Įkraunama...
Įkraunama...

SUSHI

QUOTE(daivasen @ 2011 01 28, 16:32)
Man irgi gaunasi kuo puikiausiai su apvaleisiais ryziais , is pradziu bijojau bandyt, nes nezinojau ar pavyks, bet pasiseke....

dar dėl tų ryžių - vakar vėl pamėginau tuos apvaliuosius išvirt - nu gavosi - puikiai. vadinasi aną kartą tiesiog nepasisekė išvirt man jų, o dabar gavos tokie patys kaip ir tie "spacialieji" sušių ryžiai smile.gif

moralas - tik vieną kartą pabandęs negali sakyt, kad taip bus ir visada biggrin.gif
Atsakyti
Sitoj temelej lyg ir nemaciau, o senaja daug skaityt, ta paklausiu tongue.gif 4u.gif

Koki restoranelei/kavinuke ar pan parekomenduotumet pirma kart paragaut susi?

kazkaip nesinori namie prisipirkt nemazai nepigiu produktu nezinant ar patiks smile.gif
Atsakyti
na jokiuose dziuveseliuose sushiu nevolioja, o jie voliojami sezamo seklose.
Atsakyti
QUOTE(angi @ 2011 01 31, 16:43)
Koki restoranelei/kavinuke ar pan parekomenduotumet pirma kart paragaut susi?

Is restoranų Vilniuje man labiausiai patinka GanBei Panoramoje mirksiukas.gif ir aplinka grazi, ir sushiai labai skanūs thumbup.gif
Esu aplankiusi Miyako Europoj, Hanabi Akropolyje, Osaka Vilniaus g., Sushi Express Verslo trikampyje, na ir rekomenduojamą Gan Bei Panoramoje. Dabar taikinyje naujai atsidaręs Sushi Inn VCUP'e ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bugyte: 31 sausio 2011 - 16:32
Aš buvau Megoje Kaune Gan Bei, labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bugyte @ 2011 01 31, 16:07)
Is restoranų Vilniuje man labiausiai patinka GanBei Panoramoje  mirksiukas.gif ir aplinka grazi, ir sushiai labai skanūs  thumbup.gif
Esu aplankiusi Miyako Europoj, Hanabi Akropolyje, Osaka Vilniaus g., Sushi Express Verslo trikampyje, na ir rekomenduojamą Gan Bei Panoramoje. Dabar taikinyje naujai atsidaręs Sushi Inn VCUP'e  ax.gif


aciu 4u.gif

planuojam ten per valentino diena uzsukt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(angi @ 2011 02 01, 10:34)
planuojam ten per valentino diena uzsukt  smile.gif

Jeigu eisite vakare, geriau rezervuokite staliuka iš anksto mirksiukas.gif ir prašykite prie lango - ten pačios jaukiausios vietos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanfanė @ 2011 01 29, 00:08)
Gerai, kad pati veikla aptekus - sušių temoj po pjaustymo lenta kaip tobulybių tobulybe pasirašinėt biggrin.gif

Kalbant į temą - gal žinot į kokius džiuvesėlius varto išvirkščius sušius? biggrin.gif Specialūs kažkokie?


Volioja ir i sezama, ir i masago ikrus, ir i specialius dziuveselius, vadinamus - tempura. sitie dziuveseliai man laaaabai skanus, tiesa pardese kiek ieskojau, tai niekur neradau, bet veikiausiai ju galima rasti kokiose specializuotose parduotuvese.
Atsakyti
QUOTE(Ruggiagele @ 2011 02 02, 22:05)
Volioja ir i sezama, ir i masago ikrus, ir i specialius dziuveselius, vadinamus - tempura. sitie dziuveseliai man laaaabai skanus, tiesa pardese kiek ieskojau, tai niekur neradau, bet veikiausiai ju galima rasti kokiose specializuotose parduotuvese.



tempuros iki ir maxsimoje tikrai yra 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruggiagele @ 2011 02 02, 22:05)
Volioja ir i sezama, ir i masago ikrus, ir i specialius dziuveselius, vadinamus - tempura. sitie dziuveseliai man laaaabai skanus, tiesa pardese kiek ieskojau, tai niekur neradau, bet veikiausiai ju galima rasti kokiose specializuotose parduotuvese.

tie specialūs džiūvėsėliai vadinami ne tempura, o panko crumbs. Gaminami jie iš baltos duonos, kuri smulkinama jau be plutos, yra trapesni, lengvesnės, oriškesnės tekstūros, nei įprasti džiūvėsėliai. Yra pirkti Skonio Studijoje (J. Basanavičiaus g., Vilniuje). Už 1 kg berods 8 Lt buvo, kai pirkau. Nors tiesą sakant, man neteko sutikti sušių, kurie būtų su panko džiūvėsiais apvolioti....

Atrodo štai taip:
user posted image

O tempura yra skysta tešla, į kuria mirkomos daržovės, mėsa, jūros gėrybės ir gruzdinamos aliejuje.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hazelnut: 03 vasario 2011 - 06:56
QUOTE(hazelnut @ 2011 02 03, 06:55)
tie specialūs džiūvėsėliai vadinami ne tempura, o panko crumbs. Gaminami jie iš baltos duonos, kuri smulkinama jau be plutos, yra trapesni, lengvesnės, oriškesnės tekstūros, nei įprasti džiūvėsėliai. Yra pirkti Skonio Studijoje (J. Basanavičiaus g., Vilniuje). Už 1 kg berods 8 Lt buvo, kai pirkau. Nors tiesą sakant, man neteko sutikti sušių, kurie būtų su panko džiūvėsiais apvolioti....

Atrodo štai taip:
user posted image

O tempura yra skysta tešla, į kuria mirkomos daržovės, mėsa, jūros gėrybės ir gruzdinamos aliejuje.
user posted image


Nebūtinai, bet čia griežtai nesiginčysiu, nes į sushi galima dėti, ka tik fantazija leidžia. Panko džiūvesėlius irgi galima, bet realiai dedama atitinkamai kepta tempura - ta reikia moketi padaryti, o jau tokių paruoštų neradau. O Panko dziuveseliai labai papuošia tempuros kepinius, kadangi ir nuotraukoje matosi, kad tik tempuroje mirkyti atrodo prasčiau ir skonis prastesnis. Man geriausias ir skaniausias variantas - pamirkyti tempuroje, išvolioti panko ir kepti. Jeigu jau taip išsamiai kalbant apie ruošimo būdus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruggiagele: 03 vasario 2011 - 11:05
QUOTE(Ruggiagele @ 2011 02 03, 11:03)
Nebūtinai, bet čia griežtai nesiginčysiu, nes į sushi galima dėti, ka tik fantazija leidžia. Panko džiūvesėlius irgi galima, bet realiai dedama atitinkamai kepta tempura - ta reikia moketi padaryti, o jau tokių paruoštų neradau. O Panko dziuveseliai labai papuošia tempuros kepinius, kadangi ir nuotraukoje matosi, kad tik tempuroje mirkyti atrodo prasčiau ir skonis prastesnis. Man geriausias ir skaniausias variantas  - pamirkyti tempuroje, išvolioti panko ir kepti. Jeigu jau taip išsamiai kalbant apie ruošimo būdus smile.gif


Na taip rašydama visai nepagalvojau apie tempura suši, kurie įvyniojami į jau keptą tempuros tešlą ax.gif
kažkodėl susišvietė, kad kažkas nori sušius mirkyti tempuroje ir kepti aliejuje biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hazelnut: 03 vasario 2011 - 13:12