Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos * 45 namučiai

Labas dienas,
pakeliu baltą vėliavą 000189.gif Abramavičiaus knyga apie Iraną ne man schmoll.gif taigi paėmiau kitą, registruojuosiu su šita, nugalėjo smalsumas biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos naujoje temoje smile.gif balionus pasiimu, ačiū laugh.gif wub.gif

QUOTE(Gegytė @ 2010 12 19, 02:09)
Ypač kai pamąstau kad iš mano pažįstamų beveik niekas neskaito. Na su geriausia drauge tik vis keičiamės knygomis aptariam... ir pasiteisinimo „neturiu laiko skaitymui“ nesuprantu ir niekada nesuprasiu...  doh.gif


Taip, iš mano aplinkos irgi nedidelis procentas tik skaito g.gif

laTulipe, ir nebenoriu skaityti šios knygos po tavo atsiliepimo doh.gif
SS, lauksiu tavojo.

ceburashka, „Arklių užkalbėtojas“ patiko ir man smile.gif kadangi skaičiau anglų kalba, visai norėčiau paskaityti ir lietuviškai.

caralaite, lauksiu atsiliepimų apie Parulskį, teko man daug su juo susidurti mokyklos laikais, vis darydavom teksto suvokimus jo esė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 19 gruodžio 2010 - 16:22
QUOTE(Stiklo karoliukai @ 2010 12 19, 16:55)
Labas dienas,
pakeliu baltą vėliavą  000189.gif Abramavičiaus knyga apie Iraną ne man schmoll.gif taigi paėmiau kitą, registruojuosiu su šita, nugalėjo smalsumas biggrin.gif
user posted image

O gal visgi dar pabandyk paskaityti? g.gif
Imeskit dar kas nors savo lentynas parodyt? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 12 19, 16:11)
O gal visgi dar pabandyk paskaityti? g.gif

parašiau ir suknyga.lt komentarą

Punktyrai kelio paraštėse: kelionė į Iraną 2009 m. vasarą
Deja, bet knygos neįveikiau, nutariau, kad ne tas amžius, jog save kankinčiau smile.gif Nesiskundžiu vaizduote, tačiau autoriaus rašymo stilius, mano manymu, neužveda, neturi cinkelio. Neseniai buvau perskaičiusi Anitos Amirrezvani ,,Gėlių kraują", kurioje buvo rašoma taip pat apie Iraną, buvusią Persiją...tad skaitant Abramavičiaus knygą, prieš akis vistiek šokčiojo Amirrezvani knygos (kurią mintyse vadinu geriausia knygą, kokią teko skaityti), motyvai. Suprantu, kad tai skirtingo ,,kalibro" knygos, tačiau visgi atiduodu pirmenybę grožinei knygai, kurioje lygiai taip pat supažindinama su minėtąja Persija. Pamąstymams: galbūt, panaudojus kelionėje pamatytus vaizdus, išgyventas emocijas, būtų galima panaudoti rašant grožinę knygą, o ne kelionių apybraižą.
Atsakyti
Va sios kaip noresiu. bigsmile.gif
http://www.knyguklub...mp;anid=cdb3539
Atsakyti
Sveikos naujoj gražioj temoj 4u.gif
Ji beveik apie mane,tik kad aš neapžlibau.Keista...
Registruojuosi su 3 perskaitytomis.Eilės tvarka pagal patikimą:

Harlan Coben "Dviveidis"
Aleksandra Marinina "Pomirtinis portretas"
Thomas Harris "Raudonasis drakonas"

ir ryte pradėta John Katzenbach "Pamišėlio istorija"
Atsakyti
Mary Higgins Clark
„Gražus ir šaltas veidas“


user posted image


Gražus ir šaltas veidas – knyga apie atnaujintą žmogžudystės tyrimą. Kerė Makgrat, jauna prokurorė, laukdama savo dukters plastikos chirurgo klinikoje pastebi kelias moteris su tokiais pat veidas. Lyg to dar būtų negana, tas veidas jai labai matytas. Galiausiai Kerė nusprendžia pradėti neoficialų tyrimą, tačiau niekas nenori, kad prokurorė pradėtų knaisiotis praeityje. Kerei tenka susidoroti su daugybe nemalonumų ir grasinimų, tačiau ji nepasiduoda.

Skaičiau daugybę Mary Higgins Clark knygų. Ji puiki detektyvų meistrė ir ši knyga nėra išimtis. Autorė veda skaitytoją per galybę siužeto pasikeitimų, kiekvieną kartą galvoji, kad žinai, kas nusikaltėlis, bet galiausiai viskas išsisprendžia nepaprastai netikėtai.

Jeigu lengvai išsigąstate arba naktimis sapnuojate košmarus, šios knygos nerekomenduoju. Labiausiai gąsdinantis dalykas, kad skaitydama Mary Higgins Clark knygas pagalvoji, kad visa tai gali atsitikti ir realiame gyvenime, autorės sukurti charakteriai tarsi gyvi žmonės. O visiems kitiems tikrai rekomenduoju, ypač jei norite atsipūsti po sunkios darbo ar mokslo dienos smile.gif
Atsakyti
Toks gražus viršelis ir taip neviliojanti knyga laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 19 gruodžio 2010 - 16:27
QUOTE(aistuliaa @ 2010 12 19, 16:27)
Toks gražus viršelis ir taip neviliojanti knyga laugh.gif


Žinok, kažkodėl nemanau, kad tau patiktų tokios knygos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnĖ.** @ 2010 12 19, 17:32)
Žinok, kažkodėl nemanau, kad tau patiktų tokios knygos  biggrin.gif


Aha, neskaitau aš tokių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnĖ.** @ 2010 12 19, 17:32)
Žinok, kažkodėl nemanau, kad tau patiktų tokios knygos  biggrin.gif

O as net labai noreciau paskaityti,net labai sudominai. wub.gif
Ka tik uzsisakiau dvi knygas. bigsmile.gif
Rytu brangenybes uzrasai ir apsupta. wub.gif
Atsakyti
Hah,nežinau kodėl,bet šitos triušiuko savižudybės man labai labai juokingos laugh.gif

Norėjau vieną knygišką įdėti,bet neleido sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tibė: 19 gruodžio 2010 - 16:43