Įkraunama...
Įkraunama...

Pynimas iš laikraščių - 6

QUOTE(wazz @ 2011 01 06, 20:19)
sveikutes 4u.gif o stai ir mano naujausias"kurinys" ax.gif sleiva kreiva,bet dabar jau zinsiu klaidas doh.gif  blush2.gif My Webpage

thumbup.gif O su kuo nudažėt?
Atsakyti
aciu mergaites 4u.gif blush2.gif ,o daziau su paprastais akriliniais dazais ir lakavau mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes. labai jau daliai cia jusu visu darbeliai atrodo. susigundziau ir as pabandyti, prisisukau tuteliu, tik va nelabai suprantu pacio to pynimo blush2.gif . jeigu tutele yra trumpesne negu reikia , tai kaip prijungti kita? taip paprastai deti kita ir toliau pint, ar reikia kazkaip klijuoti? atsiprasau, jei kvailai klausiu, bet gal galit man padeti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ghost @ 2011 01 07, 12:34)
ai kaip prijungti kita? taip paprastai deti kita ir toliau pint, ar reikia kazkaip klijuoti? atsiprasau, jei kvailai klausiu, bet gal galit man padeti?  4u.gif

Į pasibaigusią tūtelę įkišk naują,būtinai užtvirtink klijais (įpildama į vidų) ir sėkmingai tęsk darbą toliau mirksiukas.gif Geriausia jei iš karto ilgėlesnes tūteles pasiruoštum,suklijuodama kelias toliu pačiu būdu kaip rašiau 4u.gif
Atsakyti
labai labai aciu 4u.gif . bandysiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ghost @ 2011 01 07, 12:34)
, tai kaip prijungti kita?

pamirkai plonaji gala i lipala ir ikisi mirksiukas.gif
Atsakyti
Su Naujaisiais metais visas! Dziugu, kad musu burelis dideja thumbup.gif
Dar keletas sventiniu darbeliu:
user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(kabarksta @ 2011 01 08, 17:51)
Dar keletas sventiniu darbeliu:

Kaip šauniai žiūrisi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ghost @ 2011 01 07, 13:34)
sveikutes. labai jau daliai cia jusu visu darbeliai atrodo. susigundziau ir as pabandyti, prisisukau tuteliu, tik va nelabai suprantu pacio to pynimo blush2.gif . jeigu tutele yra trumpesne negu reikia , tai kaip prijungti kita? taip paprastai deti kita ir toliau pint, ar reikia kazkaip klijuoti? atsiprasau, jei kvailai klausiu, bet gal galit man padeti?  4u.gif

Plonesnį galą kitos vytelės truputį suspauskit pusiau ir kiškit į pasibaigusios vytelės galą. Aš visai nenaudoju klijį vytelių ilginimui ir laikosi kuo puikiausiai.
Atsakyti
Jungiuos i gretas ax.gif nieko dar nepyniau, bet jau laaaabi noriu ir jau reikia dezutes smile.gif
siandien meginu tuteles sukti, ir tos dar nelabai klauso biggrin.gif
O laikrasciu is kur gauti tai irgi bus beda, nes neskaitau ju, neprenumeruoju ax.gif
Vat zurnalu tai turiu, bet galvoju kad is laikrascio labiau medinis gal daiktas atrodo, kai nubeicuoji. Kaip ten yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirvita @ 2011 01 10, 14:50)


zurnalo lapai storesni. siaip merginos pina dar is reklaminiu zurnalu, jie plonesni nei zurnalu, bet vistiek dauguma naudoja laikrsascius, lengviau sukasi .
Atsakyti
Reikes butinai pabandyti labai jau idomu pasidare...
Atsakyti