Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsiniai treniruokliai

Apklausa: Ar nusikratėte nepageidaujamo svorio su šiuo treniruokliu? (35 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
QUOTE(ImseVimse @ 2011 02 24, 10:49)
Sveikos  4u.gif

Aronija, aš apie kainas kalbos nepradėjau  blush2.gif

Manau, kad info susisteminti reikia bendrom jėgom. Ir galvoju, gal galėtų moderatorės kurti pirmą psl, kadangi turėtumėt galimybę vis atnaujinti info... Tikiu, kad merginos padės surinkti info...  blush2.gif

O dėl kettlerių, jeigu būtūmėm pasiryžę mokėti daugiau nei už verso, tai būtūmėm york'ą ėmę  mirksiukas.gif

Pas mane nuo vakar -0.5  blush2.gif

oi sorry, as butent tau to netaikiau, tiesiog apskritai norejau pabrezti ir tiek... 4u.gif

Del elipsiuku jungimo elektra, sakykit kiek gi jis tada ima elektros... kai prisuks jis man pinigeliu g.gif
Ir beje sveikinu su -0,5... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aronija: 24 vasario 2011 - 12:48
Nesuprantu, o kuo blogai į tinklą pajungiamas? g.gif Tingėčiau vis krauti ir krauti akumuliatorių blink.gif

Aronija, mes kaip sunaudodavom daug taip ir toliau tiek pat sunaudojam. Nepastebiu, kad elipsis surytų daug. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ImseVimse @ 2011 02 24, 08:11)
*su sėdynę jie kitaip vadinasi, ne elipsiniai. Be sėdinynės. Tokie pat, kaip ir mes turim visos.  mirksiukas.gif
**Man dar kas padeda, tai stiklinė vandens prieš valgį. Bet ne bet kokio, o šalto. Rašė kažkuriam straipsnį, kad reikia sumažinti šilumą namie, bet analogiškai vėsus gaivus vanduo prieš maistą taip pat paskatiną medžiagų apykaitą ir skrandį užpildo.  mirksiukas.gif

*tie kur su sedyne buna 2 in 1 elipsinis ir dviratis.
**o as kaip tik atvirksciai skaiciau - reikia gerti silta vandeni, jis skatina apykaita, o saltas letina g.gif
As kur is pat pradziu uzsisakiusi buvau buvo York, bet kadangi man jis velavo, tai atsaukiau uzsakyma. Kol kas saviskiu nesiskundziu.
Papildyta:
QUOTE(irmulia @ 2011 02 24, 08:52)
čia ką rimtai, Verso jungiasi į elektros tinklą? mastau.gif

na mano irgi i elektra jungiamas, nemanau, kad ten daug ima elektros biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ImseVimse @ 2011 02 24, 12:48)
Nesuprantu, o kuo blogai į tinklą pajungiamas?  g.gif  Tingėčiau vis krauti ir krauti akumuliatorių  blink.gif


na man patogiau, kai elipsinį galiu stumdyti kur noriu, po kojomis nesipainioja laidai ir nereikia sukti galvos dėl prailgintuvo biggrin.gif

nuo spalio mėn. (tada ir įsigijom treniruoklį) dar nė karto nieko nekrovėm bigsmile.gif
Atsakyti
na tai pastatau salia rozetes, o laidukas ten trumpas, tai tikrai nesipainioja ir prailgintuvu nereikia.
Atsakyti
pas mane irgi į rozetę jungiasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ImseVimse @ 2011 02 24, 13:48)
Nesuprantu, o kuo blogai į tinklą pajungiamas?  g.gif  Tingėčiau vis krauti ir krauti akumuliatorių  blink.gif

Aronija, mes kaip sunaudodavom daug taip ir toliau tiek pat sunaudojam. Nepastebiu, kad elipsis surytų daug.  blush2.gif

Nesakau, kad blogai. Tiesiog susimasciau kiek per valanda sunaudojama elektros.

QUOTE(premium @ 2011 02 24, 14:10)
na mano irgi i elektra jungiamas, nemanau, kad ten daug ima elektros biggrin.gif

Tai vat vyras irgi mane nuramino bigsmile.gif Sake ramiai "blondine" lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos,

QUOTE(Špokė @ 2011 02 23, 20:56)
Smagu aišku naujas, gražus, aukštesio lygio treniruoklis, bet manau, mums mergaitėms turi būti svarbiausias rezultatas  4u.gif Geri visi treniruokliai kol nelūžta  biggrin.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(irmulia @ 2011 02 24, 10:05)
čia toks modeliukas, kur su sėdyne?

na aš kaip tik džiaugiuosi, kad elipsiukas neturi jokios sėdynės  biggrin.gif  nes nėra progos padėti uodegą ir simuliuoti hihihi.gif

o dabar į šį žiūriu ir seilę varvinu 

būtent,manęs dėl to ir nežavi dviračiai....
pažiūrėjau į foto ir galvoju,ar nuo elipsų modelių priklauso pedalais padaromų ratų dydis? na,gal neaiškiai parašiau blush2.gif

QUOTE(ImseVimse @ 2011 02 24, 10:11)
Tiesa, o jūs į masažus neinat? 

neturiu galimynbių schmoll.gif

QUOTE(Špokė @ 2011 02 24, 10:21)


mano irgi jungiamas į rozetę,o kad daugiau elektros sunaudotų,tikrai nepastebėjau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aronija @ 2011 02 24, 15:04)
Nesakau, kad blogai. Tiesiog susimasciau kiek per valanda sunaudojama elektros.
Tai vat vyras irgi mane nuramino  bigsmile.gif Sake ramiai "blondine"  lotuliukas.gif


Oi, viskas ok. Aš pagalvojau, kad šiaip geriau ne į rozetę jungiamas ir kodėl, bet apie elektrą neturėjau omeny. Galvoju, gal negerai padariau, kad pajungiamą pirkom. Bet kiek supratau, kad čia klausimas dėl elektros buvo. O aš pagalvojau, kad kažkas kito doh.gif Žodžiu, sorry už vandenų drumstimą 4u.gif

O masažams aš ir nelabai turiu daug lėšų o ir gaila... aš paseku per tas akcijas, kai nuolaidos būna ir tada JAMU thumbup.gif Ir taip taupau, nes pilną kainą pvz. 100 lt mokėti nesinori schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ImseVimse: 24 vasario 2011 - 19:08
Mergaitės,gal kurios sportuodamos žiūrit ne į km/h, o numintus ratus per minutę? kokį tempą stengiatės palaikyti?
Atsakyti
QUOTE(premium @ 2011 02 24, 14:15)
na tai pastatau salia rozetes, o laidukas ten trumpas, tai tikrai nesipainioja ir prailgintuvu nereikia.


drinks_cheers.gif Pas mane irgi i rozete jungiasi ir irgi niekas ten man nesimaiso ir viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif paskaitinėju paskaitinėju ir vis neapsisprendžiu, kokį žirgiuką pirkt. Kettler "reklama" paveikė, linkstu prie Verso 309, bet va radau, kad jis surinktas Kinijoje ar tai gali turėti įtakos kokybei? Brangesnių tai net nežiūriu, nelabai galiu sau leist.
Tikiuosi, kad greit prisijungsiu prie jūsų būrio. Dėl svorio per daug nesijaudinu, bet po antro cezario pilvas per didelis blush2.gif darau pratimus, radau yuotube, iš pradžiu viską skaudėjo biggrin.gif bet man tas skausmas toks malonus buvo ax.gif va šitie pratimukai ir šitie nugarai, nes osteochondrozė kankina. Tai manau elipsinis bus man kaip tik su mano negalavimais.

O dėl pirmo puslapio puiki mintis, nes kol viską perskaičiau, kol radau kas kokį treniruoklį turi. O taip bus lengviau išsirinkt, galima bus ir konkrečių mamyčių patarimo paklaust, sužinot trūkumus ar privalumus jų turimų elipsiukų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eaglute: 25 vasario 2011 - 00:23