Įkraunama...
Įkraunama...

Mažiukas akvariumukas

Pasikartosiu: man reikia nediduko.... porai metų.... o tada bus namas bus ir dižiulis akvariumas
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 02 09, 00:09)
Pasikartosiu: man reikia nediduko.... porai metų.... o tada bus namas bus ir dižiulis akvariumas

http://www.zooshop.l...c63a5df5cb6e6dd
Atsakyti
Gal nesigundyk tais be nieko t.y. be dangčių,kol viską susipirksi(lempas,visokius droselius..)tas pats gausis,o tuose gatavuose tai net filtrai dažnai būna komlekte.
Jei auksiukes auginsi turėk galvoje,kad šios žuvytės teršia kaip paršiukai-filtro galingesnio reiks.
Oi,pati kažkada taip pradėjau,o dabar jau galim sakyti akvaligonis esu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 02 08, 16:11)
O kas lepesni, gaidžiai ar auksinės?

Šiaip auksinukių negalima laikyti mažos talpos akvariumuose schmoll.gif Jos auga didelės, labai teršia vandenį. Mažą akvariumą reikės pastoviai tvarkyti, nes auksinė tikras paršelis .
Mažam akvariumui tinka gaideliai smile.gif
Atsakyti
O gal i6vis kokios gupijos??? KA=kada net ir trilitriake jas laikiau ir gerai jos ten veisėsi...
Atsakyti
Su tom gupijom ir mane sudominot bigsmile.gif
O joms reikia ten kažkokio barbuliatoriaus ir šviestuvo?

Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2006 02 09, 10:04)
Su tom gupijom ir mane sudominot  bigsmile.gif
O joms reikia ten kažkokio barbuliatoriaus ir šviestuvo?


Vaikystėj nieko neturėjau...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 02 09, 10:05)
Vaikystėj nieko neturėjau...

Jadzka, o tai nebijai kad tavo katinas is akvariumo visas vyro zuvytes "isgraibys"? lotuliukas.gif As tai svajoju apie papugas bet deja jos su katinu irgi nesuderinamos...
Atsakyti
QUOTE(Betelgeiz @ 2006 02 09, 16:38)
Jadzka, o tai nebijai kad tavo katinas is akvariumo visas vyro zuvytes "isgraibys"?  lotuliukas.gif  As tai svajoju apie papugas bet deja jos su katinu irgi nesuderinamos...


Taij, kad bijo vandens mano katinas... O gal akvariumą su dangčiu nupirksiu smile.gif
Atsakyti
Patariu pirkti iškart 60 l, nes įranga visa tiks kaip ir 20 l akvai o laikyt galit gupijas, guramius ir t.t. Dangčių yra standartinių..mes patys neseniai pirkom 60 akvai dangtį. Negalvok kad tas 60 l yra labai didelis. Mes patys gyvenam nuomojamam KAMBARY, net ne bute, bet kuo puikiausiai viskas telpa ir yra vietos mirksiukas.gif
Papildyta:
akvariumą pirkom Stalmoj (jie ten gamina), o dangtį ir šiaip viską perkam "Reriz fauna" parduotuvėj. Labai šaunūs savininkai ir pataria visada, nusimano. Visada malonu užeiti. Ir žuvelių pasirinkimas didelis.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 02 08, 23:11)
O kas lepesni, gaidžiai ar auksinės?

auksine as taip pat turejau pries pora dienu, bet padovanojau, nes jau neapsikenciau su jos tokiu vandens tersimu doh.gif kazkoks siaubas blink.gif zuvele nedidele, bet 25l. akvariumo vandeni keiciau 2 kartus i menesi [ nors butu buve neblogai dar dazniau ], nes dugno nusiurbejo neturejau doh.gif o ir kvapas swoon.gif atrodo, kad vandens vezlius laikyciau [ taip pat turejau tai privargau ] tongue.gif tai patarciau geriau gaideli, jis tikras svaruolis wub.gif tik, kad daugiau nieko i ta pati akvariuma negalesi ileist verysad.gif nors tas zmogus kuris pasieme auksinuke, sake kad jo gaidelis gyvena su zuvele teleskopu [ ar kaip ji ten g.gif ] ir viskas thumbup.gif tai gal ir as bandysiu kazkoki drauga jam pripirst, nes liudna jam baisiai unsure.gif bus nors paskui ka pasivaikyt tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 02 08, 23:02)
OK, įkalbėjot, reiks tikriausia kokių 20 litrų.....

Pamodeliuoti reiktu ne spinta su 5kv metru ,o uzsikisusi tuoleta su 1.5kv/m sad.gif
Atsakyti