Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos * 45 namučiai

QUOTE(Skaitanti @ 2010 12 27, 16:20)
Per šventes perskaičiau
Adriana Trigiani. Likimo sūpuoklėse.

o man tai viena iš knygų,sušildžiusi sielą smile.gif

Šiandien iš pašto parsinešiau savo kalėdinę dovaną,kulinarines knygas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2010 12 27, 17:55)
o man tai viena iš knygų,sušildžiusi sielą smile.gif

Šiandien iš pašto parsinešiau savo kalėdinę dovaną,kulinarines knygas thumbup.gif

Šiandien siuntinių ir bibliotekų diena. biggrin.gif
PARODYKIT KAS NORS SAVO KNYGŲ LENTYNAS? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adžani: 27 gruodžio 2010 - 16:58

QUOTE(adžani @ 2010 12 27, 16:58)
PARODYKIT KAS NORS SAVO KNYGŲ LENTYNAS? blush2.gif
Manosios tai perkrautos ir jau nebetelpa niekas doh.gif biggrin.gif Turėčiau fotiką, parodyčiau kas jose dedasi doh.gif biggrin.gif Neįsivaizduoju kaip viską perdėliot, kad visos knygos sutilptų doh.gif biggrin.gif Negi dar vieną lentyną reiks pirkt? unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 12 27, 17:02)
Manosios tai perkrautos ir jau nebetelpa niekas doh.gif biggrin.gif Turėčiau fotiką, parodyčiau kas jose dedasi doh.gif biggrin.gif Neįsivaizduoju kaip viską perdėliot, kad visos knygos sutilptų doh.gif biggrin.gif Negi dar vieną lentyną reiks pirkt? unsure.gif biggrin.gif


Pas mane irgi perkrauta, keliom eilėm sudėta. O blogiausiai, kad į kai kuriuos skyrelius netelpa stačios, tai reikia guldyt - fe, kaip nemėgstu doh.gif O naujų lentynų dabar galiu net nesitikėt, bus kai persikraustysim doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnĖ.** @ 2010 12 27, 18:13)
Pas mane irgi perkrauta, keliom eilėm sudėta. O blogiausiai, kad į kai kuriuos skyrelius netelpa stačios, tai reikia guldyt - fe, kaip nemėgstu  doh.gif O naujų lentynų dabar galiu net nesitikėt, bus kai persikraustysim  doh.gif

Nauja namą pirksit? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 12 27, 17:20)
Nauja namą pirksit? blush2.gif


Nepirksim. Jau treti metai statomės. Bet mano tėtis baisus perfektsionistas, tai turėjom vieną statybininką su pagalbiniu, kuris viską darė. O savaitgaliais tėtis pats daug ką pasidaro. Bet kai pinigų maišų neturim ir norisi, kad viskas būtų gerai padaryta, greitai nesigauna doh.gif
Atsakyti
QUOTE(AgnĖ.** @ 2010 12 27, 18:25)
Nepirksim. Jau treti metai statomės. Bet mano tėtis baisus perfektsionistas, tai turėjom vieną statybininką su pagalbiniu, kuris viską darė. O savaitgaliais tėtis pats daug ką pasidaro. Bet kai pinigų maišų neturim ir norisi, kad viskas būtų gerai padaryta, greitai nesigauna  doh.gif

Aišku,o aš jau galvojau,kad tu name gyveni. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daite @ 2010 12 27, 14:27)

O per Kalėdas maloniai pradėjau skaityti Jarvis "Vėrinį" - patinka tokia jauki ir maloni knyga.  wub.gif  wub.gif  wub.gif

Gerai ivertinai,reiskias as irgi ja skaitysiu jau kita savaite,kol dar Kaledine dvasia neissivedavus,sako si knyga ypac tokiu metu tinka skaityti smile.gif

adzani,su praejusiu gimtuku user posted image
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 12 27, 17:33)
Aišku,o aš jau galvojau,kad tu name gyveni. doh.gif


Aš name ir gyvenu biggrin.gif Tik baisiai senam ir neekonomiškam doh.gif Be to, pirmam aukšte gyvena mamos dėdė, mes tik antram, tai ir nusprendėm visiškai savo pasistatyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2010 12 27, 16:58)
PARODYKIT KAS NORS SAVO KNYGŲ LENTYNAS? blush2.gif


Nėra ką rodyti viskas sudėta spintose penkiomis eilėmis...
Netelpam...
Atsakyti
QUOTE(luiziana @ 2010 12 27, 18:38)
adzani,su praejusiu gimtuku user posted image

Ačiū. wub.gif
Niekas nenori parodyti savo lentynų verysad.gif Tiek daug visko turit,o pasirodyt gailit. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif

vakar pradėjau skaityti Nikolaj Frobenius "Laturo katalogą", galvojau tikrai ne mano skonio knyga ir neįveiksiu jos, bet dabar degu nekantrumu greičiau prie jos prisėsti blush2.gif užkabino smile.gif
user posted image

o iš to berniuko (sena.lt) užsisakiau prieš porą savaičių "Sala po vandenynu" ir "Trapumas", tai gal po kokio mėnesio ir sulauksiu g.gif biggrin.gif

QUOTE(Sielos Sparnai @ 2010 12 27, 16:31)
Grįžau iš pašto su:

user posted image

ir esu labai laiminga wub.gif

kaip noriu šitos knygos cool.gif
Atsakyti