Įkraunama...
Įkraunama...

Tortai-10

Laba diena, man aktualūs visi patarimai apie dviaukščius tortus. Bandau ieškoti visko, kas su tuo susiję, kai kurių patarimų per žioplumą gal ir nerandu. Noriu paklausti ar tinkamas tortas, - I aukšto biggrin.gif snickers, o ant viršaus dėti rafaello svajonę? Rafaello tortas, kiek pastebėti teko, minkštas (nebent netinkamai gaminau, per daug sulaisčiusi buvau), tad pirmuoju tortu būti negalėtų?
Atsakyti
Laba diena, užsiminkiau tešla Napoleonui su plikytu kremu ir rududu, sakykite kiek tą tešlą šaldyti ir kokioje temperatūroje lakštelius kepti?Ir kiek panašiai kepa lakštelis? 4u.gif niekad nekepiau lakštų tortams, nemėgstu su jais terliotis, todėl baisoka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tarškaliukas @ 2010 12 29, 09:54)
Laba diena, man aktualūs visi patarimai apie dviaukščius tortus. Bandau ieškoti visko, kas su tuo susiję, kai kurių patarimų per žioplumą gal ir nerandu. Noriu paklausti ar tinkamas tortas, - I aukšto biggrin.gif snickers, o ant viršaus dėti rafaello svajonę? Rafaello tortas, kiek pastebėti teko, minkštas (nebent netinkamai gaminau, per daug sulaisčiusi buvau), tad pirmuoju tortu būti negalėtų?


Snickers pirma daryk, rafaela antra. Tarp aukstu kad butu kokiu 4 cm skirtumas. Na jei pirmas butu 24 cm, tada antra daryk kokiu 14-15 cm. Mano nuomone.
Atsakyti
sveikos merginos,

man klausimelis del dvieju aukstu tortu - ar butina antra auksta deti ant "padeklo" ismeigiamo i pirmaji auksta, ar dedate tiesiai ant apatinio torto?
Atsakyti
QUOTE(Sarmite @ 2010 12 29, 09:58)
Laba diena, užsiminkiau tešla Napoleonui su plikytu kremu ir rududu, sakykite kiek tą tešlą šaldyti ir kokioje temperatūroje lakštelius kepti?Ir kiek panašiai kepa lakštelis? 4u.gif  niekad nekepiau lakštų tortams, nemėgstu su jais terliotis, todėl baisoka biggrin.gif


As laikau tesla kokia valanda saldytuve. Kepu ant 200 laipsniu apie 12 min.
Atsakyti
Su artėjančiais visas!Vakar dariau meduolių tortuką ir dabar noriu pasigirti kad labai skanus gavosi.Tik gaminau šiek tiek kitaip(receptuką gavau iš"Gustavo enciklopedijos").
500-600g meduolių
0,5kg grietinės(30%)
2 bananai
4 mandarinai
0,5 stiklinės(rusiškos)galima ir mažiau jei nesinori saldžiai
1 nubrauktas arb.šaukštelis citrinu rūgšties.

Pirmiausiai grietinę išmaišome su rūgštele ir cukrumi.Į torto formą sutrupinam meduolių(apie 1cm storio).Užpilam grietinės ir apdėliojam bananais,tada vėl meduolių trupinių,grietinės ir apdėliojam mandarinais.Vėl trupiniai,grietinė bananai ir užbaigiam meduolių trupiniais.Jau išsluoksniuotą tortą reikia suspaudyti(šaukštu ar bulvių trintuve).Tada puošiam kaip kas moka.Aš puošiau plakta grietinėle,mandarinais ir kakava.
Darbas apie 30min.
Mano šeimyna alpo.Skanaus.
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2010 12 29, 10:04)
sveikos merginos,

man klausimelis del dvieju aukstu tortu - ar butina antra auksta deti ant "padeklo" ismeigiamo i pirmaji auksta, ar dedate tiesiai ant apatinio torto?


Gali ir be padeklo. Niekad dar ant kartoniuko nedejau dvieju aukstu tortui...
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 12 29, 11:04)
As laikau tesla kokia valanda saldytuve. Kepu ant 200 laipsniu apie 12 min.

Ačiū labai už greitą atsakymą, kepsim 4u.gif
Atsakyti
sveikos,
kaip manot ar sokoladiniai biskvitai derinsis su varskes pertepimu? Planuoju daryt biskvitus juodojo princo torto,o pertepima kaip Kursenu vyniotinio, su plombyrine varske.... (kaip sakant produktus turiu, naujiem metam nieko pirkt nebereiktu blush2.gif )
Atsakyti
Kolkas nepabandžiau, bet vaizdelis labai patiko.
user posted image

receptas
Atsakyti
kas patars- kepdama biskvita tikrinau,lyg iskepes buvo,o istraukus dar bakstelejau su krapstuku ir lyg vos vos prilipo.ar galima dar trumpam ji vel kisti i orkaite???
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2010 12 29, 11:55)

Skanus tortas smile.gif . Labai grazus pjuvis. Tik recepte klaida parase.
Teisingas receptas yra CIA
Atsakyti