Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-10

QUOTE(Laura777 @ 2010 12 27, 22:07)
Labas vakaras,

Noriu patarimo:
ruošiuosi kepti plikytos tešlos tortą. Bet bijau, kad lakštai nepriliptų prie popieriaus, todėl noriu paklausti, ar Fino popierius tiks?


Tiks.
Atsakyti
ar "vysniniam karameliniam tortui pagal Olesta" reikia laiko susistoveti,ar kuo sviezesnis,tuo skanesnis?jei biskvitus issikepsiu ir sutepsiu treciadieni, šarlote ir mmg uzdengsiu ketvirtadieni,o valgysim penktadieni-gerai bus taip?
Atsakyti
QUOTE(mulatux @ 2010 12 28, 13:34)
ar "vysniniam karameliniam tortui pagal Olesta" reikia laiko susistoveti,ar kuo sviezesnis,tuo skanesnis?jei biskvitus issikepsiu ir sutepsiu treciadieni, šarlote ir mmg uzdengsiu ketvirtadieni,o valgysim penktadieni-gerai bus taip?

As kepiau treciadieni, kremu tepiau ketvirtadieni, o valgem sestadieni, sekmadieni ax.gif Skonis bent jau mano nuomone toks pats... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 12 28, 13:49)
As kepiau treciadieni, kremu tepiau ketvirtadieni, o valgem sestadieni, sekmadieni  ax.gif  Skonis bent jau mano nuomone toks pats...  blush2.gif

aisku.tai tada turbut ir laikysiuosi savo plano smile.gif
Atsakyti
Sveikos kepejeles 4u.gif noriu kepti dviauksti torciuka, apatini daryt meduti 26 skersmens o ant virsaus rafaelo. Kokio reiktu diametro antram tortui kad butu vaizdas geras? As turiu 24bet tikriausiai bus per didelis. Gal kaip nors galima padaryti be formos antra torciuka? unsure.gif
Atsakyti
Sveikutės, gal patartumėt? 4u.gif
Naujiems noriu išsikepti "Andros" torčiuką aguoninį, bet mano šeima nemėgsta itin saldžių kepinių, tortų, tad žadu į biskvitą cukraus nedėti išvis, tik kondensuotą pieną su cukrumi, o kremui vėlgi - naudoti tik rududu ir grietinėlę?
Ar pakaks saldumo? mano manymu, tikrai turėtų pakakti, pasidalinkit savo komentaras kepusios, ačiū.
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2010 12 28, 13:43)
Sveikutės, gal patartumėt?  4u.gif
Naujiems noriu išsikepti "Andros" torčiuką aguoninį, bet mano šeima nemėgsta itin saldžių kepinių, tortų, tad žadu į biskvitą cukraus nedėti išvis, tik kondensuotą pieną su cukrumi, o kremui vėlgi - naudoti tik rududu ir grietinėlę?
Ar pakaks saldumo? mano manymu, tikrai turėtų pakakti, pasidalinkit savo komentaras kepusios, ačiū.


As tik biksvitukus issikepusi esu, saldikly idejau, bet ten saldumo tikrai nesaldus jie.. juk miltu koks kiekis dedasi..
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2010 12 28, 14:43)
Sveikutės, gal patartumėt?  4u.gif
Naujiems noriu išsikepti "Andros" torčiuką aguoninį, bet mano šeima nemėgsta itin saldžių kepinių, tortų, tad žadu į biskvitą cukraus nedėti išvis, tik kondensuotą pieną su cukrumi, o kremui vėlgi - naudoti tik rududu ir grietinėlę?
Ar pakaks saldumo? mano manymu, tikrai turėtų pakakti, pasidalinkit savo komentaras kepusios, ačiū.

kepiau jį kalėdoms. biskvitas man tai pats tas, labai skanus. bet va kremas... manau pusės stiklinės cukraus būtų per akis.
Atsakyti
QUOTE(Džigė @ 2010 12 28, 14:13)
Sveikos kepejeles  4u.gif  noriu kepti dviauksti torciuka, apatini daryt meduti 26 skersmens o ant virsaus rafaelo. Kokio reiktu diametro antram tortui kad butu vaizdas geras? As turiu 24bet tikriausiai bus per didelis. Gal kaip nors galima padaryti be formos antra torciuka?  unsure.gif

be formos nebent iskepti 24cm formoj ir poto apipjaustyti aplink kokia kiek mazesne (norimo dydzio)lekstute
Atsakyti
noriu patarimo, kokį tortą galėčiau kepti ketvirtadienį vakare (t.y. pradėti kepti biskvitus.... gal juos ir spėčiau sutept), kad penktadienį vakare jau galėtume valgyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2010 12 28, 16:07)
noriu patarimo, kokį tortą galėčiau kepti ketvirtadienį vakare (t.y. pradėti kepti biskvitus.... gal juos ir spėčiau sutept), kad penktadienį vakare jau galėtume valgyt  g.gif


aš kepčiau bet kokį... 4u.gif
Atsakyti
Galvoju bandyti kepti Rafaelo svajone, bet nzn kas tas er daiktas standiklis?? g.gif Gyvenu UK, gal kas zino kur jo ieskoti,o da geriau butu,jei ji galima butu pakeisti zelatina? g.gif
Atsakyti