, ar verta pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(Milis @ 2014 03 17, 17:21)
Sveiki, turiu klausima, ar gerai dezodorantai padeda nuo prakaitavimo. Paskutiniu laikulabai prakaituoju, isbandziau dauguma dezodorantu, bet nepadeda. Kaip ekologiski, ar verta pabandyti.



Žiūrint, dėl ko prakaituoji, jei tai nervinio, psichosomatinio pobūdžio prakaitavimas, tuomet verta pasidomėti aromaterapija ir kaip įmanoma labiau sumažinti įtampą wink.gif Ramina, stresą mažina levandų eterinis aliejus, jei esi pervargusi, padės rozmarinų, gyvenimo džiaugsmą atneš gaiviųjų imbierų ir t.t. PABANDYK 4u.gif

O dėl ekologiškų dezodorantų, tai žinoma, kad verta. Jau vien dėl to, kad jie nekemša porų, netrikdo natūralių organizmo funkcijų.

Tik rinkis - gamina MARMOZEL, KVAPŲ NAMAI ir t.t.

Atsakyti
Man neseniai teko isbandyt si:

http://www.marmozel....us-dezodorantas

Niekad nemaniau, kad naturalus dezikas gali but GERAS smile.gif bet sis tikrai patiko. Kazkada turejau Sanex dezika su pudra, kuri labai mylejau. Bet jis dingo is prekybos. O sis kazkuo man primena ta mano myletaji. Su aluno milteliais...
Atsakyti
Ar galima kur nors Panevezyje nusipirkti Marmozel dezodoranta?
Atsakyti
Labas, kelinta diena naudoju Biokosmetikos akademijos Alūno dezodorantą, na super thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Turiu šį:

http://internet.biot...roduct_id=33353

labai man netikęs produktas - nuo prakaito visai nepadeda, plius jei su juo suprakaituoju kvapas gaunasi tiesiog baisus. Jau geriau visai be jokio... Sakyčiau, kad tik man (mano prakaitavimas dažniausiai būna nervinis), bet ir mano draugui lygiai taip pat...
Atsakyti
labas. gal galėtute rekomenduoti dezodorantą: geros sudėties, netepantį rūbų ir kuris padėt nuo prakaitavimo. aš ilga laiką naudojau alūno kristalą,norisi išbandyti kažka naujo
Atsakyti
QUOTE(tu.man.pasakyk @ 2015 09 14, 23:22)
labas. gal galėtute rekomenduoti dezodorantą: geros sudėties, netepantį rūbų ir kuris padėt nuo prakaitavimo. aš ilga laiką naudojau alūno kristalą,norisi išbandyti kažka naujo


Kiek esu bandžiusi naujienų, po jų vis atsiprašau Urtecram.
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2015 09 15, 21:25)
Kiek esu bandžiusi naujienų, po jų vis atsiprašau Urtecram.

O kur perkat, internetu ar kur kitur? As irgi vis ieskau efektyvaus ekologiskesnio dezodoranto g.gif
Atsakyti