Įkraunama...
Įkraunama...

Dezodorantai

Sveikos! Nusprendžiau pereiti prie natūralesnių dezodorantų, pirmam pabandymui įsigijau šį kokosų dezodorantą, pasirodė labai prieinama kaina, tad pamaniau, kad nebus gaila, jei netiks. Bet tiko net labai, laiko apie 12 valandų, ko man visiškai užtenka, kvapas labai malonus (sudėty yra eterinių aliejų), tad labai džiaugiausi atradusi jį.

Bet, po dviejų savaičių naudojimo pastebėjau laaabai keistą dalyką - ryte atsikėlus yra labai stiprus ir aitrus prakaito kvapas (vakare visada nueinu po dušu, tad kvapas tikrai ne dezodoranto, o tiesiog prakaito). Naudojant cheminius dezodorantus to niekada nebūdavo, kaip tik sakyčiau mano natūralus prakaito kvapas niekada nebuvo kažkoks labai stiprus. Tai dabar ir svarstau, ar čia mano organizmas taip "pratinasi" prie švelnių priemonių, ar sureagavo su kažkuo iš šio dezodoranto sudėties (SUDĖTIS: Maistinė soda, bulvių krakmolas, kokoso ir vynuogių kauliukų aliejai, natūralus vitaminas E, greipfrutų sėklų ekstraktas, eterinių aliejų kompozicija)
Gal kam yra taip buvę ir galėtumėte kažką patarti? T.y. ar mesti šį dezodorantą lauk ir ieškotis kito, ar tiesiog "pralaukti" ir žiūrėti, gal organizmas prisitaikys?
Atsakyti
QUOTE(smailaskampas @ 2015 10 19, 13:32)
Sveikos! Nusprendžiau pereiti prie natūralesnių dezodorantų, pirmam pabandymui įsigijau šį kokosų dezodorantą, pasirodė labai prieinama kaina, tad pamaniau, kad nebus gaila, jei netiks. Bet tiko net labai, laiko apie 12 valandų, ko man visiškai užtenka, kvapas labai malonus (sudėty yra eterinių aliejų), tad labai džiaugiausi atradusi jį.

Bet, po dviejų savaičių naudojimo pastebėjau laaabai keistą dalyką - ryte atsikėlus yra labai stiprus ir aitrus prakaito kvapas (vakare visada nueinu po dušu, tad kvapas tikrai ne dezodoranto, o tiesiog prakaito). Naudojant cheminius dezodorantus to niekada nebūdavo, kaip tik sakyčiau mano natūralus prakaito kvapas niekada nebuvo kažkoks labai stiprus. Tai dabar ir svarstau, ar čia mano organizmas taip "pratinasi" prie švelnių priemonių, ar sureagavo su kažkuo iš šio dezodoranto sudėties (SUDĖTIS:  Maistinė soda, bulvių krakmolas, kokoso ir vynuogių kauliukų aliejai, natūralus vitaminas E, greipfrutų sėklų ekstraktas, eterinių aliejų kompozicija)
Gal kam yra taip buvę ir galėtumėte kažką patarti? T.y. ar mesti šį dezodorantą lauk ir ieškotis kito, ar tiesiog "pralaukti" ir žiūrėti, gal organizmas prisitaikys?

Kartais nepradėjote kažko naujo valgyti, neįvedėte kažko naujo į mitybą? Jei gulatės nakčiai be dezodoranto, tai kaip rytinis prakaitas gali sietis su dezodorantu, o ne su jūsų organizmu?
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 10 19, 12:41)
Kartais nepradėjote kažko naujo valgyti, neįvedėte kažko naujo į mitybą? Jei gulatės nakčiai be dezodoranto, tai kaip rytinis prakaitas gali sietis su dezodorantu, o ne su jūsų organizmu?


Aš irgi jau mintyse perkračiau viską, ir mitybą (nepakito, gal šiek tiek daugiau daržovių, bet tai kaip tik turėtų būti į gerą). Tai vat aš ir mąstau, ar čia siejasi ar ne smile.gif Nes kai naudodavau cheminius dezodorantus, ryte prakaito kvapas nebūdavo toks stiprus (nors nakčiai dezodoranto nenaudodavau nei tada, nei dabar). Galvoju, gal tie pramoniniai dezodorantai labiau "nusėsdavo" organizme, todėl net ir po dušo jų poveikis iki galo neišnykdavo... Tada, matyt, dabar natūralus veikia taip, kaip ir turi veikti ir pasirodo, kad mano natūralus prakaito kvapas toks stiprus, bet anksčiau naudoti dezodorantai neleisdavo jam pasireikšti biggrin.gif Bet kažkaip neteko girdėti, kad dar kam taip būtų, tai ir domiuosi čia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2015 10 19, 12:41)
Kartais nepradėjote kažko naujo valgyti, neįvedėte kažko naujo į mitybą? Jei gulatės nakčiai be dezodoranto, tai kaip rytinis prakaitas gali sietis su dezodorantu, o ne su jūsų organizmu?

as taip pat pirmiausiai pagalvojau apie mityba.
man bent jau asmeniskai prakaito kvapas priklauso tik nuo mitybos.
kai buvau stipriai apsivaliusi nuo blogo maisto.. masta gaminau tik namie prakaito kvapo kaip tokio isvis neliko, isvaziavau atostogu, viesbuciai, maistas ten is kart atsiliepe.. nes tuo metu jau isvis buvau nebenaudojusi jokiu dezodorantu, tik higiena, prausimasis ir svarus rubai kasdien.
Atsakyti
Mano megstamiausias dezodorantas Madara. Ir šiaip man patinka visa ši kosmetikos linija. Priedo gamitojai latviai. Tai remiam kaimynus o ne USA wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kingswife @ 2015 11 25, 21:03)
Mano megstamiausias dezodorantas Madara. Ir šiaip man patinka visa ši kosmetikos linija. Priedo gamitojai latviai. Tai remiam kaimynus o ne USA wink.gif

Isbandei ju naujaji dezodoranta?
As kazkotais neisdrisau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2015 11 26, 20:43)
Isbandei ju naujaji dezodoranta?
As kazkotais neisdrisau.  blush2.gif


aš naudoju dar likutį senojo Madaros ir pirksiu naująjį, vos nuolaidos kokios sulauksiu. O jis kuo nors baisus gali būti? biggrin.gif apart, žinia, kainos... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2015 09 15, 22:19)
O kur perkat, internetu ar kur kitur? As irgi vis ieskau efektyvaus ekologiskesnio dezodoranto g.gif


Perku dažniausiai Biosaloje.
Atsakyti
QUOTE(Jolete @ 2015 09 15, 21:25)
Kiek esu bandžiusi naujienų, po jų vis atsiprašau Urtecram.

jis vienos rūšies tėra?Gal galit parodyti, kurį mėgstat?
Man Madaros, Marmozel patinka, bet jei yra geresnių - man jų reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(RitaRazi @ 2015 11 27, 19:03)
aš naudoju dar likutį senojo Madaros ir pirksiu naująjį, vos nuolaidos kokios sulauksiu. O jis kuo nors baisus gali būti? biggrin.gif apart, žinia, kainos... rolleyes.gif

Pabijojau, ka nelabai tiks. Nepatenkins lukesciu. blush2.gif Kainos nei neziurejau.
Atsakyti
QUOTE(Flegma @ 2015 11 30, 23:07)
Pabijojau, ka nelabai tiks. Nepatenkins lukesciu. blush2.gif  Kainos nei neziurejau.


aaa. Bet čia toks reikalas - nenusipirkęs ir nepanaudojęs nesužinosi... O jis tikrai nepigus, sutinku.
Man tai senasis labai geras, pirksiu ir naują.
Atsakyti
QUOTE(Petitgrain @ 2015 11 30, 21:51)
jis vienos rūšies tėra?Gal galit parodyti, kurį mėgstat?
Man Madaros, Marmozel patinka, bet jei yra geresnių - man jų reikia biggrin.gif



user posted image

Madaros kaip tik pabaigiau ir nežinau ar dar pirkčiau.
Atsakyti